Milczenie

- Mówiłaś tak dużo, czemu nagle milczysz?

- Patrzę w twoje oczy, nie widzę nic czy ten świat już się nie liczy? Gdzie zgubiłaś siebie?

 

- Milczenie złotem, nie wyduszę już z siebie żadnych słów, ludzie nie są tego warci.

- Zgubiłam się w swoich marzeniach, już mnie nie znajdziesz. Więc przestań szukać.

 

- Obiecałaś zostać, co się zmieniło?

- Dlaczego pragniesz takiego życia?

 

- Ja się zmieniłam, za późno na tłumaczenie więc przestań pytać.

- Nie pragnę życia, pragnę patrzeć na to, jak ludzie wzajemnie się niszczą. To sprawia, że uczę się, czym jest głupota.

 

- Głupotą jest milczenie.

 

- Więc czym są ludzie?

 

***

Poproszę o podpowiedzi.

Przyznam, że pierwszy raz pisze coś podobnego i kompletnie nie wiem jak zacząć.

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Ritha 23.10.2019

    Hmmm. Ale o co chodzi? :D Czy to jest... ankieta? :D

  • JamCi 23.10.2019

    czytaj co drugi wers a potem od poczatku od drugiego

  • Ritha 23.10.2019

    JamCi aaaa, czyli bardziej... rebus

  • Szymiko 23.10.2019

    Ritha miała być to forma wiersza. Dlatego pytam o rady jak zacząć :)

  • Szymiko 23.10.2019

    Ritha pierwszy raz coś takiego pisze, aczkolwiek chciałbym wylać to co w duszy gra na kartkę :)

  • Ritha 23.10.2019

    Szymiko okej, to ja tez nie wiem, jako proza jest dziwne, jako wiersz hm, jeszcze dziwniejsze :D Może drabble napisz?

  • Szymiko 23.10.2019

    Ritha haha, może by lepiej wyszło :D Nie no, będę się starał napisać wiersz, lub coś na zasadzie wierszu. W końcu mi się uda, haha :D

  • Ritha 23.10.2019

    Szymiko na poezji to tylko nerwy stracisz. Napisz prozę :D :P

  • Szymiko 23.10.2019

    Ritha mam jeszcze jakiś tekst, poprawię składanie i wrzucę :) Aczkolwiek nie wiem do czego się zalicza :D

  • Ritha 23.10.2019

    Szymiko obadamy (:

  • Pan Buczybór 23.10.2019

    Okej, krótkie dialogi, jakaś tam myśl przewodnia... Ok. Po podpowiedzi JamCi nawet doceniam formę, ale "forma wiersza"? Na pewno to nie jest wiersz, ale w sumie może zostać tak jak jest.

  • Szymiko 23.10.2019

    No okej, dziękuję serdecznie. Będę się starał skonstruować jakiś wiersz, aż wreście będzie go w jakimś stopniu przypominało :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania