Milczenie
- Mówiłaś tak dużo, czemu nagle milczysz?
- Patrzę w twoje oczy, nie widzę nic czy ten świat już się nie liczy? Gdzie zgubiłaś siebie?
- Milczenie złotem, nie wyduszę już z siebie żadnych słów, ludzie nie są tego warci.
- Zgubiłam się w swoich marzeniach, już mnie nie znajdziesz. Więc przestań szukać.
- Obiecałaś zostać, co się zmieniło?
- Dlaczego pragniesz takiego życia?
- Ja się zmieniłam, za późno na tłumaczenie więc przestań pytać.
- Nie pragnę życia, pragnę patrzeć na to, jak ludzie wzajemnie się niszczą. To sprawia, że uczę się, czym jest głupota.
- Głupotą jest milczenie.
- Więc czym są ludzie?
***
Poproszę o podpowiedzi.
Przyznam, że pierwszy raz pisze coś podobnego i kompletnie nie wiem jak zacząć.
Komentarze (12)
Hmmm. Ale o co chodzi? :D Czy to jest... ankieta? :D
czytaj co drugi wers a potem od poczatku od drugiego
JamCi aaaa, czyli bardziej... rebus
Ritha miała być to forma wiersza. Dlatego pytam o rady jak zacząć :)
Ritha pierwszy raz coś takiego pisze, aczkolwiek chciałbym wylać to co w duszy gra na kartkę :)
Szymiko okej, to ja tez nie wiem, jako proza jest dziwne, jako wiersz hm, jeszcze dziwniejsze :D Może drabble napisz?
Ritha haha, może by lepiej wyszło :D Nie no, będę się starał napisać wiersz, lub coś na zasadzie wierszu. W końcu mi się uda, haha :D
Szymiko na poezji to tylko nerwy stracisz. Napisz prozę :D :P
Ritha mam jeszcze jakiś tekst, poprawię składanie i wrzucę :) Aczkolwiek nie wiem do czego się zalicza :D
Szymiko obadamy (:
Okej, krótkie dialogi, jakaś tam myśl przewodnia... Ok. Po podpowiedzi JamCi nawet doceniam formę, ale "forma wiersza"? Na pewno to nie jest wiersz, ale w sumie może zostać tak jak jest.
No okej, dziękuję serdecznie. Będę się starał skonstruować jakiś wiersz, aż wreście będzie go w jakimś stopniu przypominało :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania