Życie 16 letniej Agnes
Agnes skończyła własnie szesnaście lat. Było to 28 listopada roku 2015 ,miała chłopaka o imieniu Paweł miał on osiemnaście lat. Chodzi do tej samej szkoły co ona . Agnes bardzo kochała Pawła ale nie wiedziała ,że Paweł ukrywa przed nią pewien sekret. Był pewien ,że jeżeli jej wyjawi to ją straci a bardzo ją kocha. Jej rodzice są rozwiedzeni .Agnes od urodzenia mieszka z ojcem bo jej matka odeszła do kochanka . A Paweł miał szczęśliwą rodzinę jego mama miała urodzić mu siostrzyczkę .. Kilka miesięcy po urodzinach Agnes Paweł ,zaprosił ją na romantyczną kolacje bo mijała druga rocznica od kiedy są ze sobą… niczego nie świadoma założyła piękną różową suknie, a Paweł garnitur. Podczas kolacji Paweł ukląkł przed nią i wyciągnął pierścionek zaręczynowy, Kiedy Agnes to zobaczyła rozpłakała się jej idealny makijaż się rozmazał a w jej głowie pozostały te cztery słowa “AGNES WYJDZIESZ ZA MNIE?” …. agnes następnego dnia po wielu godzinach przemyśleń pełna szczęścia zgodziła się na ślub . Paweł był tak podekscytowany całą tą sytuacją że postanowił wraz z przyszłą małżonką opowiedzieć swoim rodzicom o dalszych planach .. Matka Pawła była na niego wściekła… Krzyczała na nich a Paweł wykrztusił że wie o tym że Agnes jest jego siostrą , i że jego matka porzuciła ją i jej ojca dla kochanka. Agnes jak to usłyszała wybiegła z domu Pawła i pobiegła do parku w to miejsce gdzie się poznali … Paweł szukał jej wszędzie aż w końcu znalazł zapłakaną ukochaną chciał jej wszystko wytłumaczyć ale Ona go nie słuchała ,nie mogła uwierzyć że została przez niego tak oszukana i zataił przed nią tak ważną informację...
CIĄG DALSZY NASTĄPI
Komentarze (10)
O k...a
Brak przecinków, sporo błędów. Pomysł ciekawy, ale historia została źle poprowadzona. Krótko, sucho i chaotycznie. Zdania traciły sans i wydźwięk. Przeczytaj to jeszcze raz, popraw, a potem przeczytaj ponownie. Zobaczymy jak sobie poradzisz następnym razem :)
bardzo dziwny styl pisania, opornie mi szło czytanie tego tekstu, daje 3
Poprawię wszystkie błędy
Już poprawiłam
Treść całkiem spoko, ale są niedociągnięcia; 3:)
Liczby piszemy słownie.
Ja pierdolę... Więcej takich durnowatych opowiadań bede miala sie z czego smiac :d
chyba nie poprawiłaś żadnych błędów, bo ja wciąż widzę ich całkiem sporo, między innymi powtórzeń i przecinków nie w tych miejscach co potrzeba... pamiętaj, ze przecinki stawia się tuż za wyrazem, potem spacja i kolejny wyraz. ogólnie słabiutko, tekst niespójny, ciężko się czyta i tak durnowaty, że można tylko załamać ręce. daję 3
https://www.languagetool.org skorzystaj z tego linka jak najszybciej
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania