Miłość, to nie takie proste Part1
-Kyra, na kogo czekasz?- zapytała mnie Alice moja najlepsza kumpela
-Adriana- przyznałam
Alice wybuchła wtedy śmiechem. Chamska przyjaciółka kiedy ona została dziewczyną Marka ( dziwnego chłopaka z naszej klasy) ja się nie śmiałam
-Sorry, Kyra. Jakie masz plany na weekend?- zmieniła temat moja bestie.
-Mam osiemnastkę zapomniałaś?- oznajmiam z nutką stanowczości
***
Mam taki zwyczaj że kiedy się zakocham to piszę wiersz do tego chłopaka już mam takie 3. Do Justina Wertera, Mike'a Jolida i Jonha Thomasa
Zaczęłam pisać wiersz do Adriana
Mój drogi
Jesteś piękny i słodki jak truskawki na łace
Gdybym mogła coś zrobić żebyś mnie zauważył
Byłabym niebowzięta jak płatek z kwiatu róży
Tylko że ty mnie nie widzisz więc staram się
Tobie zaimponować
Nie znam się za bardzo na poezji ale dzielę się odczuciami z siostrą.teraz powiedziała
-Kyra to najlepszy wiersz który napisałaś. A pisałaś już do niego?-
- Właśnie to chcę zrobic- odpowiedziałam
Wiadomość do Adriana
Cześć, widziałam cię dzisiaj w galerii obok maca. Byłam na shoppingu z Alice.
Odpisał!!!!!!!
A tak byłem z kolegami od futbolu. Widzimy się w szkole?
Ja: Tak pa
On: Pa
C.D.N
Komentarze (1)
błąd na błędzie...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania