Miłość, to nie takie proste Part1

-Kyra, na kogo czekasz?- zapytała mnie Alice moja najlepsza kumpela

-Adriana- przyznałam

Alice wybuchła wtedy śmiechem. Chamska przyjaciółka kiedy ona została dziewczyną Marka ( dziwnego chłopaka z naszej klasy) ja się nie śmiałam

-Sorry, Kyra. Jakie masz plany na weekend?- zmieniła temat moja bestie.

-Mam osiemnastkę zapomniałaś?- oznajmiam z nutką stanowczości

***

Mam taki zwyczaj że kiedy się zakocham to piszę wiersz do tego chłopaka już mam takie 3. Do Justina Wertera, Mike'a Jolida i Jonha Thomasa

Zaczęłam pisać wiersz do Adriana

Mój drogi

Jesteś piękny i słodki jak truskawki na łace

Gdybym mogła coś zrobić żebyś mnie zauważył

Byłabym niebowzięta jak płatek z kwiatu róży

Tylko że ty mnie nie widzisz więc staram się

Tobie zaimponować

 

Nie znam się za bardzo na poezji ale dzielę się odczuciami z siostrą.teraz powiedziała

-Kyra to najlepszy wiersz który napisałaś. A pisałaś już do niego?-

- Właśnie to chcę zrobic- odpowiedziałam

Wiadomość do Adriana

Cześć, widziałam cię dzisiaj w galerii obok maca. Byłam na shoppingu z Alice.

Odpisał!!!!!!!

A tak byłem z kolegami od futbolu. Widzimy się w szkole?

Ja: Tak pa

On: Pa

C.D.N

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (1)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania