mogłem móc nie mogłam
Mogłem czy nie mogłem
Być prostym chłopakiem
Iść na murarza mularza masona
Kłaść cegły bloczki hasać po rusztowaniach
Kamienie łączyć w bryły zespolone
Spojone
Albo nie być
Mogłem mogłam
Omsknięcie w alfabecie genetyki
Igrek w Iks i klops
Też długie włosy i wada wzroku
I nieumiarkowanie w paleniu i piciu
I może nowe i dużo i za gruby hajs
I seriale i szpilki i seks po nocach
I dniach i cmentarzach
Tylko inny
Mogę jeszcze zostać
Kowalem zdunem bezrobotnym szlifierzem
Szlifierzem swego losu
Tworzyć nowe stare polimeryczne etiudy z żywicy
Albo skończyć zaczęte pomysły
Kurwa
To się może mogłoby mogogogo
Mogłołoło łołobyby
Sam w to nie wierzę
Przez usta nie przechodzi
Chociaż spróbuję nie być nikim na początek
Ale nie gwarantuję sukcesu
i powodzenia
Może można pomarzyć?
Może można.
Komentarze (16)
jak rusztowania były wszędzie wszędzie wszędzie dookoła mojego bloku, to mi tam ludzie hasali po nich, a ja jakoś nie mogłam :c.
''5. Nic więcej nie napiszę.''
''Więcej nie muszę, tyle wystarczy, więcej ze mnie nie wydusicie''.
Dzięki, yo
Najbardziej mnie rozwala czytanie tego na głos xD zacielam się chyba z dziesięć razy albo wiecej.
Nie ma co się tłumaczyć genetyką, każdy jest kowalem swojego losu i nie pech, lecz on sam decyduje co dalej.
moim zdaniem chuja prawda xD. możesz sobie zdecydować jakie skarpetki ubierzesz.
Nie wiem czy to się da na głos, nie próbowałem.
Niemampojecia96 A także, czy będziesz się uczył, czego będziesz się uczył, z kim nawiążesz znajomości. Choć co prawda prawda, na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.
Okropny da się na głos i zajebiście wychodzi xD
Dzięki za pałę, pało anonimowa
To jest najgorsze, że są ludzie którzy pały wstawiają i nawet nie mówią za co >.< też tak mam.
Perzigon69 to nie jest najgorsze. To jest zwyczajnie chujowe. Ale nie najgorsze.
Czemu Creepypasta Possumus?
Okropny Najgorsze, miałam na myśli, że po prostu chamskie i tchórzliwe, zamiast wyrzucić co jest nie tak, to same szmaty i papa... Creepypasta Possumus to moje drugie konto, na którym komunikuję się z ludźmi z interneta :) Creepypasta bo je lubię, a Possumus od Non Possumus (nie pozwalam) lub od Puszki po łacinie :)
Czasami pozostaje już tylko pomarzyć... Mocne, dobre. 5
Dziynki dziołcha!
Końcówka smutaśna... 5 za całość :)
Trochę inny tekst od twoich poprzednich. 5
Tzn?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania