mogłem móc nie mogłam

Mogłem czy nie mogłem

Być prostym chłopakiem

Iść na murarza mularza masona

Kłaść cegły bloczki hasać po rusztowaniach

Kamienie łączyć w bryły zespolone

Spojone

 

Albo nie być

Mogłem mogłam

Omsknięcie w alfabecie genetyki

Igrek w Iks i klops

Też długie włosy i wada wzroku

I nieumiarkowanie w paleniu i piciu

I może nowe i dużo i za gruby hajs

I seriale i szpilki i seks po nocach

I dniach i cmentarzach

Tylko inny

 

Mogę jeszcze zostać

Kowalem zdunem bezrobotnym szlifierzem

Szlifierzem swego losu

Tworzyć nowe stare polimeryczne etiudy z żywicy

Albo skończyć zaczęte pomysły

 

Kurwa

To się może mogłoby mogogogo

Mogłołoło łołobyby

Sam w to nie wierzę

Przez usta nie przechodzi

 

Chociaż spróbuję nie być nikim na początek

Ale nie gwarantuję sukcesu

i powodzenia

 

Może można pomarzyć?

Może można.

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Niemampojecia96 14.10.2016

    jak rusztowania były wszędzie wszędzie wszędzie dookoła mojego bloku, to mi tam ludzie hasali po nich, a ja jakoś nie mogłam :c.

    ''5. Nic więcej nie napiszę.''
    ''Więcej nie muszę, tyle wystarczy, więcej ze mnie nie wydusicie''.

  • Okropny 14.10.2016

    Dzięki, yo

  • Perzigon69 14.10.2016

    Najbardziej mnie rozwala czytanie tego na głos xD zacielam się chyba z dziesięć razy albo wiecej.
    Nie ma co się tłumaczyć genetyką, każdy jest kowalem swojego losu i nie pech, lecz on sam decyduje co dalej.

  • Niemampojecia96 14.10.2016

    moim zdaniem chuja prawda xD. możesz sobie zdecydować jakie skarpetki ubierzesz.

  • Okropny 14.10.2016

    Nie wiem czy to się da na głos, nie próbowałem.

  • Perzigon69 14.10.2016

    Niemampojecia96 A także, czy będziesz się uczył, czego będziesz się uczył, z kim nawiążesz znajomości. Choć co prawda prawda, na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.

  • Perzigon69 14.10.2016

    Okropny da się na głos i zajebiście wychodzi xD

  • Okropny 14.10.2016

    Dzięki za pałę, pało anonimowa

  • Perzigon69 14.10.2016

    To jest najgorsze, że są ludzie którzy pały wstawiają i nawet nie mówią za co >.< też tak mam.

  • Okropny 14.10.2016

    Perzigon69 to nie jest najgorsze. To jest zwyczajnie chujowe. Ale nie najgorsze.
    Czemu Creepypasta Possumus?

  • Perzigon69 14.10.2016

    Okropny Najgorsze, miałam na myśli, że po prostu chamskie i tchórzliwe, zamiast wyrzucić co jest nie tak, to same szmaty i papa... Creepypasta Possumus to moje drugie konto, na którym komunikuję się z ludźmi z interneta :) Creepypasta bo je lubię, a Possumus od Non Possumus (nie pozwalam) lub od Puszki po łacinie :)

  • ausek 14.10.2016

    Czasami pozostaje już tylko pomarzyć... Mocne, dobre. 5

  • Okropny 14.10.2016

    Dziynki dziołcha!

  • Ritha 14.10.2016

    Końcówka smutaśna... 5 za całość :)

  • Pan Buczybór 14.10.2016

    Trochę inny tekst od twoich poprzednich. 5

  • Okropny 14.10.2016

    Tzn?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania