Moja wtopa :)

Zainspirowana opowiadaniem Eklera ,,Mój największy przypał’’ pomyślałam, że i ja opiszę sytuację, która przydarzyła się mnie, we własnej … osobie. W te trzy kropeczki sami sobie na koniec wstawicie przymiotnik mnie określający. Planowałam opisać to w serii Wspomnienia, ale co mi tam. Prędzej czy później i tak bym Wam o tym opowiedziała. Ale do rzeczy!

Wynajęłam kiedyś dom. Niewielki, ale z ładnym ogrodem.

 

Całość w Zeszycie szóstym mojej książki Opowiadania z zakładką :)

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Cherryl 27.06.2015

    Hahaha, nie wierzę, haha.
    Nie wiem co powiedzieć, uśmiałam się nieźle!

  • Anonim 27.06.2015

    może ja bym się nadał ;p

  • Angela 27.06.2015

    Sytuacja rzeczywiście dosyć komiczna : ) 5

  • Chris 27.06.2015

    Ale powiem Ci, że miałaś prawo do pomyłki ;) Domek kojarzy mi się z "skarbonką" z Tomem H.
    5

  • Galthar01 27.06.2015

    Fajna historyjka :D
    O wiele mniej dramatyczna od eklerowej, ale chociaż lepiej wybrnęłaś z sytuacji.
    czytało się bardzo przyjemnie.

  • KarolaKorman 27.06.2015

    Dziękują za komentarze :)

  • Ronaldinho 27.06.2015

    Jak był przystojny trzeba było brać :D Naprawiłby usterki i wpadł na...kawę :D

  • Ekler 27.06.2015

    Pomyłki, wszędzie pomyłki :D

  • KarolaKorman 27.06.2015

    Filip, Ty jako majsterkowicz od małego, chciałem napisać od dziecka, mógłbyś się nadać. Czemu nie :)

  • Neli 28.06.2015

    hahahha. daję 5 :D

  • KarolaKorman 29.06.2015

    Cieszę się, że Cię rozbawiło :)

  • DuŚka ^.^ 29.06.2015

    Hyhyh omyłki się zdarzają, chyba są po to, by móc się czasem pośmiać z własnej osoby :D 5 :)

  • DuŚka ^.^ 29.06.2015

    pomyłki*

  • KarolaKorman 29.06.2015

    To prawda DuŚka, fajnie jest pośmiać się z samej siebie :)

  • patyy 18.12.2015

    Ciekawa historia :)

  • KarolaKorman 18.12.2015

    Dzięki, że zajrzałaś patyy :)

  • Neurotyk 17.02.2016

    Świetna historia;) Rozbawila mnie;) 5

  • KarolaKorman 17.02.2016

    O jesteś jeszcze? Ja też nadrabiam zaległości. Dziękuję, że zerknąłeś do mnie to miłe :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania