/

/

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • NataliaO 05.07.2015

    Bardzo specyficzne. Ciekawie dobrane słowa. Ładne opowiadanie. 5:)

  • Anonim 05.07.2015

    Jezu, taki upał, a mi się z jakiegoś powodu zimno zrobiło... Podobał mi się fragment o czerwonym atramencie XD
    5/5

  • Vasto Lorde 05.07.2015

    Czemu Ci zimno :O?

  • Ichigo-chan 06.07.2015

    To jest... Świetne :D Styl mnie powalił, cudowny >.< zostawiam 5 rzecz jasna ;D

  • Anonim 06.07.2015

    Vasto - zimno przez twoje opko! Ale to dobrze, bo upał T.T

  • KarolaKorman 06.07.2015

    ,,Kładę na kolanach ofiarę'' - pomyślałam, że chcesz zabić kota, ale kot, o którym nie było wcale mowy przeżył, więc 5 zostawię hi, hi :)

  • Marzycielka29 06.07.2015

    Jeżeli romans można przyrównać do miłości, bo jak sądzę kochasz to co robisz:) To opisałeś na Swój, rozpoznawalny styl czym jest dla Ciebie tworzenie, pisanie;) ode mnie 5:D

  • Angela 06.07.2015

    Nie bardzo wiem jak skomentować, dosyć mroczne, specyficzne. : ) 5

  • J.J Leto 09.07.2015

    Szkoda, że się skończyło. Byłem zachwycony tekstem, treścią.
    Poczułem smak opowiedzianej historii. Smakował niczym krew.

    Moja ocena 5

  • Rasia 16.04.2016

    "zwanej potocznie, pokojem" - bez przecinka
    "która gotów jest się poświęcić" - którą*
    "jak wojownik za swą włócznie." - włócznię*
    "wygląda nie pozornie" - niepozornie*
    "Na papierze, jest moim sługą" - bez przecinka
    "Może zdechnąć szybciej niż planuje" - przecinek przed "niż", bo mamy dwa czasowniki
    "lub co najgorsze, przepaść w zapomnienie." - przed "co", bo mamy wtrącenie
    "odnajduję, smażenie trzewi od środka." - bez przecinka
    "jaką uraczony zostanie moja postać." - uraczona*
    No dobra. Przyznaję się. Weszłam tutaj z nadzieją na coś romantycznego :( Powinnam wiedzieć, że TWÓJ romans będzie przedstawiać się właśnie w taki sposób xD A mówią, że to moje teksty są niby brutalne! W każdym razie bardzo ciekawy pomysł, podoba mi się końcówka, jest świetnym zwieńczeniem całego tekstu. Zostawiam piąteczkę :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania