Jeżeli romans można przyrównać do miłości, bo jak sądzę kochasz to co robisz:) To opisałeś na Swój, rozpoznawalny styl czym jest dla Ciebie tworzenie, pisanie;) ode mnie 5:D
"zwanej potocznie, pokojem" - bez przecinka
"która gotów jest się poświęcić" - którą*
"jak wojownik za swą włócznie." - włócznię*
"wygląda nie pozornie" - niepozornie*
"Na papierze, jest moim sługą" - bez przecinka
"Może zdechnąć szybciej niż planuje" - przecinek przed "niż", bo mamy dwa czasowniki
"lub co najgorsze, przepaść w zapomnienie." - przed "co", bo mamy wtrącenie
"odnajduję, smażenie trzewi od środka." - bez przecinka
"jaką uraczony zostanie moja postać." - uraczona*
No dobra. Przyznaję się. Weszłam tutaj z nadzieją na coś romantycznego :( Powinnam wiedzieć, że TWÓJ romans będzie przedstawiać się właśnie w taki sposób xD A mówią, że to moje teksty są niby brutalne! W każdym razie bardzo ciekawy pomysł, podoba mi się końcówka, jest świetnym zwieńczeniem całego tekstu. Zostawiam piąteczkę :)
Komentarze (10)
Bardzo specyficzne. Ciekawie dobrane słowa. Ładne opowiadanie. 5:)
Jezu, taki upał, a mi się z jakiegoś powodu zimno zrobiło... Podobał mi się fragment o czerwonym atramencie XD
5/5
Czemu Ci zimno :O?
To jest... Świetne :D Styl mnie powalił, cudowny >.< zostawiam 5 rzecz jasna ;D
Vasto - zimno przez twoje opko! Ale to dobrze, bo upał T.T
,,Kładę na kolanach ofiarę'' - pomyślałam, że chcesz zabić kota, ale kot, o którym nie było wcale mowy przeżył, więc 5 zostawię hi, hi :)
Jeżeli romans można przyrównać do miłości, bo jak sądzę kochasz to co robisz:) To opisałeś na Swój, rozpoznawalny styl czym jest dla Ciebie tworzenie, pisanie;) ode mnie 5:D
Nie bardzo wiem jak skomentować, dosyć mroczne, specyficzne. : ) 5
Szkoda, że się skończyło. Byłem zachwycony tekstem, treścią.
Poczułem smak opowiedzianej historii. Smakował niczym krew.
Moja ocena 5
"zwanej potocznie, pokojem" - bez przecinka
"która gotów jest się poświęcić" - którą*
"jak wojownik za swą włócznie." - włócznię*
"wygląda nie pozornie" - niepozornie*
"Na papierze, jest moim sługą" - bez przecinka
"Może zdechnąć szybciej niż planuje" - przecinek przed "niż", bo mamy dwa czasowniki
"lub co najgorsze, przepaść w zapomnienie." - przed "co", bo mamy wtrącenie
"odnajduję, smażenie trzewi od środka." - bez przecinka
"jaką uraczony zostanie moja postać." - uraczona*
No dobra. Przyznaję się. Weszłam tutaj z nadzieją na coś romantycznego :( Powinnam wiedzieć, że TWÓJ romans będzie przedstawiać się właśnie w taki sposób xD A mówią, że to moje teksty są niby brutalne! W każdym razie bardzo ciekawy pomysł, podoba mi się końcówka, jest świetnym zwieńczeniem całego tekstu. Zostawiam piąteczkę :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania