Poprzednie częściPowód

Powód

Gdy się zwiedza, zawsze coś tam w pamięci zostaje. Jest się wtedy konkwistadorem wrażeń, mędrcem płodzącym zafrasowane refleksje o życiu ludzi człekokształtnych, no i nie bez znaczenia jest fakt, że, jak się powraca z terenów tropikalnych, można być szpanerem z paluchem dziobiącym we wspomnieniowy slajd, można, od niechcenia, napomykać, tu byłem, to widziałem na własne oczy i nikt mi nie powie, że jest inaczej.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (1)

  • Sucre godzinę temu

    Typowy objaw poupałowy, kiedy to żar subsaharyjski rzucił się na mózg, a lekarz I kontaktu nie zadzwonił. Życzę zdrowia.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania