Tutaj tylko ty siebie oszukujesz, że coś potrafisz, że coś ci wychodzi. Reszta widzi, mało że niedopieszczoną i zazdrosną, to jeszcze obłąkaną nienawiścią osobę.
A niby czemu miałabym zażywać jakieś gówno? Takie poczwarki nie są w stanie nikogo zdenerwować, jedynie żal wzbudzają, że tyle się obiegają a jak nikt nie chciał, tak i nie chce... a tu samotność wali na dekiel coraz bardziej... no cóż, zbyt wielka u ciebie głupota, żeby ktoś chciał, był na tyle odważny, żeby się zbliżyć, tym bardziej że normalnych, zwykłych kobiet nie brakuje.
Lotos, Puchacz kulturą nie grzeszy, Tjeri dosyć przebiegła... co dla nich urobić taką Kaśkę z rozumkiem sześciolatki? Cieszą się, że trafiła się taka niedojda...
MartynaM No wiesz, akurat ich cenię za to co piszą, podobnie jak Ciebie, ale ta chociaż nie raz dawała mi pozytywne komentarze, to wymyślać mi od nieuków, to przegięcie.
Lotos, oni piszą dobrze, nie przeczę, tylko moje z nimi zatargi mają trochę inną naturę, dlatego znaleźli tę głupią i manipulują, żeby mi dokopać. Zresztą nie tylko mi.
A ona zobacz jak się wywiązuje gorliwie z zobowiązań, może pogłaszczą jakiś jej tekścik... hahaha
Ja w ogóle o tobie nie myślę i zapominam o twoim istnieniu dopóki na oczy mi nie wleziesz... żebyś jeszcze coś sobą reprezentowała zamiast tej patologii, to może bym i pomyślała, a tak to tylko odgania się człowiek jak od jakiegoś syfa.
PrzeKupa jest zawsze taka grzeczna, ułożona, zawsze na swoim miejscu, ale jak za bardzo daje się w odczucia wystarczy nacisnąć odpowiedni guziczek, a spłynie w ciemne głębiny 🤣🤣🤣
MartynaM wiesz... Nie spodziewałem się tego po niej i tak naprawdę nie wiem o co jej chodzi, ale cóż, skoro jestem fałszywy, to uważaj no bo... jestem fałszywy....
Lotos, ja sobie dupeczki nie zawracam jej pierdolamento. Tutaj od dawna wszyscy wiedzą, że ona ma nierówno pod daszkiem.
Jak wlezie mi na oczy, to się pośmieję z głupoty i tyle. Rób to samo. Nikt serio nie odbiera tego, co to ''coś'' pisze.
Lotos, nic innego nie pozostaje, bo jej obłęd stale się pogłębia. Kiedyś odstawiała tu niezłe jazdy, jeszcze jako ''chrum'', wyobrażasz sobie taki nick? Świnią się czuła... i jak świnia pisała. Ja początkowo byłam w wielkim szoku, no bo wchodzisz na portal a tu coś takiego...
Niestety, teraz jeszcze bardziej jej odwala... dlatego tak mnie śmieszy jej komitywa z Tjeri, która przecież inteligentna... no ale skoro potrzebowała kogoś takiego do wiadomych celów, to i tak się cieszyła, że ktoś taki się trafił...
W imieniu NSzO pisał jakiś debil, bo po Chrumci założyłam Aisaczka, po banie na Aisaczku założyłam AOU, po banie na AOU założyłam kigję i bardzo, ale to bardzo długoooooo nikt nie wiedział, że to ja😂
''Aisak 30.07.2019
Robert. M, czyje są te przemyślenia?
Jesteś kobietą?
Chciałbyś być kobietą?
Bracia Wachowscy są teraz siostrami.
Nóż w plecy normalnie.
Bo
Teraz baby mnie zjadą, ale żadna z kobiet nie naktęciłaby Matrixa.
Żadna.
Czuć w nim testosteron.
A teraz, kóva, okazuje się, że naktęciły go dwie wypindrzone, nafiokowane baby.
No, kóva, no!
I teraz siedzi mała dziewczynka i chce być, jak siostry Wachowskie.
Nie możesz dziewczynko. Nie masz penisa. To penis nakręca facetów. Jeden mały ufoludek.
A co nakręca babki? Rój pierdolonych pszczelich, nabzdyczonych hormonów.
To Rój, kurwa.
Nie jeden, maleńki siusiaczek, który rządzi bezmózgim cymbałek.
Pierdolona chmara małych siusiaczków, która wpływa na twój zjebany nastrój.
Tak, wkurwiacie mnie.
I chcę was zabić.
Chcę patrzeć, jak wasze zwłoki gniją i są pokarmem dla tłustych, wielkich, lepkich larw, których wylęgną olbrzymie, krwiożercze motyle i zjedzą wasze mózgotrzepy.
To tyle o siostrach Wachowskich.
Przemyśl to Robert, nie daj sobie obciąć siusiaczka, to fajny gadżet i niektórzy z chęcią by skorzystali.
Ty na żadnym nie istniejesz, chociaż jesteś na wszystkich. Gdybyś chociaż w połowie pisała tak dobrze jak ja, to chociaż by nie robili brechy... ale może i dobrze że jesteś. Zawsze to jakaś dawka śmiechu...
Tak sobie myślę... to chyba w tej nadwadze ta furia. Może jakbyś schudła, mniej smalcu żarła, to może jeszcze ktoś by na 66 latek się znalazł, a tak to odstraszasz. Bo tylko pomyśleć, jak takiego spaślaka wyżywić...
Jest takie powiedzenie: "Kochanego ciałka nigdy za dużo", ty tego nie znasz, bo masz chłopski wygląd i w dodatku z paskudnymi żółtymi zębami 😨 😱
Gnijesz i cuchniesz.
Wypad, bo tylko nam tu smrodzisz!😡
Siema Słoneczka, tak sobie was czytam, nudząc się przed pracą (nie muszę robić się na bóstwo).
Tak się zastanawiam, czy robicie sobie jakieś zawody w nurkowaniu, która bliżej dna?
Może poszukajcie sobie wspólnego wroga, co by was połączyło? Nie wiem, może się nadam 😉.
Miłego dnie wściekliczki 😀
MartynaM o jak miło, jaka klasa XD
Może wody się napij i ochłoń?
A przede wszystkim myśl, co i do kogo piszesz, żebyś nie musiała się później wstydzić.
Buźka 😉
Piszę do kolejnej spaślaczki, która poczuła w sobie potrzebę wypowiedzi, jakby ona kogoś obchodziła...
Zajmij się tym, co potrafisz, czyli patrzeniem w lustereczko czy chudniesz... a ode mnie won!
Mam już dość czytania przygłupów opowijskich...
MartynaM spaślaczku? XD Kochany wścieklaczku, od czasu kiedy ostatnio mnie podgladałaś troszkę się zmieniło, więc atak jak kulą w płot.
Ja z dobroci serca, a tu... Zluzuj 😉
Kużwa, ciągnie to tałatajstwo jedno za drugim... ani to obycia, ani to wykształcenia. Puste jak stodoła na wiosnę, a mniemanie o sobie... jakby naprawdę było kimś.
Ja ciebie w ogóle nie podglądałam, pomyliłaś mnie z kimś... może z łukaszenką.
A to tu cię boli XD
Kochaniutka, po naszych wypowiedziach widać, kto ma klasę, a kto zamienił ją na wściekliznę. Pianę toczysz, a to brzydko. Rozumiem, że gorszy czas, dlatego urazy nie chowam.
Trzymaj się i mimo wszystko dobrego dnia. Słońca i miłości.
Angela, no właśnie, tylko ograniczony mutant popromienny zobaczy tu pianę... ja po prostu mam dość słodkich idiotek, które nic nie mają do powiedzenia mądrego, a zabierają głos... nie znasz swojego miejsca w szeregu i pchasz się tam, gdzie żadnych predyspozycji nie masz, czyli do rozmowy na jakimś poziomie... jak zaczęłaś pisać, takim językiem ci odpowiedziałam.
Pewnie nie zrozumiesz, jak zawsze, ale co mnie to obchodzi?
Mnie nic nie boli, Angela... ale ty tego też nie zrozumiesz.
MartynaM widać ten poziom u ciebie i predyspizycje do nurkowania, dno coraz bliżej, jak po wypowiedziach "kwiecistych" muszę przyznać.
Widzisz, kochana, tylko spokój i miłość. Bez bluzgów u mnie. To cię tak złości?
Już kończę 😀
Angela, a co mnie twoje bluzgi albo ich brak obchodzi?
Widziałam cię już przecież w akcjach, kiedy nie skąpiłaś sobie niczego i płynęłaś w pełnym szambie z takim zadowoleniem z siebie, jakbyś niczego innego w życie nie robiła...
Daruj sobie tę pozę księżniczki, bo z tym nie do mnie... hahahahaha
MartynaM znaj moją wielkoduszność, tak więc wybaczam ci.
W pewnym wieku nie uchodzi być księżniczką, raczej księżną albo królową, albo... jak na awatarze Cesarzową XD
Angela, wścieklaczka to sobie w rodzinie poszukaj... i chyba daleko szukać nie musisz.
Rozumiem, że jesteś trochę przybita, ale ze mnie żadna siostra miłosierdzia, więc wbijaj do kogoś innego po pocieszenie... hahahaha
Angela, niczym. Jakie czynności wykonuje się przy starszych, schorowanych ludziach? Pytam, bo nie wiem czy się wyrobisz, a nie chciałabym żebyś przeze mnie ich zaniedbywała... byłoby mi przykro.
Angela, no ja bym trochę inaczej... bez wykształcenia, to tylko takie ''fuchy'' można załapać i jeszcze się z tego cieszyć... ale ktoś to musi ostatecznie robić.
MartynaM Poradż sobie z curunią co zamiast do szkoly chodzic to se 500+y robiła i synunia klienta komisariatów 🤣🤣🤣🤣🤣 se poradż na to.
Andzelina se kroliczki pilnuj🤣🤣🤣🤣🤣
MartynaM Może łyka, ale do ciebie gówno przylgnęło i patologia w rodzince. Ludzie wolą taką wersję o tobie🤣🤣🤣🤣🤣🤣Patologia jesteś 🤮🤮🤮🤮Wstyd🤦♀️🤦♂️🤦♀️🤦♂️🤦♀️🤦♂️🤦♀️🤦♂️
MartynaM pysiu złota, to nie ja leczę tu sobie kompleksy kosztem innych. Stąd te twoje piania o niby inteligencji i obyciu. Osoba na poziomie nie będzie tego robiła, bo to zwyczajnie w złym guście.
Kończę, bo stajesz się nudnie przewidywalna i zapewne zaraz mi naubliżasz.
Cygan baty to ty możesz sobie dawać... Co ja piszę, ty nikomu nie możesz dawać, nie z takim rozumkiem wielkości ziarenka... Ale pomarzyć zawsze możesz.... 🤣🤣🤣🤣
Ha ha, 194 komentarze i ani jednego o texcie 😃
Ja też nie napiszę, bo czas mi minął zużyty na przeczytanie tych kwiecistości 😉
Później wrócę. A ten pseudonim Chrum uważam za znakomity, niezależnie od opinji nienajlepszej o nosicielce. Moja Mama nazywała mnie "Chrumek", od imienia mojego bohatera, co był prosiakiem i walczył ze złym czarnoxiężnikiem-rzeźnikiem 😃
Pozdrawiam 🙂
Łukaszenkow, nie, nawet Twój afrykański korzeń snu leży na razie, bo mam problemy ze snem i nie chcę marnować. Zresztą ja nigdy za bardzo niczego nie brałem nigdy, nie musiałem ze względu na chorobę umysłową 😃
Poza tym wiesz, wszystko można mieć naturalnie z organizmu, DMT, kannabinoidy... Jeśli dostarcza się z zewnątrz, to pewnie samo nie będzie chciało się wydzielić. Nie chcę robić antyreklamy jodze itp, ale tam właśnie to się dzieje jak sądzę. Z drugiej strony jest to podanie, że mnich tybetański po wzięciu LSD powiedział, że normalnie potrzeba na to 20 lat medytacji, a to kupa czasu 😃
Nosicielka ma w 4 literkach twoją opinię.
Ciesz się i po rękach całuj, że wogle publikujesz w necie, bo tylko na opowi, na które Nosicielka nicku CHRUM cię zaprosiła.
paluszki z paczuszki, co mnie to obchodzi, gdzie masz moją opinję... Niegodnaś nosić imię Chrum, jak widać. Publikowanie w necie raczej nie jest powodem do wdzięczności. A jeśli w ten sposób traktujesz moje wcześniejsze niejednokrotne podziękowania, to znaczy, że na nie nie zasługiwałaś. Na Opowi ani nigdzie już nie publikuję zresztą.
Łukaszenkow, a słyszałeś o salvia divinorum? Rozpiętość efektów duża, aż do amnezji z podróży, ale podobno ktoś w ciągu 10 minut żył 3 miesiące w innym świecie.
Marku, nie pisz o tych komentarzach, bo żałość ogarnia na tych ''intelektualistów''
Nie mam już cierpliwości...
Dziękuję za odniesienie do wiersza.
Pozdrawiam.
Pobóg Welebor, zawsze odpisuję pod swoim tekstem albo prawie zawsze.
I tak było teraz. Nie moja wina, że jakieś świnie są na portalu i zamiast odnieść się do publikacji, to pierdolamento stosują.
Marku, ale tej świni nie dało się odgonić ani milczeniem, nie niczym innym. Łaziło to za mną wszędzie. Też byś wreszcie nie wytrzymał... bo ile można?
Szuka chłopa, ja rozumiem, ale czy ja jej bronię brać wszystkich? A to sobie ubzdurało, że zabieram jej i dostawała szału.
Teraz jej przeszło, a jak nie, to przejdzie szybko...
Pobóg Welebor, ja byłam i tak długo cierpliwa... nawet śmiechem - żartem próbowałam, nie dało się, tylko rozzuchwalała się dzicz... dlatego wreszcie zareagowałam.
Wiersz jak wiersz, pewnie ważny dla autorki. Fajnie, że nieroszczeniowy. Szkoda, że na tej fali surfowało aż tyle gówna. Współczuję zdaje się normalnej mniejszości portalu.
Normalnie ręce opadają... kuźwa, toż wielki wyjątek jak jakiś normalny komentarz napiszesz, a teraz czujesz się lepszy od innych? A czym się różnisz, kiedy obora z ciebie taka czasami wychodzi, że słów brak?
Grain, a kim ty jesteś, żeby krytykować moje teksty? Piszesz tak, że nikt niczego nie czai, owszem pojedyncze metafory są dobre, i tyle w twojej ''twórczości''
Nikt nie czai o czym piszesz, gdybyś nie był chamem, to każdy by ci to napisał, ale niektórzy ze strachu przed chamstwem - milczą albo chwalą bez żadnego zrozumienia.
I ty chcesz mnie czegoś uczyć? A czego?
Poprawiałeś mi wiersze nie mając pojęcia o co w nich chodziło, ale czułeś się misyjnie powołany... a później łaziłeś za mną jak idiota wstawiając pioseneczki... no, bez jaj proszę.
To czemu zamiast krytyki używasz chamstwa? Napisz, co ci się nie podoba, w którym miejscu i takie tam, a nie jakieś pierdolamento.
Tutaj każdy widzi jaka jest twoja krytyka... na innych portalach też.
Grain, no kużwa, weszłam na inny portal, zacząłeś łazić za moimi wierszami i swoje ''mądrości'' głosić.
Nic konkretnego do tekstu, tylko do autorki aluzje... już tam nie wejdę, mam gdzieś twoje chamstwo.
A tutaj co? Pioseneczki ze średniowiecza... takie komentarze miałeś. I co chcesz sprawdzać?
MartynaM, tak nie masz tam czego szukać. Inni, jako świeżaka potraktowali cię łagodnie, albo uznali po odpowiedzi na krytykę dalsze komentowanie za stratę czasu, bo i na nic pomocnego od ciebie mogli liczyć. Poetka i opiniotwórcze guru możesz być tylko tutaj. ,,Na tej fali' jesteś jak pisuardesa.
Grain, no widzisz i już jesteś sobą i piszesz na swoim poziomie. Po co było to udawanie zapyziałej cnoty?
Tam tacy poeci i poetki... najlepsza ta oderwana od muzyki. Kużwa, ale ta baba mnie śmieszyła, a jak pisała... jak w podstawówce. A jaka znawczyni... hahahaha
Jedynie Glo trzyma tam poziom, bo ty to tylko w stronę szamba ciągniesz portal.
Jak zresztą tutaj... czy gdziekolwiek
MartynaM, ta wg, ciebie oderwana od muzyki, jest wiolonczelistką na etacie w Filharmonii Berlińskiej. Pisze jak pisze, pod prawdziwym nazwiskiem. Dużo i odważnie komentuje z kulturą osobistą, na którą także nie masz papierów. Oprócz toaletowego.
Grain, ona może być księżną Monako, ale na poezji zna się jak tłusta Kaśka... czyli wcale. Więc co to za kultura wypowiadać się bez żadnego pojęcia?
Jedynie ciebie chwali, bo nic a nic nie czai... no, i tyle.
MartynaM, nie tylko ona. Chwaliła i chwali wielu autorów. Poświęca im wiele czasu, whodzi w wielodniowe dyskusje. Nie chwaliła min. ciebie i Glo. To, co u niej krytycznie wyłapała, argumentowała. Glo przestała odpowiadać i się wycofała. A szkoda, wielka szkoda. To była nauka.
Pod górę – pod skórę. To mi się podoba najbardziej, oprócz ciekawych obrazów. Gdybym to na to wpadł, to u mnie wchodzenie pod górę byłoby równoważne wchodzeniu pod skórę. Tutaj jest niestety dla peelki ta skóra skorupą i rezygnacją jakby, ale odrobina nadziei została. Bo nie wiadomo naprawdę co ona tam pod skórą znajdzie. Może szczyt góry 😃
Pozdrawiam 🙂
Może szczyt, a może przepaść... bardzo dziękuję za wejście w treść. To przyjemność, po tych wszystkich idiotyzmach, przeczytać jakiś normalny i konkretny komentarz.
Pozdrawiam również
Choć smutkiem wieje - piękny to wiersz. Wbrew pozorom odnajduję w nim nutę nadziei - bo mimo że skona to jednak zakwitnie "purpurą skrzypiec" . Wiecznie w nas tkwi masa sprzeczności: gorycz umierania kłóci się nieśmiertelnym poczuciem piękna nawet wbrew optymistycznej nieśmiertelności.
Dziękuję, Piliery, za Twoją wizytę i komentarz.
Całe życie, to jedna sprzeczność, huśtawka między nadzieją a zwątpieniem i siła czerpana z wiary.
Pozdrawiam
Komentarze (250)
Och Martyno, mam nadzieję, że nie jesteś aż tak nieszczęśliwa jak w tym wierszu?
To tylko wiersz... Dziękuję za przeczytanie.
MartynaM To dobrze Martyno, to dobrze.
maryna, aż kipi ze szczęścia xd
A żebyś wiedziała... chyba wymodliłaś. Dziękuję
My, lewicowi Ateiści, zawsze modlimy się o szczęście dla wrogów🤫
Przy okazji pomódl się też o coś dla siebie... o rozum!
Miło byłoby zobaczyć go chociaż trochę.. dla odmiany.
Ja siebie lubię w takiej postaci💗
To wiedzą wszyscy, ale dla innych twoja głupota nieco uciążliwa... i coraz bardziej ciężka do zniesienia.
Bo dobrze jest, dopóki milczysz... hahahaha
Oj, nie oszukuj😁
Tutaj tylko ty siebie oszukujesz, że coś potrafisz, że coś ci wychodzi. Reszta widzi, mało że niedopieszczoną i zazdrosną, to jeszcze obłąkaną nienawiścią osobę.
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Dokładnie opisałaś samą siebie👍
Ja opisałam siebie?
To moje wiersze czy twoje wierszyki zasługują na litość? Albo proza, którą kopiujesz i wklejasz jako własną publikację?
A to bieganie za mną i za każdym kto zamieni ze mną dwa słowa?
Ja pod twoje wypociny nawet nie wchodzę, bo nie ma po co, ty natomiast łazisz za mną, za moimi wpisami cały czas, więc kto tu obłąkany?
Nie widzisz już tego co robisz? To jest jeszcze gorzej niż myślałam...
Zażyj waleriany, bo udaru dostaniesz🤣🤣🤣
A niby czemu miałabym zażywać jakieś gówno? Takie poczwarki nie są w stanie nikogo zdenerwować, jedynie żal wzbudzają, że tyle się obiegają a jak nikt nie chciał, tak i nie chce... a tu samotność wali na dekiel coraz bardziej... no cóż, zbyt wielka u ciebie głupota, żeby ktoś chciał, był na tyle odważny, żeby się zbliżyć, tym bardziej że normalnych, zwykłych kobiet nie brakuje.
MartynaM jaki był jej wcześniejszy nick?
Lotos, Aisak, OlaUlaAla czy coś takiego, ale chyba najbardziej jako Aisak się ''produkowała''
Zresztą, to głupie tyle kont sobie założyło, żeby mi dokopać, że nawet Bogumił tyle nie ma.
MartynaM A, dobra kumpela Tjeri.
Lotos, i pewnie przez nią i Puchacza nakręcana... więc jak bączek się kręci. Urobili sobie dziewkę na posyłki...
A że to głupie, więc łatwo manipulować...
MartynaM wiesz, do tieri, szpilki Puchacza nie mam nic, ale ona potrafi być wyjątkowo chamska.
Lotos, Puchacz kulturą nie grzeszy, Tjeri dosyć przebiegła... co dla nich urobić taką Kaśkę z rozumkiem sześciolatki? Cieszą się, że trafiła się taka niedojda...
MartynaM No wiesz, akurat ich cenię za to co piszą, podobnie jak Ciebie, ale ta chociaż nie raz dawała mi pozytywne komentarze, to wymyślać mi od nieuków, to przegięcie.
Lotosik, lepiej być chamem, niż fałszywym kundlem.
Do budy parszywcu!
Ile to bydle ma jeszcze kont🤣🤣🤣
Lotos, oni piszą dobrze, nie przeczę, tylko moje z nimi zatargi mają trochę inną naturę, dlatego znaleźli tę głupią i manipulują, żeby mi dokopać. Zresztą nie tylko mi.
A ona zobacz jak się wywiązuje gorliwie z zobowiązań, może pogłaszczą jakiś jej tekścik... hahaha
Nawet Lotosa zaatakowała... jprd
paluszki z paczuszki fałszywym? Co masz na myśli?
Lotos, a czy ona myśli? Ona robi, co jej każą... hahahaha
Ty już przestań tyle o mnie myśleć i pisać🤣🤣🤣
Ja w ogóle o tobie nie myślę i zapominam o twoim istnieniu dopóki na oczy mi nie wleziesz... żebyś jeszcze coś sobą reprezentowała zamiast tej patologii, to może bym i pomyślała, a tak to tylko odgania się człowiek jak od jakiegoś syfa.
Ale się naprodukowała. Ale napytlowała.
PrzeKupa🤣🤣🤣
Grzecznie odpowiadam gościom, którzy mnie nawiedzają... hahahaha
PrzeKupa jest zawsze taka grzeczna, ułożona, zawsze na swoim miejscu, ale jak za bardzo daje się w odczucia wystarczy nacisnąć odpowiedni guziczek, a spłynie w ciemne głębiny 🤣🤣🤣
Chciałabyś, ale nie jesteś w stanie... hahahaha
Ale próbuj, może kiedyś coś tam ci się uda... hahahaha
PrzeKupa jaka radosna, że w końcu doczekała się atencji🤣🤣🤣
A ty się doczekać nie możesz, wszędzie cię olewają i jeszcze przepraszać musisz, kiedy się odezwiesz... hahahaha
Wiesz, trochę mi za Ciebie wstyd, niczym się nie różninsz od Bogumiła czy grania.
Lotos nie pisz tak, bo zaraz znowu zacznie Ciebie wyzywać. To chora baba.
MartynaM wiesz... Nie spodziewałem się tego po niej i tak naprawdę nie wiem o co jej chodzi, ale cóż, skoro jestem fałszywy, to uważaj no bo... jestem fałszywy....
Porównujesz mnie do parcha, który gnębił kogoś z innego portalu i do psychola, który ma tysiąc kont, w tym również kobiece?
Ojojoj...
Lotos, ja sobie dupeczki nie zawracam jej pierdolamento. Tutaj od dawna wszyscy wiedzą, że ona ma nierówno pod daszkiem.
Jak wlezie mi na oczy, to się pośmieję z głupoty i tyle. Rób to samo. Nikt serio nie odbiera tego, co to ''coś'' pisze.
Najbardziej to ty jesteś chora. Wiesz na co...
Tak, tak... a ty ''zdrowa'' hahahaha
MartynaM chyba tak , nistety, a wydawało mi się... cóż, masz rację, tak ją będę traktować.
Lotos, nic innego nie pozostaje, bo jej obłęd stale się pogłębia. Kiedyś odstawiała tu niezłe jazdy, jeszcze jako ''chrum'', wyobrażasz sobie taki nick? Świnią się czuła... i jak świnia pisała. Ja początkowo byłam w wielkim szoku, no bo wchodzisz na portal a tu coś takiego...
Niestety, teraz jeszcze bardziej jej odwala... dlatego tak mnie śmieszy jej komitywa z Tjeri, która przecież inteligentna... no ale skoro potrzebowała kogoś takiego do wiadomych celów, to i tak się cieszyła, że ktoś taki się trafił...
MartynaM niesłychane cóż to chyba jakaś ciężka choroba.
CHRUM to najpiękniejszy nick na świecie😍🤣
''D4wid 29.03.2017
chrum Mam dopiero 19 lat więc jestem jeszcze młody i niedoświadczony, ale zaczynam już dostrzegać plusy i minusy :)
Anonim 29.03.2017
D4wid, no widzisz, a ja mam prawie 60 lat, pani z kosą na mnie czyha xD pisz dzieciaku :)
D4wid 29.03.2017
chrum Pisać pewnie będę aż do śmierci. Ciekawe gdzie dojdę :)''
Skoro w 2017 miało to chrum już 60 lat, to teraz ma 66 i nadal pierdolonięte... hahahaha
MartynaM o matko!!!
Lotos... o matko i córko!
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
66 lat i 6 miesięcy🤣🤣🤣
Ave Satan😝
''Niepowtarzalny Styl z Opowi dwa lata temu
Chrum, chrum ile ty jeszcze pozakładasz durnowatych profili hihihi
satyrekrol dwa lata temu
Nie pamiętam haseł do profili. Czego chrumczysz do mnie, schowany pod łożkiem, patrz, jaki jesteś odważny hi hi hi''
No, i teraz wiemy dlaczego tak dużo profili ma Kaśka... hahahaha
W imieniu NSzO pisał jakiś debil, bo po Chrumci założyłam Aisaczka, po banie na Aisaczku założyłam AOU, po banie na AOU założyłam kigję i bardzo, ale to bardzo długoooooo nikt nie wiedział, że to ja😂
Słone założyłam asekuracyjnie, oczywiście🤫
Tak, tak... my to wszystko rozumiemy, a jakże... hahahaha
Ja swoich kont nie ukrywam. Jeśli jesteś taka pewna swojego zdania, to wymień je wszystkie.
Oczywiście nie mam na myśli tych, które zaznaczyłam w profilu😎
Mam to w dupeczce... hahahahaha
Niby masz, ale jednak temat poruszasz. Czujesz ból odbytu🤣🤣🤣
To jest ''fajne''
''Aisak 30.07.2019
Robert. M, czyje są te przemyślenia?
Jesteś kobietą?
Chciałbyś być kobietą?
Bracia Wachowscy są teraz siostrami.
Nóż w plecy normalnie.
Bo
Teraz baby mnie zjadą, ale żadna z kobiet nie naktęciłaby Matrixa.
Żadna.
Czuć w nim testosteron.
A teraz, kóva, okazuje się, że naktęciły go dwie wypindrzone, nafiokowane baby.
No, kóva, no!
I teraz siedzi mała dziewczynka i chce być, jak siostry Wachowskie.
Nie możesz dziewczynko. Nie masz penisa. To penis nakręca facetów. Jeden mały ufoludek.
A co nakręca babki? Rój pierdolonych pszczelich, nabzdyczonych hormonów.
To Rój, kurwa.
Nie jeden, maleńki siusiaczek, który rządzi bezmózgim cymbałek.
Pierdolona chmara małych siusiaczków, która wpływa na twój zjebany nastrój.
Tak, wkurwiacie mnie.
I chcę was zabić.
Chcę patrzeć, jak wasze zwłoki gniją i są pokarmem dla tłustych, wielkich, lepkich larw, których wylęgną olbrzymie, krwiożercze motyle i zjedzą wasze mózgotrzepy.
To tyle o siostrach Wachowskich.
Przemyśl to Robert, nie daj sobie obciąć siusiaczka, to fajny gadżet i niektórzy z chęcią by skorzystali.
Miłego dnia!''
Ciekawe, kto by tak skorzystał? Hahahaha
Wszyscy kochają siusiaki! To normalne!
Ty pewnie nie jesteś normalna, co widać nagim okiem 🧐🤭🤣
Niektóre wręcz obsesyjnie... hahahaha
A tu nic się nie trafia... czarna rozpacz!
''Gadżety'' - hahahaha hahahaha hahahaha hahaha
Przy okazji: Pozdrawiam Roberta M.
Skąd czerpiesz swoją wiedzę na mój temat?
Z portalu opowi.pl? Ze szklanej kuli? Z relacji detektywa Rutkowskiego? Z fb?
Pochwal się, bo wiesz więcej o mnie, niż ja🤭
Zajmij się ''gadżetami'' - będzie trochę spokoju może. Hahahaha hahahaha
Zdaje się że jesteś zawodowcem w tym temacie😳 Mąż cię rzucił, to musiałaś sobie radzić z akcesoriami...
Gadżeciara🤣🤣🤣
No cóż, widać wyraźnie, czarno na białym kto o nich pisze z wielką tęsknotą... tego nie odczarujesz hahahaha
hahahaha hahahaha
Ale jaja... o rany, brzuch mnie boli ze śmiechu. W takim wieku jeszcze taka chuć... matko i córko!!!
Ale to ty wielokrotnie pisałaś na pitoleniu, że "bardzo lubisz seks" w nadziei, że jakiś wygłodniały pies rzuci się na kości...
Litości!😱🤣🤣🤣
No cóż... to ty pisałaś, że każdy facet tutaj na mnie leci... oj, musiało boleć. hahahaha hahahaha
Mnie takie sytuacje nie bolą. To jak oglądanie realty show. Fajnie przyglądać się, jak przychodzą i w popłochu uciekają...🤣🤣🤣
No cóż, mnie jeden wystarczy, resztę do ciebie odsyłałam... hahahaha
A gdzie jest ten jeden? Bo nawet jednego nie widać😂
W łóżku, a gdzie ma być?
A ta reszta uciekła przed wizją kontaktu z tobą... bali się chyba o swoje ''gadżety''
hahahaha hahahaha
W łóżku, ale na pewno nie twoim🤣🤣🤣
Penkne ze śmiechu normalnie😂😂😂
Penkniesz na pewno, ta chuć ciebie rozsadzi... hahaha hahahaha hahahha
Ja już nie mogę się śmiać. Idę stąd...
Gadżeciara idzie po sprzęt z sex shopu🤣🤣🤣
Aisak, paluszki z paczuszki pisze....
''Przemyśl to Robert, nie daj sobie obciąć siusiaczka, to fajny gadżet i niektórzy z chęcią by skorzystali.''
i tyle w temacie... hahahahahahahaha
A się podekscytowała siusiaczkiem tudzież gadżetem, to bladx trupia🤣
To była konsultacja medyczna, ale trupi odwłok mysli tylko o jednym... o siusiaku Roberta🤣
Siebie skonsultuj, bo łeb wysiada na maksa... było źle, a jest tragicznie.
I poproś koniecznie o jakieś lekarstwo na obniżenie popędu... gdzie żeby w tym wieku! Wstyd, bo kto się takiego próchna by czepił?
Aż niedobrze się robi...
Trzeba być skończoną idiotką, żeby wierzyć w to, co ludzie piszą w internetach na swój temat...
🤣😱🤣
Weź już spie....laj!
Obrzydzenie budzisz!
Poprosić grzecznie trupia bladz nie potrafi?
A niby kukturalna...
Skończona idiotka uwierzyła we wszystko, co napisałam🤣🤣🤣
A to się swołocz uczepiła... śmierdzi z kilometra a idzie do ludzi.
Kużwa, co za typiara ograniczona.
Teraz będzie pisać, że młoda... może ktoś poleci na smalcówę. Jprd.
Trupia бляд pisuardesa, to gwiazda jednego jedynego portalu w internetach🤭
Wróciła swołocz po więcej...
Ty na żadnym nie istniejesz, chociaż jesteś na wszystkich. Gdybyś chociaż w połowie pisała tak dobrze jak ja, to chociaż by nie robili brechy... ale może i dobrze że jesteś. Zawsze to jakaś dawka śmiechu...
Tak dobrze pisać, jak ty może tylko...
.
.
.
.
Trupia бляd🤭
Tak sobie myślę... to chyba w tej nadwadze ta furia. Może jakbyś schudła, mniej smalcu żarła, to może jeszcze ktoś by na 66 latek się znalazł, a tak to odstraszasz. Bo tylko pomyśleć, jak takiego spaślaka wyżywić...
Trupia бляD pisuardesa zjeb totalny🤭
Jednak w kilogramach... trafiony - zatopiony!
No coż, idę sobie, bo przecież z byle kim nie będę drugi dzień się kopać. Gdzie do mnie jakaś swołocz po zawodówce... bez przesady.
Jest takie powiedzenie: "Kochanego ciałka nigdy za dużo", ty tego nie znasz, bo masz chłopski wygląd i w dodatku z paskudnymi żółtymi zębami 😨 😱
Gnijesz i cuchniesz.
Wypad, bo tylko nam tu smrodzisz!😡
Kto ma teraz żółte zęby? W jakiej to norze siedzi przychlast? Toż w większości zakładów kosmetycznych stosują wybielanie... O matko i córko!
To ci z paszczy nieźle też syfi pewnie... co za obrzydlistwo!!!
Jeden z opowijczyków tak ci napisał. Ty obrzydliwa kreaturo😱🙈
tobie wszyscy tak piszą, a mnie tylko odtrąceni... hahahaha
Tak sobie wmawiaj🤣🤣🤣
Ale to fajne, że ja mogę sobie olewać jakichś gości, a ty wyłazisz ze skóry żeby złapać i nic...
Paluszki piszą...
''Przemyśl to Robert, nie daj sobie obciąć siusiaczka, to fajny gadżet i niektórzy z chęcią by skorzystali.''
hahahaha hahahaha hahahaha
Siema Słoneczka, tak sobie was czytam, nudząc się przed pracą (nie muszę robić się na bóstwo).
Tak się zastanawiam, czy robicie sobie jakieś zawody w nurkowaniu, która bliżej dna?
Może poszukajcie sobie wspólnego wroga, co by was połączyło? Nie wiem, może się nadam 😉.
Miłego dnie wściekliczki 😀
Spierdalaj Angela!
Nikogo tutaj nie obchodzi zdanie takiej pustej cizi jak ty!
Idź, przeczytaj coś ambitnego! Może zostanie we łbie na dłużej...
MartynaM o jak miło, jaka klasa XD
Może wody się napij i ochłoń?
A przede wszystkim myśl, co i do kogo piszesz, żebyś nie musiała się później wstydzić.
Buźka 😉
Piszę do kolejnej spaślaczki, która poczuła w sobie potrzebę wypowiedzi, jakby ona kogoś obchodziła...
Zajmij się tym, co potrafisz, czyli patrzeniem w lustereczko czy chudniesz... a ode mnie won!
Mam już dość czytania przygłupów opowijskich...
MartynaM spaślaczku? XD Kochany wścieklaczku, od czasu kiedy ostatnio mnie podgladałaś troszkę się zmieniło, więc atak jak kulą w płot.
Ja z dobroci serca, a tu... Zluzuj 😉
Kużwa, ciągnie to tałatajstwo jedno za drugim... ani to obycia, ani to wykształcenia. Puste jak stodoła na wiosnę, a mniemanie o sobie... jakby naprawdę było kimś.
Ja ciebie w ogóle nie podglądałam, pomyliłaś mnie z kimś... może z łukaszenką.
A to tu cię boli XD
Kochaniutka, po naszych wypowiedziach widać, kto ma klasę, a kto zamienił ją na wściekliznę. Pianę toczysz, a to brzydko. Rozumiem, że gorszy czas, dlatego urazy nie chowam.
Trzymaj się i mimo wszystko dobrego dnia. Słońca i miłości.
Angela, no właśnie, tylko ograniczony mutant popromienny zobaczy tu pianę... ja po prostu mam dość słodkich idiotek, które nic nie mają do powiedzenia mądrego, a zabierają głos... nie znasz swojego miejsca w szeregu i pchasz się tam, gdzie żadnych predyspozycji nie masz, czyli do rozmowy na jakimś poziomie... jak zaczęłaś pisać, takim językiem ci odpowiedziałam.
Pewnie nie zrozumiesz, jak zawsze, ale co mnie to obchodzi?
Mnie nic nie boli, Angela... ale ty tego też nie zrozumiesz.
MartynaM widać ten poziom u ciebie i predyspizycje do nurkowania, dno coraz bliżej, jak po wypowiedziach "kwiecistych" muszę przyznać.
Widzisz, kochana, tylko spokój i miłość. Bez bluzgów u mnie. To cię tak złości?
Już kończę 😀
Angela, a co mnie twoje bluzgi albo ich brak obchodzi?
Widziałam cię już przecież w akcjach, kiedy nie skąpiłaś sobie niczego i płynęłaś w pełnym szambie z takim zadowoleniem z siebie, jakbyś niczego innego w życie nie robiła...
Daruj sobie tę pozę księżniczki, bo z tym nie do mnie... hahahahaha
MartynaM znaj moją wielkoduszność, tak więc wybaczam ci.
W pewnym wieku nie uchodzi być księżniczką, raczej księżną albo królową, albo... jak na awatarze Cesarzową XD
Może zajmij się tymi starszymi ludźmi, w końcu za coś ci płacą... a nie będziesz tu bujać w obłokach żeś jakąś damą... jprd.
MartynaM o moich seniorów martwić się nie musisz, ale to miłe, że ich dobro leży ci tak głęboko na serduszku :))
No, żal mi zawsze starszych ludzi, a jeszcze pozostawionych na pastwę jakichś rynsztokowych księżniczek, to już szczególnie...
Jak to ładnie może palma odbić, aż miło popatrzeć... hahahaha
MartynaM dziubeczku, moje seniorki nie są nieporadnymi osobami i wiem, że nie wymieniłyby mnie na nikogo, ani ja je, tak więc...
Dobra, koniec przerwy, ale jeszcze zajrzę :)
Bywaj wścieklaczku
Angela, wścieklaczka to sobie w rodzinie poszukaj... i chyba daleko szukać nie musisz.
Rozumiem, że jesteś trochę przybita, ale ze mnie żadna siostra miłosierdzia, więc wbijaj do kogoś innego po pocieszenie... hahahaha
MartynaM przybita... A czym jeśli można spytać?
Angela, niczym. Jakie czynności wykonuje się przy starszych, schorowanych ludziach? Pytam, bo nie wiem czy się wyrobisz, a nie chciałabym żebyś przeze mnie ich zaniedbywała... byłoby mi przykro.
MartynaM Teraz Maltyna bedzie przepraszać trochę mniej glupią od niej Angele 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Co to się Cyganom lęgnie w głowach... hahahaha
MartynaM Co w tym zniszczonym łbie Małtyny sie legnie😱😱😱😱😱😱😱
Więcej kont, więcej kont!!!
MartynaM To sobie zrób 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 i nie płacz 😂😂😂😂😂😂😂👥👥👥👥👥👥👥
MartynaM spokojnie, obecnie jesteśmy w banku, a później wybieramy się na spacer i po zakupy. Jak wrócimy to kawa i ciasto. Dosyć miło, prawda?
Boże, dlaczego to takie bez polotu, bez błyskotliwości... kużwa, jak Lenin przed śmiercią.
A jeszcze nudne do bólu...
Angela, tylko ci pozazdrościć... hahahaha
MartynaM Najfajniejsze to opowi jest i pisanie z Cyganem 🤣🤣🤣🤣🤣
Gupia Angelina nudna do bólu bezbożnica sadystka i ta druga też👹👹👹👹👹👹👹
MartynaM wiem, jak to ktoś powiedział: fajni ludzie mają fajnie :)))
Cygan taaaa, też cię kocham, idź w pokoju ;)
Angela Jesteś zła i męczysz ludzi, a tamta jest jeszcze gorsza🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Angela, no ja bym trochę inaczej... bez wykształcenia, to tylko takie ''fuchy'' można załapać i jeszcze się z tego cieszyć... ale ktoś to musi ostatecznie robić.
Z pasją... hahahaha
MartynaM Z pasją was pogodzilam🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Cygan tak, jestem bardzo zła XD
Pasjami lubię wami manipulować👏👏👏👏👏👏👏
Tak, ty i manipulowanie... hahahahaha
Mniemanie o sobie, jak u Angeli... hahahaha
Angela Wiem🤮🤮🤮🤮🤮
MartynaM I jak u ciebie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Cygan, ależ skąd, ja wam do pięt nie dorastam... nie z moimi zdolnościami. Hahahaha
MartynaM rozczaruję cię, ale w państwówce też jakiegoś wykształcenia wymagają
MartynaM Jesteś jak kurz na moim bucie tylko z litości nie strzepnę takiego truchla🥱🥱Dobrze że wiesz gdzie twoje miejsce miernoto🐕🦺
Angela, nie wątpię, że je posiadasz... hahahahaha
Cygan ty jesteś jak gówno, najlepiej omijać.
MartynaM Nie posiada tak jak ty🤣🤣🤣🤣Obie glupie 🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️
MartynaM A ty jak dwa gówna i truchlo🤣🤣🤣🤣
MartynaM nie chcę być niemiła, bo zapytałabym o twoją starszą latorośl...
Angela, z czym ty masz problem? Może coś poradzę na to?
MartynaM Poradż sobie z curunią co zamiast do szkoly chodzic to se 500+y robiła i synunia klienta komisariatów 🤣🤣🤣🤣🤣 se poradż na to.
Andzelina se kroliczki pilnuj🤣🤣🤣🤣🤣
Cygan, ty jak Angela, info z jakiejś niezłej bajeczki... hahahaha
MartynaM Hahahaha nie bajeczki nie bajeczki , lubisz sobie gadki szmatki 🤣🤣🤣🤣 na forumik buch i cuchnie 🤣🤣🤣🤣
A cygan łyka jak pelikan... hahaha
MartynaM Może łyka, ale do ciebie gówno przylgnęło i patologia w rodzince. Ludzie wolą taką wersję o tobie🤣🤣🤣🤣🤣🤣Patologia jesteś 🤮🤮🤮🤮Wstyd🤦♀️🤦♂️🤦♀️🤦♂️🤦♀️🤦♂️🤦♀️🤦♂️
MartynaM pysiu złota, to nie ja leczę tu sobie kompleksy kosztem innych. Stąd te twoje piania o niby inteligencji i obyciu. Osoba na poziomie nie będzie tego robiła, bo to zwyczajnie w złym guście.
Kończę, bo stajesz się nudnie przewidywalna i zapewne zaraz mi naubliżasz.
Angela, ja nie mam kompleksów. Gdybyś trochę ogarnięta była już dawno temu byś to zauważyła. Ale cóż...
Ubliżać?
Sama sobie tym pisaniem ublizasz, ja już nic nie muszę robić.
Narka, księżniczko!
MartynaM Ile to można przy jednym tekście siedzieć i wymieniać uprzejmości. Przenieście się na pitolo lepiej
Łukaszenkow, a czy ja kogoś tu zapraszałam?
Zamiast przyjść, przeczytać wiersz i jakiś komentarz zostawić na temat, to pierdolamento jedynie... To dostają czego chcą.
MartynaM Tego chcesz kupkowania na ciebie 💩💩💩💩💩
Szpila, ty się nadajesz do tego jak Kaśka na wybieg modelek...
MartynaM "Cesarzowo" jeśli łaska 😉
MartynaM Obsrana patologia Małtyna 🤣🤣🤣🤣
Angela, idź i zmyj tę głupotę.
Jak wrócisz normalna, to może pogadamy...
Wczoraj jedna, dzisiaj druga... z podobnym bólem czterech liter.
Gwiazdy opowi w akcji... hahahaha
Gwiazda zdycha inne wschodzą🤣🤣🤣Małtyna pogódz się z przemijaniem hahahaha zadzieraj brodę i kiece 😂😂😂👣👣👣👣i w drogę!
Cygan, a ta teraz z innego konta... normalnie inteligencja powala. Hahahaha
MartynaM A co nie można?🤣🤣🤣Ty też napirzasz z wielu kont taka mundra chcesz być hahahaha wscieklaczko zdechlaczko 🤣🤣🤣🤣
Cygan, no... ze stu. hahahaha
MartynaM Moze ze 101 👥👥👥👥👥👥👥👥same glupie Małtyny🤣🤣🤣🤣🥰
I tylko jeden mądry inaczej cygan... hahahahaha
MartynaM Przy tobie kazdy jest mądry bo twoja pustota jest bezgraniczna🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Cygan tak sobie mów aż uwierzysz... hahahaha
MartynaM Wszyscy wiedzą ze jestes gupia tylko z litosci ci nie mówią 🤡🤡🤡🤡👹
Tak, a ciebie uważają za mądrego osobnika... hahahahaha
MartynaM No pewnie!hahahaha
Dobra, spierdalaj już, bo przynudzasz niemiłosiernie!
Kuźwa, co za debilstwo...
MartynaM Brzydko sie wyrażasz bezbożnico, do piekła pójdziesz!!!👹👹👹👹👹
Te emotki wstaw sobie na czółko, chociaż i bez tego widać idiotyzm.
MartynaM Już masz zwidy.🤪🤪🤪🤪 Na szczęście to nie mój problem 🤣🤣🤣🤣 Karma wróciła do ciebie🤭🤭🤭🤭🤫
Nie karma, tylko idioci... hahahaha
MartynaM Jestem jak raczysko🦂🤪
Nie, ty zbyt śmierdzisz nawet na to...
MartynaM Twojego rozkładu nic nie przebije🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Cygan twojej starości raczej... kużwa, żywy trup a jeszcze pisze. hahahaha
MartynaM Żywy, a ty połżywa🤣🤣🤣🤣🤣
Tak, całkiem półżywa... hahahaha
MartynaM Na wpołzeżarta jesteś ble🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Idę se bo Małtyna gnije🤮🤮🤮
Co za pobożne życzenia, aż się wzruszyłam... hahahaha
Poczytam was później:)))
Toż możesz przy kawce i ciasteczku... nie ma co odkładać takich ''przyjemności''
Paszla i niech nie wraca😂😂😂
Cygan chciałby cygan do raju 😀
Jestem w raju i oglądam sobie jak dwie psiapsioly hahaha sobie dowalają🤣🤣🤣🤣
Cygan, a kiedy my byłyśmy psiapsiółami? Coś masz jakieś idiotyczne dane... hahaha
MartynaM Hahaha razem lizalyscie lukaszkowi pod ogonkiem🐩🐩🐩🐩🐩
No, to fajny facet... nie to co jakieś cygany rozpadające się ze starości... hahahahaha
MartynaM Smaczne lizanko było jego gowienka💩az siepsiapsie teraz biją pasjami kudly ze łbów rwą🤣🤣🤣🤣🤣
A teraz na chwilę wybywam, pogryź się z Angelą, która warować raczej nie przestanie... hahahaha
Obie psi apsióły do nogi jesteście i wrocisz tu po baty, wrocisz, bo tylko tyle ci zostalo hahahahaha🤣🤣🤣🤣🤣🐩🐕🦺🐩🐕🦺
Cygan baty to ty możesz sobie dawać... Co ja piszę, ty nikomu nie możesz dawać, nie z takim rozumkiem wielkości ziarenka... Ale pomarzyć zawsze możesz.... 🤣🤣🤣🤣
MartynaM Wrocila psica, wróciła psica🐕🐩🐕🦺🐩🐕🦺🐩
Wróciła Szpila, wróciła Szpila... Druga zmiana... Z Kaśka 🤣🤣🤣🤣
MartynaM Manipulowanie wami fajowska rzecz🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Wylizywanie pod ogonkiem łukaszka smakowało nabralas werwy na tego kundla🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Cygan spod ogonka to codziennie takich jak ty z rana produkuję xD
Szpila ty i manipulacja 🤣🤣🤣🤣
Łukaszenkow a Maltyna wylizuje do czysta🤣🤣🤣🤣🤣
Szpila tylko, jak zawsze, o swoich upodobaniach...🤣🤣🤣
Ide se bo lukaszek zjarany a Małtyna cuchnie padliną.🤣🤣🤣🤣🤣 Wrócę czekajcie wiernie kundelki🐕🦺🐕🦺🐕🦺🐕🦺🐕🦺🐕🦺
pocałuj mnie w kutangę xD
No cóż, jednego można być pewnym że wrócisz z tym samym gównem, z którym odchodzisz.
Przywarło na maksa!
Ha ha, 194 komentarze i ani jednego o texcie 😃
Ja też nie napiszę, bo czas mi minął zużyty na przeczytanie tych kwiecistości 😉
Później wrócę. A ten pseudonim Chrum uważam za znakomity, niezależnie od opinji nienajlepszej o nosicielce. Moja Mama nazywała mnie "Chrumek", od imienia mojego bohatera, co był prosiakiem i walczył ze złym czarnoxiężnikiem-rzeźnikiem 😃
Pozdrawiam 🙂
ćpasz coś fajnego ostatnio?
Pytam bo szukam inspiracji :)
Łukaszenkow, nie, nawet Twój afrykański korzeń snu leży na razie, bo mam problemy ze snem i nie chcę marnować. Zresztą ja nigdy za bardzo niczego nie brałem nigdy, nie musiałem ze względu na chorobę umysłową 😃
Poza tym wiesz, wszystko można mieć naturalnie z organizmu, DMT, kannabinoidy... Jeśli dostarcza się z zewnątrz, to pewnie samo nie będzie chciało się wydzielić. Nie chcę robić antyreklamy jodze itp, ale tam właśnie to się dzieje jak sądzę. Z drugiej strony jest to podanie, że mnich tybetański po wzięciu LSD powiedział, że normalnie potrzeba na to 20 lat medytacji, a to kupa czasu 😃
Pobóg Welebor Masz jakieś dobre źródło nie czekania 20 lat na haj?
Łukaszenkow, ha ha, przyspieszony kurs medytacji tybetańskiej? Nie mam, niestety...
Nosicielka ma w 4 literkach twoją opinię.
Ciesz się i po rękach całuj, że wogle publikujesz w necie, bo tylko na opowi, na które Nosicielka nicku CHRUM cię zaprosiła.
Nosicielka syfilizmu... dlatego nikt się nie zbliży nawet, pomimo tych rozpaczliwych ataków. Hahahaha
Trupia бляD pisuardesa🤭
paluszki z paczuszki, co mnie to obchodzi, gdzie masz moją opinję... Niegodnaś nosić imię Chrum, jak widać. Publikowanie w necie raczej nie jest powodem do wdzięczności. A jeśli w ten sposób traktujesz moje wcześniejsze niejednokrotne podziękowania, to znaczy, że na nie nie zasługiwałaś. Na Opowi ani nigdzie już nie publikuję zresztą.
Łukaszenkow, a słyszałeś o salvia divinorum? Rozpiętość efektów duża, aż do amnezji z podróży, ale podobno ktoś w ciągu 10 minut żył 3 miesiące w innym świecie.
Pobóg Welebor Tak, właśnie mocno się zastanawiam nad nią
Tematy marynarskie to chyba u ciebie nowość? Wiersz udany. Gratuluje dużej liczby komentarzy. Pozdrawiam 5
Marku, nie pisz o tych komentarzach, bo żałość ogarnia na tych ''intelektualistów''
Nie mam już cierpliwości...
Dziękuję za odniesienie do wiersza.
Pozdrawiam.
MartynaM, tak jakbyś sama tam nie pisała 😉
Pobóg Welebor, zawsze odpisuję pod swoim tekstem albo prawie zawsze.
I tak było teraz. Nie moja wina, że jakieś świnie są na portalu i zamiast odnieść się do publikacji, to pierdolamento stosują.
MartynaM Ja mam zasadę, że na trolinig nie odpisuje.
Marku, ale tej świni nie dało się odgonić ani milczeniem, nie niczym innym. Łaziło to za mną wszędzie. Też byś wreszcie nie wytrzymał... bo ile można?
Szuka chłopa, ja rozumiem, ale czy ja jej bronię brać wszystkich? A to sobie ubzdurało, że zabieram jej i dostawała szału.
Teraz jej przeszło, a jak nie, to przejdzie szybko...
MartynaM, rozumiem, ja też odpowiadam aż przestaję w ogóle czytać czyjeś komentarze...
Pobóg Welebor, ja byłam i tak długo cierpliwa... nawet śmiechem - żartem próbowałam, nie dało się, tylko rozzuchwalała się dzicz... dlatego wreszcie zareagowałam.
Niech teksty czytają i do nich się odnoszą...
Wiersz jak wiersz, pewnie ważny dla autorki. Fajnie, że nieroszczeniowy. Szkoda, że na tej fali surfowało aż tyle gówna. Współczuję zdaje się normalnej mniejszości portalu.
Normalnie ręce opadają... kuźwa, toż wielki wyjątek jak jakiś normalny komentarz napiszesz, a teraz czujesz się lepszy od innych? A czym się różnisz, kiedy obora z ciebie taka czasami wychodzi, że słów brak?
Mniejszość normalna... to sobie pochlebia.
Idę, bo nie da się czytać...
MartynaM twoje teksty komentowałem krytyznie - a to już wg iebie nienormalnie. I dlatego skrzydełka opadają.
Grain, a kim ty jesteś, żeby krytykować moje teksty? Piszesz tak, że nikt niczego nie czai, owszem pojedyncze metafory są dobre, i tyle w twojej ''twórczości''
Nikt nie czai o czym piszesz, gdybyś nie był chamem, to każdy by ci to napisał, ale niektórzy ze strachu przed chamstwem - milczą albo chwalą bez żadnego zrozumienia.
I ty chcesz mnie czegoś uczyć? A czego?
Poprawiałeś mi wiersze nie mając pojęcia o co w nich chodziło, ale czułeś się misyjnie powołany... a później łaziłeś za mną jak idiota wstawiając pioseneczki... no, bez jaj proszę.
Sam się naucz pisać, a później innych krytykuj...
Jestem userem, który ma prawo do krytyki. Na resztę szkoda słów.
To czemu zamiast krytyki używasz chamstwa? Napisz, co ci się nie podoba, w którym miejscu i takie tam, a nie jakieś pierdolamento.
Tutaj każdy widzi jaka jest twoja krytyka... na innych portalach też.
MartynaM, nie łżyj. Wszystko jest do sprawdzenia.
Grain, no kużwa, weszłam na inny portal, zacząłeś łazić za moimi wierszami i swoje ''mądrości'' głosić.
Nic konkretnego do tekstu, tylko do autorki aluzje... już tam nie wejdę, mam gdzieś twoje chamstwo.
A tutaj co? Pioseneczki ze średniowiecza... takie komentarze miałeś. I co chcesz sprawdzać?
MartynaM, tak nie masz tam czego szukać. Inni, jako świeżaka potraktowali cię łagodnie, albo uznali po odpowiedzi na krytykę dalsze komentowanie za stratę czasu, bo i na nic pomocnego od ciebie mogli liczyć. Poetka i opiniotwórcze guru możesz być tylko tutaj. ,,Na tej fali' jesteś jak pisuardesa.
Grain, no widzisz i już jesteś sobą i piszesz na swoim poziomie. Po co było to udawanie zapyziałej cnoty?
Tam tacy poeci i poetki... najlepsza ta oderwana od muzyki. Kużwa, ale ta baba mnie śmieszyła, a jak pisała... jak w podstawówce. A jaka znawczyni... hahahaha
Jedynie Glo trzyma tam poziom, bo ty to tylko w stronę szamba ciągniesz portal.
Jak zresztą tutaj... czy gdziekolwiek
MartynaM, ta wg, ciebie oderwana od muzyki, jest wiolonczelistką na etacie w Filharmonii Berlińskiej. Pisze jak pisze, pod prawdziwym nazwiskiem. Dużo i odważnie komentuje z kulturą osobistą, na którą także nie masz papierów. Oprócz toaletowego.
Grain, ona może być księżną Monako, ale na poezji zna się jak tłusta Kaśka... czyli wcale. Więc co to za kultura wypowiadać się bez żadnego pojęcia?
Jedynie ciebie chwali, bo nic a nic nie czai... no, i tyle.
MartynaM, nie tylko ona. Chwaliła i chwali wielu autorów. Poświęca im wiele czasu, whodzi w wielodniowe dyskusje. Nie chwaliła min. ciebie i Glo. To, co u niej krytycznie wyłapała, argumentowała. Glo przestała odpowiadać i się wycofała. A szkoda, wielka szkoda. To była nauka.
A to to jesteś w tej poezji zapasiona , nie jak tłusta Kaśka.
Grain, tak, tak... tylko poprosić o rozłożenie wiersza twojego i cisza, każdy nabiera wody w usta.
Na pewno wchodzi w wielodniowe rozważania... nawet się nie dziwię, skoro pojęcia żadnego nie ma. Zresztą widać po tym jak pisze...
Glo widocznie nie miała cierpliwości, bo ile można proste rzeczy tłumaczyć? Kilka dni? Nie dziwię się, że omija szerokim łukiem...
Pod górę – pod skórę. To mi się podoba najbardziej, oprócz ciekawych obrazów. Gdybym to na to wpadł, to u mnie wchodzenie pod górę byłoby równoważne wchodzeniu pod skórę. Tutaj jest niestety dla peelki ta skóra skorupą i rezygnacją jakby, ale odrobina nadziei została. Bo nie wiadomo naprawdę co ona tam pod skórą znajdzie. Może szczyt góry 😃
Pozdrawiam 🙂
Może szczyt, a może przepaść... bardzo dziękuję za wejście w treść. To przyjemność, po tych wszystkich idiotyzmach, przeczytać jakiś normalny i konkretny komentarz.
Pozdrawiam również
"zatrzymam pomiędzy wersami
aż zagra purpurą skrzypiec i skona na ustach" - naprawdę ładny wiersz. A ten fragment szczególnie mnie urzekł. :)
Dziękuję. Miło mi, że podoba się wiersz.
Choć smutkiem wieje - piękny to wiersz. Wbrew pozorom odnajduję w nim nutę nadziei - bo mimo że skona to jednak zakwitnie "purpurą skrzypiec" . Wiecznie w nas tkwi masa sprzeczności: gorycz umierania kłóci się nieśmiertelnym poczuciem piękna nawet wbrew optymistycznej nieśmiertelności.
Dziękuję, Piliery, za Twoją wizytę i komentarz.
Całe życie, to jedna sprzeczność, huśtawka między nadzieją a zwątpieniem i siła czerpana z wiary.
Pozdrawiam
MartynaM
Ilośc komentarzy świadczy, że zajmujesz się sprawami zbiorowymi. Mnie wyklucz.
Bettina, ilość komentarzy świadczy, że niektóre przychodzą bez sensu, jak ty teraz...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania