Na lotnisku w Londynie i Mentzena nie minie...
"Ja jestem przecież TEN Mentzen,
więc proszę nie trzepać mnie więcej.
Są równi, lecz i równiejsi...
Oo, pampers mi wypadł...". Cześć pieśni.
/wyjaśnienie: na lotnisku w Londynie Sławuś Mentzen był przez 3 godziny "trzepany". Tak, ten sam Mentzen, który głosił, że każdy kraj ma prawo zamknąć granice i sprawdzać podejrzanych imigrantów. No to się przekonał na własnej skórze.../
Komentarze (8)
Zdzisław B. - Londyn z Moskwą pomylił, bidula.
infelia - widocznie spał na lekcjach geografii. Kierunki mu się pomyliły. Faktycznie - szkolny bidula ;)
Zdzisław B. - Fico miał pionę z gegry...
infelia Mówisz o Słowaku Robercie Fico? No fakt, dzięki temu doleciał do Moskwy, mimo że nadrabiał drogą okrężną.
...a nasz Sławuś Mentzenik spał na gerze i dlatego doleciał nie tam, gdzie chyba chciał... ;)
Czopek tyfuska nie może przeżyć dnia bez jątrzenia. A czy zastanowiło cię, że w Polsce działa organizacja żydowsko-faszystowska donosząca na polskich obywateli do slużb obcych państw, a nawet śledząca ich ruchy. Nie niepokoi cię to? Jeśli wiatr zacznie wiać z innego kierunku, a możesz obawiać się, że zacznie będziesz traktowany w ten sam sposób?
Ty na pewno już rozpracowałeś tę organizację, więc nie ma się czego obawiać, a kiedy jedziesz z Braunem na zlot AFD?
Sucre - Widzę ruskie onuce opłacane przez cysorza z Kremla. Czopek ci w ucho.
infelia czopku tfuska 🤣🤣🤣🤣
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania