Na odznaczenie
/23 kwietnia obchodzimy Dzień Książki i Praw Autorskich/
W ten dzień do Bydgoszczy
pojechałem z chęcią,
tam mi odznaczenie
do piersi przypięto.
Chwalić się? „Nieładnie,
nie wypada przecież”.
Lecz ja tam nie płaczę,
że ktoś z boku plecie.
Wcale się nie kryję,
nawet publikuję.
„Zostać wyróżnionym”?
Dobrze się z tym czuję
Komentarze (6)
Gratulacje
Pozdrawiam serdecznie
...a dziękuję :) Nie skłamię - było mi miło.
Również pozdrawiam.
Kwestia ziem nie dziwię się 🐝
Niezbyt rozumiem.
Moje gratulacje
Dzięki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania