jak gentelman i pytam, czy nie łaskaw mi stąd wypierdalać?- Gentelmen mówi wypierdalać haha ; Nie myślałam, że mnie dziś coś poruszy, uśmiechnęłam się do ekranu. Fajne; 5:)
"Na potrzebę historii rzeczone muchy okraszę kolejno imionami Janusz i Janusz2, gdyż nazywanie ich ***** wydaję mi się jakże trafne, ale nie na miejscu." leżę i kwiczę xD Potem już było coraz lepiej xD 5 bez zbędnego gadania xD
Anonim19.07.2015
Dzięki za komenty Vasto i Nat, brakuje tu ostatnio wesołych historyjek :D
Moje gorące uczucie do pacek na muchy wyśpiewuje: piąteczka, piąteczka, piąteczka : D
Anonim31.07.2015
O matka, ktoś jeszcze zajrzał :0 Dzięki :)
Anonim02.09.2015
Uśmiałam się nie powiem, nie tylko z much i przecudownej packi :D ale i zwróciłam uwagę na to, że pod sam koniec słowo "chujowe" obyło się bez kropek xD co jeszcze bardziej (nie wiem dlaczego) mnie rozbawiło :D szczerze nie wiem co mam jeszcze napisać, ale raczej chyba wystarczy, że link do strony dostała trójka moich znajomych ;)
Anonim02.09.2015
Dzięki za poświęcony czas :))
Anonim02.09.2015
Czas się nie liczy, gdy dobrze się bawisz w szczególności czytając :)
Komentarze (16)
jak gentelman i pytam, czy nie łaskaw mi stąd wypierdalać?- Gentelmen mówi wypierdalać haha ; Nie myślałam, że mnie dziś coś poruszy, uśmiechnęłam się do ekranu. Fajne; 5:)
"Na potrzebę historii rzeczone muchy okraszę kolejno imionami Janusz i Janusz2, gdyż nazywanie ich ***** wydaję mi się jakże trafne, ale nie na miejscu." leżę i kwiczę xD Potem już było coraz lepiej xD 5 bez zbędnego gadania xD
Dzięki za komenty Vasto i Nat, brakuje tu ostatnio wesołych historyjek :D
ja odpadam, nie umieć pisać na wesoło
Jak drabble były na topie, to i opowi jakoś lepiej żyło, a i weselej było :> Chyba trzeba odkopać drabble na forum :D
sroga historia
też mam siatke, też mi czasem jakaś franca wleci drzwiami, ale tłuke to czym padnie
:D :D :D :D Co więcej? 5
Ja tam jeszcze je katuje Raidem, ale uparte z nich skurczysyny :D Swojego diabli nie biorą :D Dzięki za zajrzenie Filipos and Marzycielka :)
Nic dodać, nic ująć 5 :D
Popłakałam się ze śmiechu! 5/5
Ahahaha, Jared! Gdyby te cholery potrafiły czytać...
Uwielbiam! 5
Moje gorące uczucie do pacek na muchy wyśpiewuje: piąteczka, piąteczka, piąteczka : D
O matka, ktoś jeszcze zajrzał :0 Dzięki :)
Uśmiałam się nie powiem, nie tylko z much i przecudownej packi :D ale i zwróciłam uwagę na to, że pod sam koniec słowo "chujowe" obyło się bez kropek xD co jeszcze bardziej (nie wiem dlaczego) mnie rozbawiło :D szczerze nie wiem co mam jeszcze napisać, ale raczej chyba wystarczy, że link do strony dostała trójka moich znajomych ;)
Dzięki za poświęcony czas :))
Czas się nie liczy, gdy dobrze się bawisz w szczególności czytając :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania