.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • NataliaO 19.07.2015

    jak gentelman i pytam, czy nie łaskaw mi stąd wypierdalać?- Gentelmen mówi wypierdalać haha ; Nie myślałam, że mnie dziś coś poruszy, uśmiechnęłam się do ekranu. Fajne; 5:)

  • Vasto Lorde 19.07.2015

    "Na potrzebę historii rzeczone muchy okraszę kolejno imionami Janusz i Janusz2, gdyż nazywanie ich ***** wydaję mi się jakże trafne, ale nie na miejscu." leżę i kwiczę xD Potem już było coraz lepiej xD 5 bez zbędnego gadania xD

  • Anonim 19.07.2015

    Dzięki za komenty Vasto i Nat, brakuje tu ostatnio wesołych historyjek :D

  • NataliaO 19.07.2015

    ja odpadam, nie umieć pisać na wesoło

  • Anonim 19.07.2015

    Jak drabble były na topie, to i opowi jakoś lepiej żyło, a i weselej było :> Chyba trzeba odkopać drabble na forum :D

  • Anonim 19.07.2015

    sroga historia
    też mam siatke, też mi czasem jakaś franca wleci drzwiami, ale tłuke to czym padnie

  • Marzycielka29 19.07.2015

    :D :D :D :D Co więcej? 5

  • Anonim 19.07.2015

    Ja tam jeszcze je katuje Raidem, ale uparte z nich skurczysyny :D Swojego diabli nie biorą :D Dzięki za zajrzenie Filipos and Marzycielka :)

  • Lit 19.07.2015

    Nic dodać, nic ująć 5 :D

  • Popłakałam się ze śmiechu! 5/5

  • Cherryl 31.07.2015

    Ahahaha, Jared! Gdyby te cholery potrafiły czytać...
    Uwielbiam! 5

  • Angela 31.07.2015

    Moje gorące uczucie do pacek na muchy wyśpiewuje: piąteczka, piąteczka, piąteczka : D

  • Anonim 31.07.2015

    O matka, ktoś jeszcze zajrzał :0 Dzięki :)

  • Anonim 02.09.2015

    Uśmiałam się nie powiem, nie tylko z much i przecudownej packi :D ale i zwróciłam uwagę na to, że pod sam koniec słowo "chujowe" obyło się bez kropek xD co jeszcze bardziej (nie wiem dlaczego) mnie rozbawiło :D szczerze nie wiem co mam jeszcze napisać, ale raczej chyba wystarczy, że link do strony dostała trójka moich znajomych ;)

  • Anonim 02.09.2015

    Dzięki za poświęcony czas :))

  • Anonim 02.09.2015

    Czas się nie liczy, gdy dobrze się bawisz w szczególności czytając :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania