.

.

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Rasia 05.02.2016

    O nie! W Twoim wypadku schowanie do szuflady tych rymowanych "wypocin" byłoby ogromnym błędem! Mam nadzieję, że to tylko wiersz, a nie zapowiedź do wielkiej przemiany na opowi :) A nawet jeśli to i tak wiesz, że zaglądnę :D Czyżby tekst zainspirowany poprzednimi komentarzami? :)

  • ausek 05.02.2016

    mam dzisiaj dobry humor, bo mamy piątek i prawie skończyłam tekst na bitwę. :)

  • Jak Ty piszesz te wiersze, że są tak dobre? No jak?!?!?!?! :D Zostawiam 5 :)

  • ausek 05.02.2016

    nie przesadzaj *rumienię się*:) Czasami mnie najdzie taka głupawka :D

  • Karo 05.02.2016

    Wow, wow, wow. !!!!!! 55555555555

  • ausek 05.02.2016

    Dzięki ;)

  • Angela 05.02.2016

    Schować ten wiersz do komody byłoby zbrodnią. Ps: zazdroszczę prawie ukończenia tekstu na bitwę : D 5

  • ausek 05.02.2016

    nie zazdrość... jak przeczytam go jeszcze ze cztery razy to go chyba nie wstawię, bo coraz mniej mi się podoba...

  • Angela 05.02.2016

    ausek to przynajmniej będzie czas na wniesienie poprawek : )

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania