O nie! W Twoim wypadku schowanie do szuflady tych rymowanych "wypocin" byłoby ogromnym błędem! Mam nadzieję, że to tylko wiersz, a nie zapowiedź do wielkiej przemiany na opowi :) A nawet jeśli to i tak wiesz, że zaglądnę :D Czyżby tekst zainspirowany poprzednimi komentarzami? :)
Komentarze (9)
O nie! W Twoim wypadku schowanie do szuflady tych rymowanych "wypocin" byłoby ogromnym błędem! Mam nadzieję, że to tylko wiersz, a nie zapowiedź do wielkiej przemiany na opowi :) A nawet jeśli to i tak wiesz, że zaglądnę :D Czyżby tekst zainspirowany poprzednimi komentarzami? :)
mam dzisiaj dobry humor, bo mamy piątek i prawie skończyłam tekst na bitwę. :)
Jak Ty piszesz te wiersze, że są tak dobre? No jak?!?!?!?! :D Zostawiam 5 :)
nie przesadzaj *rumienię się*:) Czasami mnie najdzie taka głupawka :D
Wow, wow, wow. !!!!!! 55555555555
Dzięki ;)
Schować ten wiersz do komody byłoby zbrodnią. Ps: zazdroszczę prawie ukończenia tekstu na bitwę : D 5
nie zazdrość... jak przeczytam go jeszcze ze cztery razy to go chyba nie wstawię, bo coraz mniej mi się podoba...
ausek to przynajmniej będzie czas na wniesienie poprawek : )
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania