Naiwni bez wiary
Głupionaiwni byli, debilonaiwni są i idioci będą
Manipulanci przez 100 obietnic na naiwnych żerowali
Złodzieje w zorganizowanych szajkach głupich okradają
A co dziwne okradani sami złodziejom dorobek życia oddają
Najdziwniejsze jest nowe otumaniające zjawisko
Że złodzieje chcą w prawie zagwarantować złodziejom wszystko
A naród przez utratę moralności i wiary
Gotów oddać globalnym złodziejom świat cały
Jeden wódz sam przez siebie tak nazwany
Chce być cesarzem nad narodami mianowany.
W "słodkiej" pamięci, gehenną ludów to się raz skończyło
Ale debilozależni pragną, aby to znów się powtórzyło.
Chwała zwycięzcom, hańba zwyciężonym.
Zastanów się do kogo chcesz być zaliczonym.
Komentarze (9)
Nuda?
A jakaś głębsza refleksja?
Bettina . Jeżeli opanowała cię nuda po przeczytaniu mojego eseju i basta,
To pojedź do Kłodzka i przeczytaj znak drogowy przy wjeździe do miasta.
Możesz też pogratulować Frankowiczom wypłaty odszkodowania
Kosztem ogółu Polaków opodatkowania.
Bo drobnych złodziejaszków w więzieniach trzymają
A bossom mafijnym się kłaniają.
Bo tak jest na całym świecie
Że bogacz biednego zawsze gniecie.
Możesz też napisać że nie podoba ci się styl wypowiedzi
To przypodobasz się bardzo opowijskiej gawiedzi.
realista
Tez
Bettina Najdziwniejsze jest nowe otumaniające zjawisko
Że złodzieje chcą w prawie zagwarantować złodziejom wszystko
A naród przez utratę moralności i wiary
Gotów oddać globalnym złodziejom świat cały
Sucre. Tyle tu wątków w temacie ogłupiania "Polaczków" (Aisak)
i ich łatwowierności łącznie z refleksją Mistrza Jana;
„Cieszy mię ten rym: Polak mądr po szkodzie;
/ Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
/ Nową przypowieść Polak sobie kupi,
/ Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi”.
Mimo że Mistrz Jan ostrzegał sobiepanków w XVI w
To ostrzeżenie obecnie brzmi najbardziej aktualnie
Co świadczy że z mentalnością władców jest marnie.
DO tego doszło, że im więcej wykształconych
Tym więcej pospolitą głupotą otumanionych.
Niestety, ten współczeesny dostęp do szkół wyższych /chyba tylko z nazwy wyższych/ idzie w parze ze wzrostem zidiocenia wśród współczesnych.
Sucre .Utrafiłeś w sedno mojego eseju. Dziękuję
i współpracy dla dobra Polski oczekuję.
Kolegium Tumanum to jest to
Co sieje w nieświadomości samo zło.
*Do tego doszło, że im więcej "wykształconych"
Tym więcej pospolitą głupotą otumanionych.*
Bo wg Dorna wykształciuchy
Dbają tylko o swoje brzuchy.
realista Colegium Tumanum stało się takim zwieńczeniem, szczytem góry lodowej polskich uczelni "wyższych", które pokazuje, ile warte jest to współczesne wykształcenie. A niemal nic nie jest warte. Prezydent Wrocławia na przykład z tym świstkiem kupionym za parę groszy zajmuje jakieś stanowiska w spółkach skarbu pańśtwa. Skoro takie tumany zarządzają państwem i jego firmami to strach się bać. A to wszystko ludzie Tuska z reguły byli. Teraz wyszła kolejna afera z prezydentem Kłodzka, który podobno na czasie z kimś ze straży miejskiej miał zastanaiwać się nad sprzątniecięm jakiegoś zbyt dociekliwego obywatela. Muszę w to wnikąć, bo jeszcze dokładnie nie wiem o co chodzi.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania