-----------------

-

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Samobójstwo to nie wolność. Mam nadzieję że ty nie masz takich myśli? Leci piąteczka.

  • Chris 27.06.2015

    Samobójstwo... Nie, tak nie można. Ostateczność zarezerwowana dla ludzi, którzy już nimi nie są, którzy zerwali swoją duszę na strzępy. Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. 5!

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Dokładnie, to nie upadek jest klęską. To poddanie się nią jest.

  • NataliaO 27.06.2015

    Dziękuje SlugaLegionu :)

  • Anonim 27.06.2015

    Samobójstwo to właśnie wolność absolutna, ale mam nadzieje że najwspanialsza osoba na tej stronie - NataliaO nie ma takich myśli :(

  • NataliaO 27.06.2015

    Ale samobójstwo jest dobrym rozwiązaniem, czasem to jest odwaga niż życie w tym burdelu

  • NataliaO 27.06.2015

    Dzięki Chris :)

  • NataliaO 27.06.2015

    Jared Dzięki :* Mam jak każdy w swoim życiu :)

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Jaka znowu wolność? Nie ma czegoś takiego jak niebo, ani inne tego typu rzeczy. Mamy jedną, jedyną szansę. Marnowanie jej w ten sposób to głupota.

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Nawet największy burdel jest lepszy niż nic. Nawet mnie nie strasz samobójstwem: (

  • NataliaO 27.06.2015

    Nie uważam, że to marnowanie.

  • Anonim 27.06.2015

    Sługa a jakie znaczenie w perspektywie wieczności ma czyjeś życei? Może umrzeć za 30 lat, albo za 30 minut - to nie ma znaczenia

  • Anonim 27.06.2015

    Jak dla mnie nie ma życia po śmierci. Po prostu przestajemy istnieć. Czy świat się zmieni, kiedy okaże się, że coś takiego jak dusza nie istnieje?
    5/5

  • NataliaO 27.06.2015

    Dzięki Shiroi :)

  • NataliaO 27.06.2015

    Zgadzam się z Jaredem

  • Anonim 27.06.2015

    *można zamiast może miało być, bo wyszło dość bezczelnie z mojej strony, sorry nie chciałem

  • NataliaO 27.06.2015

    nie przykuło mojej uwagi :)

  • DuŚka ^.^ 27.06.2015

    Pięknie napisany tekst, wzrusza, tylko szkoda, że taki smutny :( Pięknie piszesz, lecz myślę, że wszyscy użytkownicy Opowi byliby szczęśliwi, gdyby takie myśli zostały zasłonięte przez radość czerpaną z życia, choć łatwo nie będzie, jak się cieszyć z życia? Tego uczyny się chyba przez cały czas, a nauka ta trudna :') 5.5:))

  • NataliaO 27.06.2015

    Dokładnie trudna. Dziękuje Bardzo to Miłe słowa i ocena :**

  • Johnny2x4 27.06.2015

    Fenomenalne! 5!

  • NataliaO 27.06.2015

    Dzięki :)

  • Vasto Lorde 28.06.2015

    Samobójstwo to jak dezercja. Ucieczka od problemów, najkrótszą drogą. Czasem najgorszemu musimy stawić czoła i zebrać odwagę. Tekst jest świetny daje 5 z czystym sumieniem :)

  • NataliaO 28.06.2015

    Mądrze napisane. Dziękuje :)

  • Angela 28.06.2015

    Wszystko co chciałabym napisać, w komentarzu umieściła już DuŚka.
    Smutno się zrobiło : ( 5

  • NataliaO 28.06.2015

    Dziękuje Kochana :)

  • KarolaKorman 28.06.2015

    Chciałabym Ci ulżyć w cierpieniu, choćby miłym słowem, bo kiedy myśl radosna to i cierpienie wydaje się mniejsze. Wygoń te myśli gdzie pieprz rośnie! 5 :)
    Dodam tyle, że wzruszyłaś mnie kolejny raz :(

  • NataliaO 28.06.2015

    Bardzo Dziękuje Karolcia, że pamiętasz o mnie i zawsze uraczysz mnie miłym słowem. Dzięki :**

  • KarolaKorman 28.06.2015

    Pamiętam choć tak rzadko mam czas by tutaj zajrzeć :)***

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania