Samobójstwo... Nie, tak nie można. Ostateczność zarezerwowana dla ludzi, którzy już nimi nie są, którzy zerwali swoją duszę na strzępy. Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. 5!
Pięknie napisany tekst, wzrusza, tylko szkoda, że taki smutny :( Pięknie piszesz, lecz myślę, że wszyscy użytkownicy Opowi byliby szczęśliwi, gdyby takie myśli zostały zasłonięte przez radość czerpaną z życia, choć łatwo nie będzie, jak się cieszyć z życia? Tego uczyny się chyba przez cały czas, a nauka ta trudna :') 5.5:))
Samobójstwo to jak dezercja. Ucieczka od problemów, najkrótszą drogą. Czasem najgorszemu musimy stawić czoła i zebrać odwagę. Tekst jest świetny daje 5 z czystym sumieniem :)
Chciałabym Ci ulżyć w cierpieniu, choćby miłym słowem, bo kiedy myśl radosna to i cierpienie wydaje się mniejsze. Wygoń te myśli gdzie pieprz rośnie! 5 :)
Dodam tyle, że wzruszyłaś mnie kolejny raz :(
Komentarze (28)
Samobójstwo to nie wolność. Mam nadzieję że ty nie masz takich myśli? Leci piąteczka.
Samobójstwo... Nie, tak nie można. Ostateczność zarezerwowana dla ludzi, którzy już nimi nie są, którzy zerwali swoją duszę na strzępy. Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. 5!
Dokładnie, to nie upadek jest klęską. To poddanie się nią jest.
Dziękuje SlugaLegionu :)
Samobójstwo to właśnie wolność absolutna, ale mam nadzieje że najwspanialsza osoba na tej stronie - NataliaO nie ma takich myśli :(
Ale samobójstwo jest dobrym rozwiązaniem, czasem to jest odwaga niż życie w tym burdelu
Dzięki Chris :)
Jared Dzięki :* Mam jak każdy w swoim życiu :)
Jaka znowu wolność? Nie ma czegoś takiego jak niebo, ani inne tego typu rzeczy. Mamy jedną, jedyną szansę. Marnowanie jej w ten sposób to głupota.
Nawet największy burdel jest lepszy niż nic. Nawet mnie nie strasz samobójstwem: (
Nie uważam, że to marnowanie.
Sługa a jakie znaczenie w perspektywie wieczności ma czyjeś życei? Może umrzeć za 30 lat, albo za 30 minut - to nie ma znaczenia
Jak dla mnie nie ma życia po śmierci. Po prostu przestajemy istnieć. Czy świat się zmieni, kiedy okaże się, że coś takiego jak dusza nie istnieje?
5/5
Dzięki Shiroi :)
Zgadzam się z Jaredem
*można zamiast może miało być, bo wyszło dość bezczelnie z mojej strony, sorry nie chciałem
nie przykuło mojej uwagi :)
Pięknie napisany tekst, wzrusza, tylko szkoda, że taki smutny :( Pięknie piszesz, lecz myślę, że wszyscy użytkownicy Opowi byliby szczęśliwi, gdyby takie myśli zostały zasłonięte przez radość czerpaną z życia, choć łatwo nie będzie, jak się cieszyć z życia? Tego uczyny się chyba przez cały czas, a nauka ta trudna :') 5.5:))
Dokładnie trudna. Dziękuje Bardzo to Miłe słowa i ocena :**
Fenomenalne! 5!
Dzięki :)
Samobójstwo to jak dezercja. Ucieczka od problemów, najkrótszą drogą. Czasem najgorszemu musimy stawić czoła i zebrać odwagę. Tekst jest świetny daje 5 z czystym sumieniem :)
Mądrze napisane. Dziękuje :)
Wszystko co chciałabym napisać, w komentarzu umieściła już DuŚka.
Smutno się zrobiło : ( 5
Dziękuje Kochana :)
Chciałabym Ci ulżyć w cierpieniu, choćby miłym słowem, bo kiedy myśl radosna to i cierpienie wydaje się mniejsze. Wygoń te myśli gdzie pieprz rośnie! 5 :)
Dodam tyle, że wzruszyłaś mnie kolejny raz :(
Bardzo Dziękuje Karolcia, że pamiętasz o mnie i zawsze uraczysz mnie miłym słowem. Dzięki :**
Pamiętam choć tak rzadko mam czas by tutaj zajrzeć :)***
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania