....

.....

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Yamato98 12.04.2019

    Bardzo ładny wiersz, z pewnością zawsze jest nam potrzebna osoba, która nam pomoże w najcięższych chwilach i wyciągnie z mroku. Przynajmniej ja tak to odbieram

  • Monia 12.04.2019

    Dziękuję cieszy mnie,że ci się podoba.

  • Ritha 12.04.2019

    Odbiłam się, sorks

  • Monia 12.04.2019

    Nie szkodzi wybaczam :))

  • Ritha 12.04.2019

    Monia to git :)

  • Pierwsza połowa mi się podoba, druga trochę mniej.
    Ale pozdrawiam za to:)

  • Monia 12.04.2019

    Dzięki za opinię pozdrawiam:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania