.....
....Autor: MoniaCzytano 447 razyData dodania: 12.04.2019
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
Bardzo ładny wiersz, z pewnością zawsze jest nam potrzebna osoba, która nam pomoże w najcięższych chwilach i wyciągnie z mroku. Przynajmniej ja tak to odbieram
Dziękuję cieszy mnie,że ci się podoba.
Odbiłam się, sorks
Nie szkodzi wybaczam :))
Monia to git :)
Pierwsza połowa mi się podoba, druga trochę mniej. Ale pozdrawiam za to:)
Dzięki za opinię pozdrawiam:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Bardzo ładny wiersz, z pewnością zawsze jest nam potrzebna osoba, która nam pomoże w najcięższych chwilach i wyciągnie z mroku. Przynajmniej ja tak to odbieram
Dziękuję cieszy mnie,że ci się podoba.
Odbiłam się, sorks
Nie szkodzi wybaczam :))
Monia to git :)
Pierwsza połowa mi się podoba, druga trochę mniej.
Ale pozdrawiam za to:)
Dzięki za opinię pozdrawiam:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania