.

....

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Aisak 12.08.2018

    Nie wiem, co to jest B3, B333, ale to nie jest dobry tekst.

    :(

  • xXnathannaXx 13.08.2018

    B3 to znaczy to samo co B) :<

  • Okropny 13.08.2018

    xXnathannaXx czyli kurwa nic

  • xXnathannaXx 14.08.2018

    Okropny sama nazwa znaczy twój chrakter -,-
    weś sie opanuj
    -,- Tylko bedziesz obrazac ;-; ktos sie stara a ty go obrażasz i to jeszcze w taki sposób!! -,-

  • Canulas 14.08.2018

    xXnathannaXx, właśnie, kurwa, Okropny. Ogarnij się. ;)

  • Okropny 14.08.2018

    xXnathannaXx wyczyść klawiaturę, zdaje się przecinek ci się zacina. I myślnik.

  • Pan Buczybór 12.08.2018

    Matko, okropnie napisane. Prawie się czytać nie da...

  • xXnathannaXx 13.08.2018

    sory ale nie moge pisac nie ktorych liter

  • Canulas 13.08.2018

    xXnathannaXx, ale nie zrażaj się. Walcz. Poprawia, ucz się, edytuj. Jego to lubisz, nie przestawaj. Chwilowo jest cienko, ale pracą można sporo nadrobić

  • Canulas 12.08.2018

    Matko Bosko.

    "Hej B3 zapraszam was na moją pierwszą na opowieśc taką no xd O Nathannie i nie świadomej imie nie świadomej jest narazie tajemnicą . chciałam was przeprosic że nie ma tu eł i ci ale mam mini taki no błąd" - nie łą Ł (ły)

    "Wszytko zaczeło" - drugi wyraz i już jakie piękne ł (ły) - oszukaństwo ;)

    Nie no, nie oceniam. Musiałbym jakoś przekroić gwiazdkę.
    Sorrex

  • Anonim 13.08.2018

    Może lepiej byłoby bez emotek w tekście? Typu "xd" i takie tam. Nie zrozumiałam za wiele...

  • Szudracz 14.08.2018

    To się nazywa zwrócić czytelników uwagę, muszę spróbować tak napisać. :)

  • xXnathannaXx 16.08.2018

    dziekuje

  • Nuncjusz 14.08.2018

    Ja tu czuję potencjał. Coś ala bardzo wczesny detektyw prawdy

  • Ritha 14.08.2018

    A nie Lady 15 lat wczesniej?

  • Nuncjusz 14.08.2018

    Ritha nie, jednak detektyw. Ja mam nosa do takich spraw :)

  • Ritha 14.08.2018

    Ok, wierzę

  • Ritha 14.08.2018

    To jest tak napisane, że po prostu wstyd. No wstyd!

  • Ritha 14.08.2018

    Chociaż to:
    "chciałam was przeprosic że nie ma tu eł i ci ale mam mini taki no błąd" to jest hicior.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania