Okropny sama nazwa znaczy twój chrakter -,-
weś sie opanuj
-,- Tylko bedziesz obrazac ;-; ktos sie stara a ty go obrażasz i to jeszcze w taki sposób!! -,-
xXnathannaXx, ale nie zrażaj się. Walcz. Poprawia, ucz się, edytuj. Jego to lubisz, nie przestawaj. Chwilowo jest cienko, ale pracą można sporo nadrobić
"Hej B3 zapraszam was na moją pierwszą na opowieśc taką no xd O Nathannie i nie świadomej imie nie świadomej jest narazie tajemnicą . chciałam was przeprosic że nie ma tu eł i ci ale mam mini taki no błąd" - nie łą Ł (ły)
"Wszytko zaczeło" - drugi wyraz i już jakie piękne ł (ły) - oszukaństwo ;)
Nie no, nie oceniam. Musiałbym jakoś przekroić gwiazdkę.
Sorrex
Anonim13.08.2018
Może lepiej byłoby bez emotek w tekście? Typu "xd" i takie tam. Nie zrozumiałam za wiele...
Komentarze (19)
Nie wiem, co to jest B3, B333, ale to nie jest dobry tekst.
:(
B3 to znaczy to samo co B) :<
xXnathannaXx czyli kurwa nic
Okropny sama nazwa znaczy twój chrakter -,-
weś sie opanuj
-,- Tylko bedziesz obrazac ;-; ktos sie stara a ty go obrażasz i to jeszcze w taki sposób!! -,-
xXnathannaXx, właśnie, kurwa, Okropny. Ogarnij się. ;)
xXnathannaXx wyczyść klawiaturę, zdaje się przecinek ci się zacina. I myślnik.
Matko, okropnie napisane. Prawie się czytać nie da...
sory ale nie moge pisac nie ktorych liter
xXnathannaXx, ale nie zrażaj się. Walcz. Poprawia, ucz się, edytuj. Jego to lubisz, nie przestawaj. Chwilowo jest cienko, ale pracą można sporo nadrobić
Matko Bosko.
"Hej B3 zapraszam was na moją pierwszą na opowieśc taką no xd O Nathannie i nie świadomej imie nie świadomej jest narazie tajemnicą . chciałam was przeprosic że nie ma tu eł i ci ale mam mini taki no błąd" - nie łą Ł (ły)
"Wszytko zaczeło" - drugi wyraz i już jakie piękne ł (ły) - oszukaństwo ;)
Nie no, nie oceniam. Musiałbym jakoś przekroić gwiazdkę.
Sorrex
Może lepiej byłoby bez emotek w tekście? Typu "xd" i takie tam. Nie zrozumiałam za wiele...
To się nazywa zwrócić czytelników uwagę, muszę spróbować tak napisać. :)
dziekuje
Ja tu czuję potencjał. Coś ala bardzo wczesny detektyw prawdy
A nie Lady 15 lat wczesniej?
Ritha nie, jednak detektyw. Ja mam nosa do takich spraw :)
Ok, wierzę
To jest tak napisane, że po prostu wstyd. No wstyd!
Chociaż to:
"chciałam was przeprosic że nie ma tu eł i ci ale mam mini taki no błąd" to jest hicior.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania