Nie można pozwolić na ordynarne bluźnierstwa

[Nie można pozwolić na ordynarne bluźnierstwa

Aby szatan katolikom żywcem wyrywał serca.

***boski chwost Autor: ireneo Data dodania: 25.04.2026

Możliwość komentowania została wyłączona]***

Tu z ordynarnym ateuszem

Choć nie chcę, ale zetrzeć się muszę.

Sam się mianował „ ireneo jam sam buk” w dyni na pustyni

I jako ten buk, samo zło czyni.

Zamknął do publikacji dla realisty

Bezprawnie ogólnie dostępne listy.

Przez to uważa ’to forum za swoje’

I bez hamulców wylewa na katolików pomyje.

To co ten typ wypisuje, to woła o pomstę do Nieba

Jego bluźnierstw długo szukać, w każdym zdaniu nie trzeba.

Może zbałamuconym to stwierdzenie pomoże

Że Stwórcą wszystkiego jest Słowo Boże.

Czy jakaś materia jest w stanie wymyślić

Żeby inna nieożywiona materia zaczęła myśleć.

Czy inny nawet inteligentny jakikolwiek stwór

Jest w stanie ożywić swój najdoskonalszy nawet wytwór.

Albo czy nawet genialny twórca w swej wyobraźni

Jest w stanie pobudzić swój wyrób do jaźni?

Dlaczego ateusz na to odpowiedzieć nie może?

Bo kieruje nim złośliwy szatan, a nie Słowo Boże.

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Sucre 2 miesiące temu

    I tu się również w pełni z Tobą realisto zgadzam. Dobrze, że punktujesz zło i s.syństwo ateistów. Piątka.

  • realista 2 miesiące temu

    Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Samotny biały żagiel to jeszcze nie flota obronna.
    Gdzie ci katolicy bezobjawowi co wyznają tumiwisizm moralny.

  • Sucre 2 miesiące temu

    realista najlepsi są ci bezjobjawowi, takimi jest piekło wybruwane, człowiek powinien mieć wyraziste przekonania, ale większość to takie mendy bezobjawowe, przykleją się do tych, którzy akurat głośniej drą mordy w internecie albo w realu.

  • Bettina 2 miesiące temu

    Dzisiejsi nie znaczy najlepsi.

  • realista 2 miesiące temu

    Bettina. *Jẹzyk polski jest trudnym jẹzykiem, ale przecież nie aż tak* więc powiedz czy 'jezykiem' znaczy jeżykiem , czy językiem a może wężykiem ?. Więc zamiast szukać literówki wyciągnij komentarz do tekstu z główki..
    Dziękuję i pozdrawiam świątecznie. Z Bogiem!

  • Bettina 2 miesiące temu

    Jẹzyk polski jest trudnym jẹzykiem, ale przecież nie aż tak
    Pozdrawiam realista

    Bettina

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania