Nie piję kawy na Orlenie
Nie piję kawy na Orlenie,
a gdy o powód ktoś zapyta,
zbyt polską markę sobie cenię,
by finansować pasożyta.
Nie piję kawy na Orlenie,
więc może innych też odstraszę,
tego nawyku już nie zmienię,
bo nie zamierzam być Judaszem.
Nie piję kawy na Orlenie,
między innymi także po to,
żeby czyściutkie mieć sumienie,
i nie wyrzucać kasy w błoto.
Nie piję kawy na Orlenie,
nie potrzebuję karmić drania,
który przekrętów swoich brzemię,
dobroczynnością chce zasłaniać.
Nie piję kawy na Orlenie,
by nie dokarmiać złego chłopa,
który łobuzem jest i leniem,
ale udaje filantropa.
Komentarze (16)
Bałwan.
Rusałka z szamba PO.
Liliputek z bagna PIS.
Grain
"Grain
pojeb" jesteś
Rewanż za 100 baniek ze zbiórek niby na dzieci, które poszły na banery wyborcze PO - Razem pokonamy zło.
Puszkina dymanie na całego.
"
Grain (.)
Nie da ci ZUS, nie nadstawi sąsiadka,
tego w co wierzy jagodzińska gromadka"
Rafał A. Ziemkiewicz
·Konkurs jest: co ma Jurek napisać Trzaskowskiemu na bilbordach
"Grain (.)
Świadomie, nieświadomie Jębniętus niespolitus"
Ksiądz wie, że z pipą na czole biegasz? ;)
pierwszy stopień kretyństwa
Grain
"Grain(.)
no, to jesteś większym idiotą niż quń w kłębie"
Grain
"Grain (.)
pojeb"
jesteś
ireneo a umiesz coś merytorycznego napisać błaźnie.
okruszynka
Nie, idioto😆, a idioto jako że to akurat nie do ciebie. Cudzego nie da się tu nie przeczytać ale dobrze cudzym się nie zajmować.
To nie komentarz rymowanki, a zwrot śmieci zostawiontch u mnie przez zaadresowanego przynuła, baranku.
Poczytaj w wiki po co takie " " znaczki.
Układanka rymowanka z przesłaniem. Artyzmu brak, ale chyba autorowi o to nie biegało ( w innych nie wiem, poczytam).
Jeśli chodziłoby o ocenę przesłania, to brak argunentów dla odstraszenia, poza - a bo ja olewam i już, to inni powinni też. To takie pociorkowo koronkowe - bo buk jest i już.
Mam referencje 1 -6 i tu⭐⭐⭐⭐.
(stawiam z certyfikatem nika tu, nigdy tam, gdzie byle szmatławy cichociemny naciska z uwagi na nick).
Chyba tak lepiej, conie?
bogumił, albo inny idiota:
Wstydu nie masz debilu❗️
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania