Nie piję kawy na Orlenie

Nie piję kawy na Orlenie,

a gdy o powód ktoś zapyta,

zbyt polską markę sobie cenię,

by finansować pasożyta.

 

Nie piję kawy na Orlenie,

więc może innych też odstraszę,

tego nawyku już nie zmienię,

bo nie zamierzam być Judaszem.

 

Nie piję kawy na Orlenie,

między innymi także po to,

żeby czyściutkie mieć sumienie,

i nie wyrzucać kasy w błoto.

 

Nie piję kawy na Orlenie,

nie potrzebuję karmić drania,

który przekrętów swoich brzemię,

dobroczynnością chce zasłaniać.

 

Nie piję kawy na Orlenie,

by nie dokarmiać złego chłopa,

który łobuzem jest i leniem,

ale udaje filantropa.

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • słone paluszki dwa lata temu

    Bałwan.

  • Grain dwa lata temu

    Rusałka z szamba PO.

  • słone paluszki dwa lata temu

    Liliputek z bagna PIS.

  • ireneo dwa lata temu

    Grain
    "Grain
    pojeb" jesteś

  • Grain dwa lata temu

    Rewanż za 100 baniek ze zbiórek niby na dzieci, które poszły na banery wyborcze PO - Razem pokonamy zło.
    Puszkina dymanie na całego.

  • ireneo dwa lata temu

    "
    Grain (.)
    Nie da ci ZUS, nie nadstawi sąsiadka,
    tego w co wierzy jagodzińska gromadka"

  • Grain dwa lata temu

    Rafał A. Ziemkiewicz

    ·Konkurs jest: co ma Jurek napisać Trzaskowskiemu na bilbordach

  • ireneo dwa lata temu

    "Grain (.)
    Świadomie, nieświadomie Jębniętus niespolitus"

  • Aleks99 dwa lata temu

    Ksiądz wie, że z pipą na czole biegasz? ;)

  • Grain dwa lata temu

    pierwszy stopień kretyństwa

  • ireneo dwa lata temu

    Grain

    "Grain(.)
    no, to jesteś większym idiotą niż quń w kłębie"

  • ireneo dwa lata temu

    Grain
    "Grain (.)
    pojeb"
    jesteś

  • okruszynka dwa lata temu

    ireneo a umiesz coś merytorycznego napisać błaźnie.

  • ireneo dwa lata temu

    okruszynka
    Nie, idioto😆, a idioto jako że to akurat nie do ciebie. Cudzego nie da się tu nie przeczytać ale dobrze cudzym się nie zajmować.
    To nie komentarz rymowanki, a zwrot śmieci zostawiontch u mnie przez zaadresowanego przynuła, baranku.
    Poczytaj w wiki po co takie " " znaczki.

  • ireneo dwa lata temu

    Układanka rymowanka z przesłaniem. Artyzmu brak, ale chyba autorowi o to nie biegało ( w innych nie wiem, poczytam).
    Jeśli chodziłoby o ocenę przesłania, to brak argunentów dla odstraszenia, poza - a bo ja olewam i już, to inni powinni też. To takie pociorkowo koronkowe - bo buk jest i już.

    Mam referencje 1 -6 i tu⭐⭐⭐⭐.
    (stawiam z certyfikatem nika tu, nigdy tam, gdzie byle szmatławy cichociemny naciska z uwagi na nick).
    Chyba tak lepiej, conie?

  • słone paluszki dwa lata temu

    bogumił, albo inny idiota:
    Wstydu nie masz debilu❗️

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania