Nie spełnionych marzeń.

Nie spełnionych marzeń sto.

Jak liście na wietrze.

Łopoczą, lecąc w świat.

Krzycząc, wrócimy tu jeszcze!

Ale jaką pewność mam, że ktoś ich nie ukradnie?

I z kąt mam wiedzieć, czy nie zabłądzą pośród świateł wielkich miast?

Ach czemu jesień musi co roku, odciskać na duszy bolesny ślad?

I pośród kolorów stu kryje wielki żal.

 

Bo my nie kochamy jesieni.

Traktujemy ją jak coś, co musi być.

A ona w zamian kradnie nam.

Wczorajszej letniej nocy czar.

Byś my poczuli.

To, co jej w duszy gra.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Perzigon69 20.10.2016

    Jedyne, co - gdybym ja to pisała - zmieniła, to nie stawiałabym kropek na końcu, bo jak dla mnie trochę zaburzają odbiór, ale to moje osobiste odczucia. Fakt, wiele osób jesieni nie lubi, no bo pada i jest zimno, ale ja uważam, że to najpiękniejsza, najbardziej kolorowa pora roku! 5 :)

  • Tina12 20.10.2016

    Dzięki

  • detektyw prawdy 20.10.2016

    Zgadzam sie te kropki sa wkurzajace

    Aha no i troche tez ortografia wisi ,,z kat?"

  • Angela 20.10.2016

    Najbardziej spodobał mi się sam początek, ale reszta też jest w porządku : ) 5

  • Tina12 20.10.2016

    Dzięki wielkie

  • detektyw prawdy 20.10.2016

    Daje 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania