Co do rymów i budowy jest wciąż bez zmian, ale przyjmuję do wiadomości, że świadomie wybierasz taką formę.
Natomiast ta fraza jest nielogiczna:
"Nie klejnoty się liczą w próżności kobiercu"
Bo w próżności to akurat klejnoty liczyć się mogą.
Czasu nie zatrzymała. Istniejemy w erze pieniędzy i przepychu trzeba się liczyć, że ubodzy ludzie nigdy nie byli dobrze odbierani.
Nie popieram tego ale taka jest rzeczywistość.
Tak więc miłego :)
Kurczę, niefortunnie Ci wyszło... Wśród "normalnych" ludzi ubóstwo nie jest powodem złego odbierania. W przedszkolu i w szkole tak - bo dzieci są okrutne. I wśród dorosłych chamów
Tjeri generalnie to chodzi mi nie o samo ubóstwo, a sposób ubierania. Bogaci też potrafią się ubierać niesmacznie, staromodnie, kupować na ciuchach. Generalnie co to kogo obchodzi jak się ktoś ubiera. Opinie powinniśmy sobie zostawić we własnej świadomości. No chyba, że komentujemy rewię mody, no to wtedy można ponarzekać, że coś się komuś nie podoba.
Komentarze (40)
Co do rymów i budowy jest wciąż bez zmian, ale przyjmuję do wiadomości, że świadomie wybierasz taką formę.
Natomiast ta fraza jest nielogiczna:
"Nie klejnoty się liczą w próżności kobiercu"
Bo w próżności to akurat klejnoty liczyć się mogą.
Dziękuję za uwagi, zmieniłem, czy teraz lepiej ci się podoba?
Bogumił - teraz jest sensownie. Co do podobania - to przekaz w porządku, a o formie napisałam wyżej.
Tjeri Dziękuję.
Przekaz jest, forma taka sobie.
Dziękuję.
Czasu nie zatrzymała. Istniejemy w erze pieniędzy i przepychu trzeba się liczyć, że ubodzy ludzie nigdy nie byli dobrze odbierani.
Nie popieram tego ale taka jest rzeczywistość.
Tak więc miłego :)
Ale takie ostentacyjne wyśmiewanie zawsze boli.
Kurczę, niefortunnie Ci wyszło... Wśród "normalnych" ludzi ubóstwo nie jest powodem złego odbierania. W przedszkolu i w szkole tak - bo dzieci są okrutne. I wśród dorosłych chamów
Bogumił Ciebie boli jak na to patrzysz jak się może czuć osoba poniżania? Zwykle nie lubi litości, ale zwykła rozmowa jest ok
Tjeri A tych dużo na tym świece
Tjeri generalnie to chodzi mi nie o samo ubóstwo, a sposób ubierania. Bogaci też potrafią się ubierać niesmacznie, staromodnie, kupować na ciuchach. Generalnie co to kogo obchodzi jak się ktoś ubiera. Opinie powinniśmy sobie zostawić we własnej świadomości. No chyba, że komentujemy rewię mody, no to wtedy można ponarzekać, że coś się komuś nie podoba.
Bogumił - to był właściwie koment do spostrzeżenia Orchid.Solmy
Tjeri no wiem a ja odpowiedziałem Tobie, mój koment był do Orchi.
Zgrabne i wartościowe przesłanie.
W punkt :-)
Pozdrawiam!
Dziękuję.
To nie było wyśmiewanie, tylko wizja osoby po drugiej stronie szkiełka...
Jak zwał, tak zwał.
Ważne, że zainspirowałeś się sytuacją.
Ważne, że z korzyścią dla Poezji Polskiej.
My, polacy w swetrach i bez, jesteśmy z ciebie dumni...
Aisak pozdrawiam w berecie z antenką
Bogumił ja bym dodała '' nie tylko szata zdobi człowieka...''
Bo tu zaraz wszyscy się rozbiorą...
betti dobre:))
Żarcik masz przedni ;-D
Artbook dziękuję, cieszę się, że doceniasz...
Ja tam lubię się ubrać... ładnie, a w serduchu mam też co trzeba, kurczę, jestem chyba... fajna.
Dobre, nie ma jak dystans... ;-D
Artbook prawda? Też tak myślę...
Bogumił→sens na Tak→forma→nie bardzo:)
nie szata zdobi to prawda znana
często przez ludzi zapominana
złoto nie ważne na tym padole
lecz to co w serduszku
kurde molek
Dzięki za opinię DD.
Zgadzam się z przesłaniem :) Najważniejsze jest to co człowiek ma w sercu, pozdrawiam :)
Dziękuję Aniu:)
To niestety jest plaga - ocenianie kogoś nawet nie przez pryzmat szaty, ale jakiegoś marnego okruszka.
Trafiłeś w punkt jagodolas, o to mi właśnie chodziło, na podstawie jakiegoś mało istotnego artefaktu poniża się człowieka.
Co najwyżej średnie
Tłumacząc na nasze, to znaczy, że świetne:)) Dziękuję i pozdrawiam.
Stara prawda, ale ładnie pokazana. Pozdrowienia!
Ech przypomniałem tylko oczywistą oczywistość. Dzięki za wizytę.
Jest w porządku, może szału nie ma, nie mniej bardzo zacna.
Dzięki Angelo za wizytę. Taka miniaturka.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania