Poprzednie częściNie jestem sam

nie tylko jestem ...

,,Na wieki będę

sławił łaski Pana ,, Ps 89

 

wiem ...

 

gdyby wszytko

zależało ode mnie

byłbym królem

gwiazdą rocka sportu ...

 

jestem

z Twojej łaski Panie

raduję się życiem

 

chociaż nie zawsze

wierny prawdzie

pamiętam przykazania

wracam

 

...kochaj bliźniego swego ...

 

staram się

nawet

gdy pogoda ducha

nie sprzyja

 

sławię Cię

jesteś światłem

nie zabłądzę

 

Jezu ufam Tobie

 

6.2026 andrew

Niedziela, dzień Pański

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • ireneo godzinę temu

    Andziu, już i wciąż błądzisz i wciąż tymi litaniami na platformach jako że dla sobie urojonych pożytków nadaremnie wzywasz imienia bożego. Tak to stoi w Sadze rodu Dawida.
    To nazywa się komercyjnym traktowaniem ideologii.
    Zadziwiające zakłamanie neofity. Przecież w oczy rzucasz bogu oddanie dojąc go chamsko wskazując tym samym traktowanie go jak śmiecia. Boga wszystko wiedzącego bałbyś się, a nie wszystkowiedzący bogiem być nie może.

  • ireneo

    odnośnie tego zwrotu:
    - "sławię Cię jesteś światłem, nie zabłądzę".
    Robisz "sławionemu" obciach. Ot, taki ja, myślę - jakie on światło, jeśli podnóżkowy mu ciemny przy nim jak tabaka w rogu. Zamiast robić agitkę za, wychodzi ci opacznie.

    Kaleczenie zasad j. polskiego świadczy iż błądxisz. Jeśli zależy ci na poprawie imienia tej (jak dotychczas) miernoty, to ogarnij się.
    Zacznij teraz i od tego:
    "Brak spacji przed wielokropkiem: znak „…” bezpośrednio po ostatniej literze lub znaku."
    I tak ci dopomusz buk🤣

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania