Poprzednie części: Nie jestem sam
nie tylko jestem ...
,,Na wieki będę
sławił łaski Pana ,, Ps 89
wiem ...
gdyby wszytko
zależało ode mnie
byłbym królem
gwiazdą rocka sportu ...
jestem
z Twojej łaski Panie
raduję się życiem
chociaż nie zawsze
wierny prawdzie
pamiętam przykazania
wracam
...kochaj bliźniego swego ...
staram się
nawet
gdy pogoda ducha
nie sprzyja
sławię Cię
jesteś światłem
nie zabłądzę
Jezu ufam Tobie
6.2026 andrew
Niedziela, dzień Pański
Komentarze (2)
Andziu, już i wciąż błądzisz i wciąż tymi litaniami na platformach jako że dla sobie urojonych pożytków nadaremnie wzywasz imienia bożego. Tak to stoi w Sadze rodu Dawida.
To nazywa się komercyjnym traktowaniem ideologii.
Zadziwiające zakłamanie neofity. Przecież w oczy rzucasz bogu oddanie dojąc go chamsko wskazując tym samym traktowanie go jak śmiecia. Boga wszystko wiedzącego bałbyś się, a nie wszystkowiedzący bogiem być nie może.
odnośnie tego zwrotu:
- "sławię Cię jesteś światłem, nie zabłądzę".
Robisz "sławionemu" obciach. Ot, taki ja, myślę - jakie on światło, jeśli podnóżkowy mu ciemny przy nim jak tabaka w rogu. Zamiast robić agitkę za, wychodzi ci opacznie.
Kaleczenie zasad j. polskiego świadczy iż błądxisz. Jeśli zależy ci na poprawie imienia tej (jak dotychczas) miernoty, to ogarnij się.
Zacznij teraz i od tego:
"Brak spacji przed wielokropkiem: znak „…” bezpośrednio po ostatniej literze lub znaku."
I tak ci dopomusz buk🤣
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania