Poprzednie części: Nie umiem pisać, ale chce (tabletki szczęścia)
Nie umiem pisać, ale chce(Złodziej dusz).
Kiedy patrze w słońce widzę tylko ciebie.
Kiedy słyszę wiatr, wiem, że to ty.
Wiem, że Cię tu nie ma, ale słyszę jak, twoje serce wybija rytm.
Czuje nieustanny głód życia, we śnie jesteś tylko ty.
Czemu nie mogę Cię znów zobaczyć, przecież nie zrobiłam nic...
Widziałam tylko, jak życie z ciebie ucieka,
jak wydziera się z Ciebie krzyk.
Źle, że chciałam mieć Cię tylko dla siebie?
Że twoje serce miało tylko dla mnie bić ?
Komentarze (2)
Byłoby lepiej, gdyby jednak była to proza, a nie wiersz. Jako wiersz - słabe. Jako proza - całkiem, całkiem.
Uczucie jest. Jest wszystko do stworzenia dobrego wiersza, tylko brakuje poskładać to wszystko we właściwy sposób. dam 4 choć jest to bardzo w tym wypadku naciągana ocena, ale liczę, że jeszcze popracujesz, przebudujesz ten tekst, tak aby to był prawdziwy wiersz. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania