.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Perzigon69 12.10.2016

    Nieurojenia podobają mi się bardziej od urojeń. Przekaz jest jaśniejszy. I ogólnie lepiej się czyta. Jak będę na laptopie postawię pięć.

  • ausek 13.10.2016

    Dziękuję :)

  • Perzigon69 12.10.2016

    Iluzji*
    tam miało być zamiast urojeń. Sory, to tylko inteligentna korekta telefonu .-.

  • Angela 12.10.2016

    "potykam się o szczęście
    którego nie dostrzegam" mój ulubiony fragment : ) 5

  • ausek 13.10.2016

    Dziękuję :)

  • Alicja 15.10.2016

    Przyjemnie czyta się ten wiersz. Jest delikatność i subtelność, 5 :)

  • ausek 16.10.2016

    Dziękuję :)

  • Rasia 18.10.2016

    Wyznawanie "starych" wartości ma swój urok, mimo że często jesteśmy przez to nierozumiani. To troszkę właśnie takie płynięcie pod prąd w dobie konsumpcjonizmu i jakiegoś takiego zaślepienia, niewymagania niczego od siebie. Podoba mi się prostota tego wiersza, a równocześnie jego głęboka myśl. Zostawiam 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania