Wyznawanie "starych" wartości ma swój urok, mimo że często jesteśmy przez to nierozumiani. To troszkę właśnie takie płynięcie pod prąd w dobie konsumpcjonizmu i jakiegoś takiego zaślepienia, niewymagania niczego od siebie. Podoba mi się prostota tego wiersza, a równocześnie jego głęboka myśl. Zostawiam 5 :)
Komentarze (8)
Nieurojenia podobają mi się bardziej od urojeń. Przekaz jest jaśniejszy. I ogólnie lepiej się czyta. Jak będę na laptopie postawię pięć.
Dziękuję :)
Iluzji*
tam miało być zamiast urojeń. Sory, to tylko inteligentna korekta telefonu .-.
"potykam się o szczęście
którego nie dostrzegam" mój ulubiony fragment : ) 5
Dziękuję :)
Przyjemnie czyta się ten wiersz. Jest delikatność i subtelność, 5 :)
Dziękuję :)
Wyznawanie "starych" wartości ma swój urok, mimo że często jesteśmy przez to nierozumiani. To troszkę właśnie takie płynięcie pod prąd w dobie konsumpcjonizmu i jakiegoś takiego zaślepienia, niewymagania niczego od siebie. Podoba mi się prostota tego wiersza, a równocześnie jego głęboka myśl. Zostawiam 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania