nikt

jesteś kimś

fajnie

chciałbym z kimś porozmawiać

 

lubię muzykę

czasem coś piszę

oglądam przeżywam

nic takiego

 

to nie to co ktoś

kto chce być tym

od tego lub tamtego

 

zdążyłem zauważyć

świat jest pełen rur i dziur

czasem trzeba coś odetkać

z czasem wymienić

 

ktoś zawsze się na tym zna

a ja wiem że nic nie wiem

więc może pogadajmy

o wszystkim i niczym

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (30)

  • TseCylia ponad rok temu

    Ooo, podoba mi się ta lakoniczna forma.
    Jakoś dawno tu czegoś takiego nie czytałam.

  • TseCylia ponad rok temu

    I żeby nie było, ja dałam 5

  • Lotos ponad rok temu

    TseCylia Dzięki za komentarz.

  • Grain ponad rok temu

    to z rurą zapierdolone nas wydrę /,,nie ma takiej rury, której nie mozna odtkać"/
    reszta śmieci - nawet nie na opowi

  • Lotos ponad rok temu

    O jest i mały pedałek, a Bogumił przetkał ci już dzisiaj... wiesz co mały pedałku.

  • Grain ponad rok temu

    tylko na tyle ciebie stać łachmyto

  • Lotos ponad rok temu

    Oj, mały pedałku nie unoś się tak, twoje dzieła to cud literatury, zachwycają się nimi nawet Aborygeni na australijskiej pustyni, ja to co innego, taki tam portalowicz, a to że w przeszłości szlifowałeś blachy to tylko powód do dumy. Nie przejmuj się, myśl o Bogumile, znowu będzie bosko.

  • Grain ponad rok temu

    Lotos. dno przebite

  • Lotos ponad rok temu

    Grain Pedałku, po co się tak denerwować?

  • Grain ponad rok temu

    nie zapierdolisz, czyjejś frazy, myśli, nie napiszesz

    to ty się denerwujesz niemoto, i wychodzi całe dno i poniźej

  • Lotos ponad rok temu

    Mały pedałku, ciśnienie podskoczyło, uważaj na wylewy.

  • Lotos ponad rok temu

    No, a powiedz za co cię wywalili z ósmego piętra?

  • Sucre ponad rok temu

    Co to za obrzydliwe gówno?

  • Przecież pisał o rurach, skąd to zdziwienie?

  • Piszesz ogólnie o wierszu, czy motywach biograficznych autora?

  • Sucre ponad rok temu

    Odrodzony Bóg Słońce o jednym i drugi mesje😺😺😺

  • Lotos ponad rok temu

    Sucre Hahaha... Bogumił, Bogumił i Bogumił w jednym, Grain skarżył się na twego penisa, ponoć za krótki.

  • Sucre ponad rok temu

    Lotos co tam trukasz zboczeńcu?

  • Sucre A ok

  • Lotos Może się podnieciłeś, ale zaręczam, nie jestem bogumiłem. Schowaj żel nawilżający xD

  • Lotos ponad rok temu

    Odrodzony Bóg Słońce Bogumił, tyle wcieleń, zapewne sam się gwałcisz i wyobrażasz sobie, że masz w swojej dupie swojego fiuta, nie wiem co twój idol, Adolf na to?

  • Lotos Tak to sobie wyobrażasz?

  • Lotos ponad rok temu

    Odrodzony Bóg Słońce Nie Bogumił, jestem pewny, że ty i grain tworzycie jedno ciało.

  • Lotos A jednak to napisałeś, skąd wzięło s ię w twojej wyobraźni?

  • Sucre ponad rok temu

    Odrodzony Bóg Słońce ten zboczeniec Lotos ma mokre sny na jawie.

  • Lotos ponad rok temu

    Sucre Odrodzony bogu, Bogumile Grain się skarży na ciebie, nie jesteś boski.

  • Sucre pogódź się Lotosem, on bardzo tęskni do waszych kontaktów. Zobacz, że wszędzie ciebie widzi!

  • Sucre I teraz cały czas pisze, jak ty i grain bawicie się bez niego

  • Sucre ponad rok temu

    Odrodzony Bóg Słońce zrób sobie z tym śmierdzącym zboczeńcem co chcesz.

  • Sucre On woli zebyś ty mu to zrobił jak widzisz xD

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania