Ja kupiłam żonkile. Były zupełnie nierozwinięte, zielone pączki, a za kilka godzin się rozwinęły i okazały się pełne w środku - śliczne. Do tego zerwałam bazie, może dziesięć gałązek (to ponad dwie dychy, wow), ale dół wazonika był pusty to dozbierałam mleczy, bo pasują kolorem. Zwijają się na wieczór, a rano rozwijają - fajnie :) Co do paneli wzięłabym kasztanowe, bo naturalne, a ja lubię naturalnie, ale ty weź te, które się tobie podobają. To tak jak z testem, hm, każdy ma swoje preferencje :) Pozdrawiam :)
"A ten test dwanaście złotych. Żartujesz? To tu bazie sprzedają taniej..." :)) Śmiałem się już przy testowo- panelowych kiblowych wątpliwościach, ale ta puenta mnie zwaliła z nóg. Gwiazdy poleciały ☺☺
Testy zawsze są ciekawe, dopasuj do kresek ...panele różowe lub niebieskie. A bazie? To chyba jakieś kosmiczne i mają moc jedenastu życzeń. Żałuj może warto było kupić. Pozdrawiam
Komentarze (30)
Love ya
Świetnie, jutro dostaniesz fotę paneli, pomożesz wybrać:p
Ritha spoko
Okropny gut
Szare zawsze są lepsze ;) A bazie wytrzymają duuużo dłużej. Dobrze, że mieszkam niedaleko lasu... ;) 5
Dzięki, moje bazie by się na pewno sypały, ja mam takie szczęście ;)
Rita, nieładnie *
Ale że co?
Ritha aaaa, że bycol, już poprawiam
Ritha, "nó"
Lubię bazie, ale panele strasznie bambolą jak coś spadnie i koty się na nich ślizgają :) 5 ;) Pozdrawiam.
Nie mam tam kotów, a nawet jak jakiś wpadnie, to niech się ślizga :) Dzięki :)
Ja kupiłam żonkile. Były zupełnie nierozwinięte, zielone pączki, a za kilka godzin się rozwinęły i okazały się pełne w środku - śliczne. Do tego zerwałam bazie, może dziesięć gałązek (to ponad dwie dychy, wow), ale dół wazonika był pusty to dozbierałam mleczy, bo pasują kolorem. Zwijają się na wieczór, a rano rozwijają - fajnie :) Co do paneli wzięłabym kasztanowe, bo naturalne, a ja lubię naturalnie, ale ty weź te, które się tobie podobają. To tak jak z testem, hm, każdy ma swoje preferencje :) Pozdrawiam :)
Piękny, wiosenny bukiet. :) To prawda Karolcia, różne są gusta :) Dziękuję za odwiedziny i zostawienie śladu :)
Szare są smutne i wiecznie brudne. Odpuść panele kup test - mniej roboty przy kładzeniu a i koszty niższe. :)
A gwiazdki już wypiły na okoliczność świąt.
Karawan już zaklepane popielate i nie ja będę kładła, ja tylko rządzę kolorami :p Dziękuję za świąteczne gwiazdy :)
"A ten test dwanaście złotych. Żartujesz? To tu bazie sprzedają taniej..." :)) Śmiałem się już przy testowo- panelowych kiblowych wątpliwościach, ale ta puenta mnie zwaliła z nóg. Gwiazdy poleciały ☺☺
Cieszę się Adamie, że Ci wesoło u mnie :)
Testy zawsze są ciekawe, dopasuj do kresek ...panele różowe lub niebieskie. A bazie? To chyba jakieś kosmiczne i mają moc jedenastu życzeń. Żałuj może warto było kupić. Pozdrawiam
I pogodnych świąt przy stole i za oknem
pasja nowatorskie masz pomysły, like it, i wzajemnie, Tobie również pogodnych:)
Ciekawy i barwny tekst. Fajna kombinacja z przeciąganiem słów. Pozdrawiam :)
Dziękuję Alicjo:)
Kobiet nigdy nie zrozumiesz. Tematy aktualne i świetnie przedstawione w twoim stylu. A bazie kotki lubię najbardziej. 5
Dziękuję i kłaniam się :)
Kocham czytać twoje teksty. Bardzo rzeczywiste, zabawne, pełne życiowych dylematów. 5
Dziękuję!!! <3 Bo życie to jest jeden wielki dylemat ;)
Ritha Iść spać, czy może zanurzyć się w jeszcze jednej stronie tekstu... :D Oto jest pytanie.
Tanaris też mam takie dylematy. Już spałam, otworzyłam oko, zamykam dalej:*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania