...

...

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (30)

  • Okropny 11.04.2017

    Love ya

  • Ritha 11.04.2017

    Świetnie, jutro dostaniesz fotę paneli, pomożesz wybrać:p

  • Okropny 11.04.2017

    Ritha spoko

  • Ritha 11.04.2017

    Okropny gut

  • ausek 11.04.2017

    Szare zawsze są lepsze ;) A bazie wytrzymają duuużo dłużej. Dobrze, że mieszkam niedaleko lasu... ;) 5

  • Ritha 11.04.2017

    Dzięki, moje bazie by się na pewno sypały, ja mam takie szczęście ;)

  • ówczesny 11.04.2017

    Rita, nieładnie *

  • Ritha 11.04.2017

    Ale że co?

  • Ritha 11.04.2017

    Ritha aaaa, że bycol, już poprawiam

  • ówczesny 11.04.2017

    Ritha, "nó"

  • Jo-anka 11.04.2017

    Lubię bazie, ale panele strasznie bambolą jak coś spadnie i koty się na nich ślizgają :) 5 ;) Pozdrawiam.

  • Ritha 11.04.2017

    Nie mam tam kotów, a nawet jak jakiś wpadnie, to niech się ślizga :) Dzięki :)

  • KarolaKorman 12.04.2017

    Ja kupiłam żonkile. Były zupełnie nierozwinięte, zielone pączki, a za kilka godzin się rozwinęły i okazały się pełne w środku - śliczne. Do tego zerwałam bazie, może dziesięć gałązek (to ponad dwie dychy, wow), ale dół wazonika był pusty to dozbierałam mleczy, bo pasują kolorem. Zwijają się na wieczór, a rano rozwijają - fajnie :) Co do paneli wzięłabym kasztanowe, bo naturalne, a ja lubię naturalnie, ale ty weź te, które się tobie podobają. To tak jak z testem, hm, każdy ma swoje preferencje :) Pozdrawiam :)

  • Ritha 12.04.2017

    Piękny, wiosenny bukiet. :) To prawda Karolcia, różne są gusta :) Dziękuję za odwiedziny i zostawienie śladu :)

  • Karawan 12.04.2017

    Szare są smutne i wiecznie brudne. Odpuść panele kup test - mniej roboty przy kładzeniu a i koszty niższe. :)

  • Karawan 12.04.2017

    A gwiazdki już wypiły na okoliczność świąt.

  • Ritha 12.04.2017

    Karawan już zaklepane popielate i nie ja będę kładła, ja tylko rządzę kolorami :p Dziękuję za świąteczne gwiazdy :)

  • Adam T 12.04.2017

    "A ten test dwanaście złotych. Żartujesz? To tu bazie sprzedają taniej..." :)) Śmiałem się już przy testowo- panelowych kiblowych wątpliwościach, ale ta puenta mnie zwaliła z nóg. Gwiazdy poleciały ☺☺

  • Ritha 12.04.2017

    Cieszę się Adamie, że Ci wesoło u mnie :)

  • Pasja 12.04.2017

    Testy zawsze są ciekawe, dopasuj do kresek ...panele różowe lub niebieskie. A bazie? To chyba jakieś kosmiczne i mają moc jedenastu życzeń. Żałuj może warto było kupić. Pozdrawiam

  • Pasja 12.04.2017

    I pogodnych świąt przy stole i za oknem

  • Ritha 12.04.2017

    pasja nowatorskie masz pomysły, like it, i wzajemnie, Tobie również pogodnych:)

  • Alicja 12.04.2017

    Ciekawy i barwny tekst. Fajna kombinacja z przeciąganiem słów. Pozdrawiam :)

  • Ritha 12.04.2017

    Dziękuję Alicjo:)

  • Pan Buczybór 12.04.2017

    Kobiet nigdy nie zrozumiesz. Tematy aktualne i świetnie przedstawione w twoim stylu. A bazie kotki lubię najbardziej. 5

  • Ritha 12.04.2017

    Dziękuję i kłaniam się :)

  • Tanaris 12.04.2017

    Kocham czytać twoje teksty. Bardzo rzeczywiste, zabawne, pełne życiowych dylematów. 5

  • Ritha 12.04.2017

    Dziękuję!!! <3 Bo życie to jest jeden wielki dylemat ;)

  • Tanaris 12.04.2017

    Ritha Iść spać, czy może zanurzyć się w jeszcze jednej stronie tekstu... :D Oto jest pytanie.

  • Ritha 13.04.2017

    Tanaris też mam takie dylematy. Już spałam, otworzyłam oko, zamykam dalej:*

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania