PS. Ritha, otwórz salonik z kozetką w środku i przekwalifikuj się na psychoterapeutkę od damskich serc i problemów. Nawet nic nie musisz mówić w trakcie seansu, tylko słuchaj wynurzeń klientek i słuchaj... myślę, że na bułkę z masłem zarobisz.
... a potem opiszesz ich wynurzenia na Opowi,. dla zaspokojenia naszej ciekawości, zwłaszcza męskiej części, spragnionej opisów kobiecego egzystencjalizmu ;)
Jakiś czas temu, kiedy w tv królował Dr House, koleżanka powiedziała do swojego muża (a było to przy mnie), że bardzo go kocha, ale z Hugh Lauri,m to by go zdradziła ;)
Kiedyś czytałam fora sportowe, sfd i inny tam koks warszawski. Ale mi przeszło. A ty skutecznie leczysz mnie z chęci czytania innych ;)))) I dziękuję, bo zyskam czas na coś innego.
A może te fora to lipa podobna tabloidom? Ale nie, niemożliwe, zbyt durne, żeby było udawane...
Piątkóweczka ♥
gość 2016.09.26 [19:27]
kobiety mają ryje jak konie
gość 2017.01.24 [11:35]
no nie wiem czy tak wiele polek jest ładnych
te po 20tce i żonate zwlaszcza brzydną i grubieją strasznie
wielkie otłuszczone bary są najgorsze!
brytyjki to wieloryby niemki to konie ale polki to typ urody maciora często...
Także ten, jakby ktoś myślał, ze zmyślam XD Dzięks Buczyborze. Ale czytanie tego jest serio uzależniające. Odmóżdżająco - uzależniająco - ogłupiające.
Szukaliśmy raz z żoną czegoś na temat wysypek u dzieci na forach. Można zwariować, po godzinie człowie dusi się tymi forowymi rzygowinami i dalej nic konkretnego nie wie.
Dobrze o tym piszesz :)) Piona zasłużona :))
No co ty Ritha, Johny Deep w "pirackiej wersji " przystojnością sto razy przewyższa Pattinsona ;)
A co do szukania na forum - niedawno chciałam dowiedzieć się czegoś nt. gastroskopii, bo akurat zbliżało mi się badanie (nie miałam o niej bladego pojęcia). I uwaga, na jakieś 50 wpisów zero konstruktywnych informacji. Najbardziej rozbawiła mnie wypowiedź dziewczyny, która opisywała rurkę do gastroskopii, jako niewyobrażalnie grubą . Dalej przedstawiała dramat reszcie forumowiczów i "czek"
że lekarz zmuszał ją do chodzenia z tą rurką w przełyku po korytarzu. (co nie ma nic wspólnego z właściwym badaniem)
Dlatego nie polecam forum, bo zamiast pocieszyć , potrafi napędzić niezłego strachu , jeśli wypowiedzi ty ludzi potraktuje się poważnie.
A ty masz bardzo lekkie pióro , odporność na głupotę , więc mogłabyś opatentować to, co robisz na opowi
Dokładam swoje 5 ;)
Dopóki ludzie będą wchodzić na fora to będzie żyło swoim trybem. Ja jak coś chcę to wpisuję w Google. A fora to kopalnia wiedzy specjalistów od głupoty. Ciekawy tekst też by wyszedł z naszego forum. Może spróbujesz pokopać i stworzyć felieton opowijski. Pozdrawiam serdecznie 5
Pomyślałam, że sobie pójdę za ciosem i będę rżeć. Rżę:D Jesssu. :D cudowne!;):):) " i poszłaaa łatka cnotki niewyjebki w pizdu, bo tabun bab zaczął się ślinić jak nastolatki na Pattinsona po “Zmierzchu”. "<3
Hehe, stare dzieje ;) Był flow, bylo sporo hejtowania swiata. Troszku z tego wyroslam ;) Ale momentami bywalo zabawnie, fakt.
Blanka to je taki szperacz ;)
Komentarze (27)
Dobrze, nie czytam ponownie, nie szukam i nie grzebię w tekście... masz 5 i szlus. Ok.? ;)
PS. Ritha, otwórz salonik z kozetką w środku i przekwalifikuj się na psychoterapeutkę od damskich serc i problemów. Nawet nic nie musisz mówić w trakcie seansu, tylko słuchaj wynurzeń klientek i słuchaj... myślę, że na bułkę z masłem zarobisz.
... a potem opiszesz ich wynurzenia na Opowi,. dla zaspokojenia naszej ciekawości, zwłaszcza męskiej części, spragnionej opisów kobiecego egzystencjalizmu ;)
Zdzisław B. szlus! Hm... psychoterapeutka Ritha. Przyjmuje w każdą środę od 18.00. Opowie Twoją historię światu. Płatne z góry. Ahh...
Ritha Od samego wzdychania marzenia nie spełniają się. "Bier sie za robote. No!" ;)
Jakiś czas temu, kiedy w tv królował Dr House, koleżanka powiedziała do swojego muża (a było to przy mnie), że bardzo go kocha, ale z Hugh Lauri,m to by go zdradziła ;)
Kiedyś czytałam fora sportowe, sfd i inny tam koks warszawski. Ale mi przeszło. A ty skutecznie leczysz mnie z chęci czytania innych ;)))) I dziękuję, bo zyskam czas na coś innego.
A może te fora to lipa podobna tabloidom? Ale nie, niemożliwe, zbyt durne, żeby było udawane...
Piątkóweczka ♥
To nie udawane. Są też tam i normalne wypowiedzi, ale jednak niektóre wątki (ok, sporo wątków) to po prostu kabaret. Dzięki Motomrówciu :)
Kolejna świetna relacja. Polska to dziwny kraj, a kobiety jeszcze dziwniejsze. A Zlatan - bródka, kucyk, kto co lubi. Fantazje dają się we znaki. 5
Dzięki :) Tak, tu jest zdecydowanie dziwnie wokół. o.o Ps. Zlatan... 15 lat temu. ;)
Tak a propos:
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/dlaczego-polscy-faceci-sa-tacy-brzydcy-p_6622631
XDD
Bucz nie czytaj tego, to mami Twój mózg. xd
gość 2016.09.26 [19:27]
kobiety mają ryje jak konie
gość 2017.01.24 [11:35]
no nie wiem czy tak wiele polek jest ładnych
te po 20tce i żonate zwlaszcza brzydną i grubieją strasznie
wielkie otłuszczone bary są najgorsze!
brytyjki to wieloryby niemki to konie ale polki to typ urody maciora często...
Także ten, jakby ktoś myślał, ze zmyślam XD Dzięks Buczyborze. Ale czytanie tego jest serio uzależniające. Odmóżdżająco - uzależniająco - ogłupiające.
Ritha, to może zmierzysz się z forami dla facetów? Ha! To by było!
motomrówka o samochodach, teownikach, grach video i takich sprawach? Nie godnam chyba :D
A mam takie przeczucie, że oni jednak sensowniej piszą... Ale zerknę może, a nuż coś ;)
Ritha Czytanie uzależnia. Buczybór zawsze do usług.
Szukaliśmy raz z żoną czegoś na temat wysypek u dzieci na forach. Można zwariować, po godzinie człowie dusi się tymi forowymi rzygowinami i dalej nic konkretnego nie wie.
Dobrze o tym piszesz :)) Piona zasłużona :))
Dziękuję Adamie, pisanie o tym, to robota w warunkach szkodliwych, zdecydowanie ;)
No co ty Ritha, Johny Deep w "pirackiej wersji " przystojnością sto razy przewyższa Pattinsona ;)
A co do szukania na forum - niedawno chciałam dowiedzieć się czegoś nt. gastroskopii, bo akurat zbliżało mi się badanie (nie miałam o niej bladego pojęcia). I uwaga, na jakieś 50 wpisów zero konstruktywnych informacji. Najbardziej rozbawiła mnie wypowiedź dziewczyny, która opisywała rurkę do gastroskopii, jako niewyobrażalnie grubą . Dalej przedstawiała dramat reszcie forumowiczów i "czek"
że lekarz zmuszał ją do chodzenia z tą rurką w przełyku po korytarzu. (co nie ma nic wspólnego z właściwym badaniem)
Dlatego nie polecam forum, bo zamiast pocieszyć , potrafi napędzić niezłego strachu , jeśli wypowiedzi ty ludzi potraktuje się poważnie.
A ty masz bardzo lekkie pióro , odporność na głupotę , więc mogłabyś opatentować to, co robisz na opowi
Dokładam swoje 5 ;)
Opatentować? xD Tak, fora dot. zdrowia/leczenia itp. to kino grozy, można się rozchorować od samego czytania :) Dziękuję pięknie za komentarz :)
Dopóki ludzie będą wchodzić na fora to będzie żyło swoim trybem. Ja jak coś chcę to wpisuję w Google. A fora to kopalnia wiedzy specjalistów od głupoty. Ciekawy tekst też by wyszedł z naszego forum. Może spróbujesz pokopać i stworzyć felieton opowijski. Pozdrawiam serdecznie 5
Forum opowijskie jest wbrew pozorom całkoem sensowne :) Dzięki Pasja, pozdrawiam :)
"że w żadnym filmie nie można było oglądać non stop, przez półtorej godziny, tylu facetów w akcji"
Eeekhem ;)
(aVe)
No co... ;P Jest w tym logika, nie zaprzeczysz xD
Pomyślałam, że sobie pójdę za ciosem i będę rżeć. Rżę:D Jesssu. :D cudowne!;):):) " i poszłaaa łatka cnotki niewyjebki w pizdu, bo tabun bab zaczął się ślinić jak nastolatki na Pattinsona po “Zmierzchu”. "<3
:D
Kurde, kiedys pisalam nawet zabawne rzeczy :D
Ciesze sie, ze rozbawilam :))
No proszę, ale wyjebiste cudo na noc wygrzebała Blanka.
Czuć flow.
Cudne. ;)
Hehe, stare dzieje ;) Był flow, bylo sporo hejtowania swiata. Troszku z tego wyroslam ;) Ale momentami bywalo zabawnie, fakt.
Blanka to je taki szperacz ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania