O Marynie ze młyna (pasta)
Przeglądam swoje stare starocie z Opowi i natknąłem się na komentarz Dziadka Nunka, mówiący, żebym napisał coś o Marynie ze młyna, no to napisałem coś w stylu copypasty miłego czytania.
>bądź mno
>Maryna lvl over 40
>rok 1939
>II WŚ here
>Mieszkasz przy granicy z ZSRR
>"spokojnie Miecio, Moskale nas uratujo"
>Miecio to twój mąż, a ty pomagasz mu przy pracy w młynie
>Pewnego słonecznego dnia Miecio wyjeżdża sprzedać mąkę
>Nagle z naprzeciwka słyszysz krzyki
>Moskale.exe
>"Nasi wybawcy jado pobić Prusaków chwała Bogu!"
>Okazuje się, że Moskale nie mają dobrych zamiarów
>Grabią wasz dobytek życia, podpalają młyn i gwałcą w pięciu, mimo tego, że jesteś mocne 0/11
>życietykurwo.rar
>Miecio wraca do domu a w zasadzie tego, co z niego zostało
>Ja pierdole Maryna co się stanęło
>Moskale nas zdradzili
>Miecio poprzysięga zemstę za spalenie dobytku jego życia
>Chuj z tym gwałtem i tak nie miał zamiaru tknąć cię do końca życia
>Zaciąga się do armii
>Jako, że nigdy nie był specjalnie bystry miał robić za mięso armatnie
>Dostał kulę w czerep na pierwszej bitwie
>smutnażaba.jpg
>Postanów pomścić męża
>Dostajesz przydział na kuchnię polową bo jesteś zbyt gruba żeby biegać na froncie
>Nokurwanonie
>Polacy przegrywajo
>Zostajesz pojmana w niewolę i brutalnie zgwałcona
>Wspomnienia wróciły
>Dowiadujesz się, że będziesz zmuszana do niewolniczej pracy
>Zostałaś przewieziona do swojego miejsca pracy
>KURWA MAĆ
>Młyn here
>życietykurwov2.gif
>Potnij się mydłem w płynie
>Pracuj do końca wojny w młynie i bądź regularnie gwałcona
>Nieśmiertelny brak profitu
Komentarze (10)
Właściwie nie wiem, czy mam tu szukać głębi, czy może nie.... Tak czy inaczej, podoba mi się, jest jakaś myśl, ciężar życia ukazany w sposób lekki.
Daję 4 ;)
Gnomi18 z reguły w pastach nie ma co się doszukiwać jakiejś głębi, drugiego dna, życiowego przekazu, są to po prostu durne historie, czasem z plot twistem :) dziękuję za komentarz i ockę :D
Forum ma specjalny dział na takie "cosie", bo literacko średnio. Nastawiając się jednak odpowiednio, nawet śmiszne
Serio? Nie wiedziałem nawet
Wątek "Szukam" na forum został przeznaczony na pasty
Nuncjusz pardon, następnym razem tam będę umieszczał pasty ;)
https://www.opowi.pl/forum/szukam-w1031/#reply
Sorry za dubel z tym linkiem. Nie dojrzałe, że ogarneliśta to w gadce
hahahaha, dobre
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania