O naturze kobiet

(Z przemyśleń niezależnego obserwatora)

 

Tkwią w każdej kobiecie

dwie natury sprzeczne –

 

raz twoim Edenem,

raz diablicą… Strzeż się!

 

Problemem odgadnąć,

kiedy jest bezpiecznie.

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Conie 24.02.2024

    Zamiast badać naturę baranów,
    ty się lepiej nad swoją zastanów.

  • słone paluszki 24.02.2024

    ty jesteś baran!

  • Sucre 24.02.2024

    Dowcipne.

  • Zdzisław B. 24.02.2024

    ...a do tego z obserwacji życia ;)

  • mamycię 24.02.2024

    Całkiem zgrabne👏

  • Zdzisław B. 25.02.2024

    Podobno jestem dobrym obserwatorem... ;)

  • Szpilka 25.02.2024

    Hahahha, fajne, coś w tym jest, bo jednak ziarnko prawdy tkwi w tym żarcie, że kobitka potrafi z niczego obiad zrobić, ale awanturę też ◉‿◉

  • Zdzisław B. 25.02.2024

    Szpilka, to jak w dykteryjce o porannej pobudce:
    - No wiesz, tego się po tobie nie spodziewałam!
    - Ale o czym mówisz, kochanie?
    - Jeszcze nie wiem, ale coś wymyślę...
    ;)

  • Szpilka 25.02.2024

    Zdzisław B.

    A tego nie znałam ◉‿◉

  • Zdzisław B. 26.02.2024

    Szpilka ...gdyż to moje :)

  • Szpilka 27.02.2024

    Zdzisław B.

    Aha, udane ◉‿◉

  • tvpoezja 28.02.2024

    Ciekawe. :)

  • Zdzisław B. 29.02.2024

    ...i to odwiecznie. Znaczy ciekawe ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania