O naturze kobiet
(Z przemyśleń niezależnego obserwatora)
Tkwią w każdej kobiecie
dwie natury sprzeczne –
raz twoim Edenem,
raz diablicą… Strzeż się!
Problemem odgadnąć,
kiedy jest bezpiecznie.
(Z przemyśleń niezależnego obserwatora)
Tkwią w każdej kobiecie
dwie natury sprzeczne –
raz twoim Edenem,
raz diablicą… Strzeż się!
Problemem odgadnąć,
kiedy jest bezpiecznie.
Komentarze (13)
Zamiast badać naturę baranów,
ty się lepiej nad swoją zastanów.
ty jesteś baran!
Dowcipne.
...a do tego z obserwacji życia ;)
Całkiem zgrabne👏
Podobno jestem dobrym obserwatorem... ;)
Hahahha, fajne, coś w tym jest, bo jednak ziarnko prawdy tkwi w tym żarcie, że kobitka potrafi z niczego obiad zrobić, ale awanturę też ◉‿◉
Szpilka, to jak w dykteryjce o porannej pobudce:
- No wiesz, tego się po tobie nie spodziewałam!
- Ale o czym mówisz, kochanie?
- Jeszcze nie wiem, ale coś wymyślę...
;)
Zdzisław B.
A tego nie znałam ◉‿◉
Szpilka ...gdyż to moje :)
Zdzisław B.
Aha, udane ◉‿◉
Ciekawe. :)
...i to odwiecznie. Znaczy ciekawe ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania