O pająku Skurwibąku (?)
Kiedyś ja żem się zabłąkał
Do pająka Skurwibąka
Który z tego słynie w świecie
Że... A, zresztą się dowiecie.
Cierpliwości, drogie dzieci
Odpowiedź już do was leci
Kim Skurwibąk jest, to zwierzę?
Pająk? Ryba na rowerze?
Skurwibąk, hej, jest pająkiem
Najprawdziwszym, długim strąkiem
Peta w pysku ma, i kurzy
Serio! Osiem ma odnóży.
Skurwibąk nóżek nie goli
Konwenanse też pierdoli
Narkotyki, tytoń, wódka
Z rzadka tylko prostytutka.
Skurwibąk jest stworem srogim
Ma sześć domów, siedem rodzin
Ma dziewczynę - pajęczycę
I kochankę, hej!
Smoczycę.
Co to za stworzenie boże?
Żonę ma, kochankę, może?
Prostytutki chętnie jada?
Widział kto takiego dziada?
"Skurwibąk", to brzmi fałszywie.
Smoki też nie są prawdziwe.
Pająk z petem? Tyś ocipiał.
Pleciesz bzdury jak niewypał.
Oj, człowieku, co masz w głowie...?
Nikt Ci tego nie opowie.
Może jednak sam spróbujesz?;
Jak się na to zapatrujesz?
Ech, wyobraź porno sobie
A w nim ludzi, stworów mrowie
Najdziwniejsze robią rzeczy
Kłócą się, co drugi skrzeczy!
Przy tym wszystkim gra muzyka
Oldschool, hardcore, kwiki dzika
Wśród tego stoi Gombrowicz
Je łyżeczką dżemy Łowicz
Są wafelki, są pierniczki
Wódka też jest, z mydelniczki
Są kalosze, łosie, szczury
I przeróżne konfitury
To Ty masz tam burdel w głowie!
Porno? Pająk? Smok? Sam powiedz!
Rozum masz? Godność człowieka?
Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.
Komentarze (39)
Genialne! Gombrowicz wcinający dżem xD Daję 5 :) że też zawsze tak człowieka rozbawisz
Ciekawa jestem, jak Twój Skurwibąk robiłby to z moją Smoczycą Piździcą :D Świetna refleksja nad bajkami, erotykami. Pod płaszczykiem naszych bajek, są emocje, prawda o człowieku, nas, jacy naprawdę jesteśmy, nasze ciemne strony.. 5 :) Niech ludzie doceniają nasze zboczone wiersze XD
Ciekaw jestem* mam ciemno w dupie XD
Och, wszystko jest tu (w głowie). Moje pięć dla Ciebie ;)
Wódka z mydelniczki :) Całkiem na wypasie :) Znam takich, co pili z wydrążonego ogórka lub nakrętki :) 5
Z żarówki...
Z żarówki? XDDDDD
O-Ren Ishii potwierdzam bo i ja tam byłem! Wódkę z żarówki piłem. Pety na azbestowym dywanie gasiłem. Aż zasnąłem pod kartonowym stołem z wbudowany weń licznikiem. A nad ranem obudził mnie skurwibąk krzycząc: kurwa! Wdepłem w mokrego kiepa!
Nazareth, też chcę takie przygody XD
Nazareth to akurat Ty wdepłeś w mokrgo kiepa
Okropny, ty golasie, z drugie konta dałem Ci druga piątkę, wisisz mi Whisky XD
Podpisano
_______
Neuro
Neuro, Ty bolszewiku słoneczniku
Okropny, wypraszam sobie, nienawidzę bolszewii, komunistów, socjalistów, lewicowców, genderystów, pacyfistów!!!! Xd
Neuro, Ty czerwony, centralnie planowany, utopijny społecznie, nieprawy, o nieokreślonej binarnie płci miłośniku pokoju!
Okropny, Ty katolu, mocherowy berecie, biskupie pedofilu, słuchaczu Radia Maryja, dewoto XD
Chore pojeby.
Ale wam pojechałam.
Neuro, Ty kałolicy, stolcolubny, fekaloseksualny, gównożerczy zwolenniku wydzielin odbytowych!
O-Ren Ishii Jak chcesz być spoko, to się dołącz
Okropny i tak jestem Spoko, a w wyzwiskach jestem cienka
Okropny Xd nie chce mi się wymysliać
Okropny Faktycznie to ja wdepłem w mokrego kiepa. Pułapke którą na mnie zastawiłeś niczym pająk skurwibąk swą sieć!
Ren nie... nie chcesz..
Nazareth, chcę. Ale chcieć to ja se mogę xD
O-Ren Ishii Zważ dziecko na me słowa! Te przygody się źle kończą! Szczególnie dla dziewczynek...
Nazareth, no zależy z kim takie przygody.
A co? Bo "dziewczynka" to gorsza, tak?!
O-Ren Ishii Wręcz przeciwnie! Chłopcy są gorsi! Dlatego właśnie takie przygody źle się kończą dla dziewczynek.
O-Ren Ishii w moich paluszkach wszystko się dobrze kończy XD
Nazareth, wcale nie muszą się tak kończyć. Znam jiu-jitsu!
I kilka innych trudnych słów! XD
A skąd wiesz, że takie przygody tak się kończą dla dziewczynek, Hm?
Boże, Neuro, wyjdź XDDDDDD
O-Ren Ishii Wiele już widziałem. Więcej niż bym chciał. Nie wdawajmy się w szczegóły. Poprostu zaufaj mi.
Nazareth, nie mam zamiaru wdawać się w szczegóły, choć mój umysł nieco się domyśla.
A jeśli dobrze się domyśla, o czym mówisz, to: Ty widziałeś - ja coś podobnego przeżyłam.
Nikt nie miał kolorowo.
O-Ren Ishii Przykro mi. Tym bardziej powinnaś unikać przygód.
Nazareth, wystarczy takie przygody przeżywać z kimś, komu się ufa.
Poza tym, nikt nie powiedział, że z chłopcami.
I niech nie będzie Ci przykro. Nie chcę.
O-Ren Ishii jemu chodziło o to, że aby przeżywać takie - jak on myśli - przygody, musiałabyś: Mieć takich znajomych jak ja i Nazaret; pić z nimi; nie bać się.
Bez negatywów domyślonych i niedopowiedzianych.
Okropny, wiem o co mu chodziło. Znaczy, tak myślę.
Że o to*
;-;
Nieco obawiałam się tego wiersza po pierwszych wersach, ale wysnułeś bardzo ciekawy wniosek, w bardzo sprawny sposób doprowadziłeś tekst do zmuszającej do rozmyślań puenty. Zostawiam 5 :)
Dzięki. Te moje wynurzenia zazwyczaj mają jakiś głębszy sens, dostępny jedynie dla tych, którym się chce go szukać ;]
Pająki są spoczi.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania