O spotkaniu Tuska i Macrona

Wpraszał się Karol, gdzie dwóch poważnych rozmawia:

„Dam pokaz siłki, lajki już Pałac zamawia”.

Pokazali mu miejsce w szeregu,

niby tej żabie wstrzymanej w biegu:

„Gdy konia kują, to nogi swej nie podstawiaj”.

Średnia ocena: 2.7  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Lotos 2 miesiące temu

    Cóż, moim zdaniem gusta zaważyły, Macron lubi teatr i szlachetne wino, Nawrocki szlachetną walkę na sztachety.

  • Zdzisław B. 2 miesiące temu

    ...a z braku sztachet bejsbole ma na podorędziu.

  • realista 2 miesiące temu

    Zdzisław B. Po 20 latach, na ekranach kin ponownie zawitała najgłupsza para w historii kina, czyli Harry i Lloyd, znani szerzej jako Głupi i Głupszy.

  • Zdzisław B. 2 miesiące temu

    realista ...jako wielonickowiec idealnie odpowiadasz tej parze.

  • realista 2 miesiące temu

    Zdzisław B. Trafiłeś lotosem w sztachety
    Jednak prawdy nie odkryłeś niestety
    Może mi więc to powiesz
    Jak wiele nicków założyć na opowi
    Nie rób mi takiej przytyki
    Bo ja nigdy nie miałem takiej praktyki
    A skoro na to się powołujesz
    To widocznie to nałogowo praktykujesz.

  • realista 2 miesiące temu

    Jak ta usernia lewacka okazała sie mała
    Że piąty kombinezon do szczekania wysłała
    O integracji Europejskiej piszą same bzdety
    Pod nickiem lotoska i Zdzisia niestety
    Zejdź Zdzisiu z tej drogi
    Bo spotka cię los ubogi
    Ze spamerów nikt cię nie pożałuje
    Bo te trolle to same szuje.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    realista a ty prawiczkowy cwelu wciąż spamujesz pod tekstami lepszych od siebie?

  • Zdzisław B. 2 miesiące temu

    SwanSong Nic innego ten wielonickowiec realista&bogumił&dobranocka&sucre&celina&kasiaczek&conie...&...&... nie potrafi, więc...

  • realista 2 miesiące temu

    Zdzisław B. Mózg ci się załamał w nicości
    Bo nic nie pojąłeś o swej przyszłości
    Bo kto służy zajadłemu wrogowi
    Tego los jest bardzo ubogi.
    Spójrz jak dzisiejsze pieski nadworne ujadają
    A tym samym o swym losie przesądzają
    Abyś czuł się w przyszłości bezpiecznie
    Musisz wiedzieć, że nic nie trwa wiecznie.

  • Aisak 2 miesiące temu

    Jak można porównywać Nawrockiego, który raczkuje w polityce/dyplomacji od starych, zbutwiałych wyjadaczy?

    Dla zwykłych zjadaczy chleba właśnie dlatego Nawrocki jest ich reprezentantem, bo to chłopak z osiedla, bo jego rodzice nie byli w UB, bo ma dobry prawy sierpowy, bo woli schabowego i kompocik babci od sushi i matchy.

    😡

  • Zdzisław B. 2 miesiące temu

    Aisak - więc nadaje się do burdelu i na ustawki, nie na reprezentowanie Polski, nie wspominając o znajomości prawa.
    Wszystko.

  • Aisak 2 miesiące temu

    Zdzisław B.
    Za kilka lat to będzie inny człowiek, inny polityk...

  • ireneo 2 miesiące temu

    Ais...
    A skąd wiesz że nie byli w ube. Może byli tw. jak Leszrk flaszka Głódź.
    A ten bramkowy stojak snusowy, nie tak mało światowy, jak go oPISują. Biegły on ci, bywalec placu pigala, w garsonierach i dziewczynkach do wynajęcia na godziny

  • Aisak 2 miesiące temu

    ireneo
    Nie wiem.

    Uważam jednak, że jest wielką niesprawiedliwością ocenianie debiutanta na scenie politycznej.

    Czt jest mordercą?
    Czy jest pedofilem?
    Czy jest powiązany z grupą przestępczą?
    Czy jest bandziorem?

    Ludzie w młodości robią różne rzeczy, niektórzy grają w filmach porno, by mieć na chleb, a niektórzy są ochroniarzami w klubach nocnych.

    Dlaczego miałabym skreślać tych ludzi i ich nie szanować?

  • ireneo 2 miesiące temu

    Aisak
    bo on nue szanuje innych, choćby kobiet na których się dorabiałz choćby za robienie interesów z gwałcicielem i to w sytuacji gdy suefział to mu wyrywał kawalerkę, za to że nie zapłecił za dwieście dni rezerwowania garsoniery w miejscu zamieszkania żony, za bzykanue jej bez ślubu gdy iboje strasznie modlitewkowo się wartościują. To tak pokrótce.

  • Aisak 2 miesiące temu

    ireneo
    Ale łon mi się podobo😭

  • ireneo 2 miesiące temu

    Aisak
    lodówke dźwignie, kobite pewnie też jak to dupiarz.

  • Aisak 2 miesiące temu

    ireneo
    Oj, bardzo nieładnie tak o kimś...
    Pożyjemy, zobaczymy, co z tego wszystkiego wyniknie.
    Ale nie jest dobrze.
    Przeglądam rolku różnych mądrali i wiem, że tak naprawdę, to my nic nie wiemy, a widzimy tylko niepełny zarys...

    Jestem pełna obaw, tylko tyle napiszę.
    A u dodam, że oglądam tych z prawa i tych z lewa, bo prawda jest zawsze po środku.
    Miłego.

  • ireneo 2 miesiące temu

    Aisak
    Jak zasłuźyli na ładnie pisowiaki Stasiak i Wypych to tak im napisałem w ripie. Gdybym temu tak wysoce zdemoralizowanemu snusowi napisał ładnie to tamtym uwłaczyłbym.
    Lepiej więc "krowiego placka" nie ruszać, to nie trąci. Może to to się kiedyś "ogarnie"?

  • Sucre 2 miesiące temu

    Ziew:(((
    Jak można pisać o niemieckim kundelku i franuskim nekrofilu per prawdziwy mąż stanu. Nawet jak na twoje standardy końskich żartów to jest ciężkie i niestrawne. Można na to jedynie zareagować w sposób praktywany przez Twoich ulubionych szkopów na Oktoberfestach. Pierdem.

  • ireneo 2 miesiące temu

    okruszynko, żadnego szacunku do kolekcjonera garsonier (z makronowego) i dziewczynek do wynajęcia pod indywidualne gusta tak świeckich jak konsekrowanych. Jak on i reszta spowiadał się u Jankowskiego co zdania po polsku sklecić nie potrafił...

  • ireneo 2 miesiące temu

    dobranocko koronko, a wczoraj tankowałem po 5, 7, jaja po 0,75, mleko 0,99, masło 0,99, kartofle 0,99. A hdyby ru była dojna drużyna to zamiast 3% inflacji byloby, jak w 23 - 24%, maslo po 7, mleko po 5, paliwo po 8, a kartofli to nie byłoby.

  • Sucre 2 miesiące temu

    ireneo sprzedawanie poniżej kosztów produkcji to dumping idioto. Mercosur dział, żeby wybić polskich rolników. Zjawisko to polega na sztucznym obniżaniu cen, aby doprowadzić rywali do bankructwa, a następnie – po przejęciu pozycji monopolisty – podniesieniu ich do poziomu wyższego niż rynkowy, niedorozwoju głupi. Rękawice robocze z Chin też były dawniej po 0,99, aż polskie firmy padły, a teraz są po 20- 50 zł.

  • ireneo 2 miesiące temu

    Sucre
    dobranocka jak głupia bylaś tak jesteś i będzuesz, a nawet głupiejsza od sutenera i Sakowicza

    Rękawiczki robocze wampirki XL Rękawice
    4.4(10 opinii użytkowników)

    MaderaBHP.pl sp. zo. o.
    75,00 zł
    Rękawice Robocze Wampirki RWC XL a-100
    W magazynie, online
    Dostawa 15 zł·Zwroty do 14 dni
    Google

    Allegro
    84,99 zł
    0,85 zł / 1 ilość

    NIE 0.99, A 0,85!!!🖕🖕🖕

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania