O spotkaniu Tuska i Macrona
Wpraszał się Karol, gdzie dwóch poważnych rozmawia:
„Dam pokaz siłki, lajki już Pałac zamawia”.
Pokazali mu miejsce w szeregu,
niby tej żabie wstrzymanej w biegu:
„Gdy konia kują, to nogi swej nie podstawiaj”.
Wpraszał się Karol, gdzie dwóch poważnych rozmawia:
„Dam pokaz siłki, lajki już Pałac zamawia”.
Pokazali mu miejsce w szeregu,
niby tej żabie wstrzymanej w biegu:
„Gdy konia kują, to nogi swej nie podstawiaj”.
Komentarze (24)
Cóż, moim zdaniem gusta zaważyły, Macron lubi teatr i szlachetne wino, Nawrocki szlachetną walkę na sztachety.
...a z braku sztachet bejsbole ma na podorędziu.
Zdzisław B. Po 20 latach, na ekranach kin ponownie zawitała najgłupsza para w historii kina, czyli Harry i Lloyd, znani szerzej jako Głupi i Głupszy.
realista ...jako wielonickowiec idealnie odpowiadasz tej parze.
Zdzisław B. Trafiłeś lotosem w sztachety
Jednak prawdy nie odkryłeś niestety
Może mi więc to powiesz
Jak wiele nicków założyć na opowi
Nie rób mi takiej przytyki
Bo ja nigdy nie miałem takiej praktyki
A skoro na to się powołujesz
To widocznie to nałogowo praktykujesz.
Jak ta usernia lewacka okazała sie mała
Że piąty kombinezon do szczekania wysłała
O integracji Europejskiej piszą same bzdety
Pod nickiem lotoska i Zdzisia niestety
Zejdź Zdzisiu z tej drogi
Bo spotka cię los ubogi
Ze spamerów nikt cię nie pożałuje
Bo te trolle to same szuje.
realista a ty prawiczkowy cwelu wciąż spamujesz pod tekstami lepszych od siebie?
SwanSong Nic innego ten wielonickowiec realista&bogumił&dobranocka&sucre&celina&kasiaczek&conie...&...&... nie potrafi, więc...
Zdzisław B. Mózg ci się załamał w nicości
Bo nic nie pojąłeś o swej przyszłości
Bo kto służy zajadłemu wrogowi
Tego los jest bardzo ubogi.
Spójrz jak dzisiejsze pieski nadworne ujadają
A tym samym o swym losie przesądzają
Abyś czuł się w przyszłości bezpiecznie
Musisz wiedzieć, że nic nie trwa wiecznie.
Jak można porównywać Nawrockiego, który raczkuje w polityce/dyplomacji od starych, zbutwiałych wyjadaczy?
Dla zwykłych zjadaczy chleba właśnie dlatego Nawrocki jest ich reprezentantem, bo to chłopak z osiedla, bo jego rodzice nie byli w UB, bo ma dobry prawy sierpowy, bo woli schabowego i kompocik babci od sushi i matchy.
😡
Aisak - więc nadaje się do burdelu i na ustawki, nie na reprezentowanie Polski, nie wspominając o znajomości prawa.
Wszystko.
Zdzisław B.
Za kilka lat to będzie inny człowiek, inny polityk...
Ais...
A skąd wiesz że nie byli w ube. Może byli tw. jak Leszrk flaszka Głódź.
A ten bramkowy stojak snusowy, nie tak mało światowy, jak go oPISują. Biegły on ci, bywalec placu pigala, w garsonierach i dziewczynkach do wynajęcia na godziny
ireneo
Nie wiem.
Uważam jednak, że jest wielką niesprawiedliwością ocenianie debiutanta na scenie politycznej.
Czt jest mordercą?
Czy jest pedofilem?
Czy jest powiązany z grupą przestępczą?
Czy jest bandziorem?
Ludzie w młodości robią różne rzeczy, niektórzy grają w filmach porno, by mieć na chleb, a niektórzy są ochroniarzami w klubach nocnych.
Dlaczego miałabym skreślać tych ludzi i ich nie szanować?
Aisak
bo on nue szanuje innych, choćby kobiet na których się dorabiałz choćby za robienie interesów z gwałcicielem i to w sytuacji gdy suefział to mu wyrywał kawalerkę, za to że nie zapłecił za dwieście dni rezerwowania garsoniery w miejscu zamieszkania żony, za bzykanue jej bez ślubu gdy iboje strasznie modlitewkowo się wartościują. To tak pokrótce.
ireneo
Ale łon mi się podobo😭
Aisak
lodówke dźwignie, kobite pewnie też jak to dupiarz.
ireneo
Oj, bardzo nieładnie tak o kimś...
Pożyjemy, zobaczymy, co z tego wszystkiego wyniknie.
Ale nie jest dobrze.
Przeglądam rolku różnych mądrali i wiem, że tak naprawdę, to my nic nie wiemy, a widzimy tylko niepełny zarys...
Jestem pełna obaw, tylko tyle napiszę.
A u dodam, że oglądam tych z prawa i tych z lewa, bo prawda jest zawsze po środku.
Miłego.
Aisak
Jak zasłuźyli na ładnie pisowiaki Stasiak i Wypych to tak im napisałem w ripie. Gdybym temu tak wysoce zdemoralizowanemu snusowi napisał ładnie to tamtym uwłaczyłbym.
Lepiej więc "krowiego placka" nie ruszać, to nie trąci. Może to to się kiedyś "ogarnie"?
Ziew:(((
Jak można pisać o niemieckim kundelku i franuskim nekrofilu per prawdziwy mąż stanu. Nawet jak na twoje standardy końskich żartów to jest ciężkie i niestrawne. Można na to jedynie zareagować w sposób praktywany przez Twoich ulubionych szkopów na Oktoberfestach. Pierdem.
okruszynko, żadnego szacunku do kolekcjonera garsonier (z makronowego) i dziewczynek do wynajęcia pod indywidualne gusta tak świeckich jak konsekrowanych. Jak on i reszta spowiadał się u Jankowskiego co zdania po polsku sklecić nie potrafił...
dobranocko koronko, a wczoraj tankowałem po 5, 7, jaja po 0,75, mleko 0,99, masło 0,99, kartofle 0,99. A hdyby ru była dojna drużyna to zamiast 3% inflacji byloby, jak w 23 - 24%, maslo po 7, mleko po 5, paliwo po 8, a kartofli to nie byłoby.
ireneo sprzedawanie poniżej kosztów produkcji to dumping idioto. Mercosur dział, żeby wybić polskich rolników. Zjawisko to polega na sztucznym obniżaniu cen, aby doprowadzić rywali do bankructwa, a następnie – po przejęciu pozycji monopolisty – podniesieniu ich do poziomu wyższego niż rynkowy, niedorozwoju głupi. Rękawice robocze z Chin też były dawniej po 0,99, aż polskie firmy padły, a teraz są po 20- 50 zł.
Sucre
dobranocka jak głupia bylaś tak jesteś i będzuesz, a nawet głupiejsza od sutenera i Sakowicza
Rękawiczki robocze wampirki XL Rękawice
4.4(10 opinii użytkowników)
MaderaBHP.pl sp. zo. o.
75,00 zł
Rękawice Robocze Wampirki RWC XL a-100
W magazynie, online
Dostawa 15 zł·Zwroty do 14 dni
Google
Allegro
84,99 zł
0,85 zł / 1 ilość
NIE 0.99, A 0,85!!!🖕🖕🖕
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania