O winie

(cd. z cyklu "Zabawy słowem")

 

Czasem przy dobrym winie

dzioucha się też nawinie.

Wina to wina była...

od wina zaciążyła.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • Celina 19.12.2020

    5.

  • Zdzisław B. 19.12.2020

    Znaczy ok.

  • Shogun 19.12.2020

    Haha, dobre :) Forma króciutka, a potrafi rozbawić ;D

  • Zdzisław B. 19.12.2020

    Już chyba się dawno zorientowałeś, że często lubię pisać wg zasady "minimum słów, maksimum treści" ;)

  • Shogun 19.12.2020

    Zdzisław B. Owszem, jednak zawsze zadziwia mnie, że utrzymujesz i nie tracisz "formy" ;)

  • befana_di_campi 19.12.2020

    Zdzisław B. O jaki miszcz! Nic jeno: padajcie narody, pocałujta mnie w brodę! Oceny chwilowo nie dałam, ponieważ - moim skromnym zdaniem - jest tu niewiele do oceny :p

  • Zdzisław B. 20.12.2020

    Shogun O formę trza dbać, aby nie odstawać ;) Pozdrówka.

  • Grain 19.12.2020

    Gdzieś słyszałem, że IQ spada tak o siedem punktów na pokolenie.
    Nieprawda.

  • piliery 19.12.2020

    Dużo więcej? :) Zabawna fraszeczka. 5

  • Zdzisław B. 19.12.2020

    piliery Miło, że się spodobała.

  • Ant 19.12.2020

    Miód :)

  • befana_di_campi 19.12.2020

    I ocet :-D

  • Zdzisław B. 19.12.2020

    Ant, a nawet miód pitny, jako tradycyjny napitek ;)

  • kigja 19.12.2020

    Nie podoba mi się.

  • befana_di_campi 19.12.2020

    Pod tym względem - osobliwie - zgodziłyśmy (się) :-D

  • Zdzisław B. 19.12.2020

    Kigja, nie wszystkim musi.

  • Pan Buczybór 19.12.2020

    Spoko

  • Zdzisław B. 19.12.2020

    Buczyborze, i fajnie.
    Pozdrawiam.

  • Jerzy 20.12.2020

    Sama sobie winna, pić wina nie powinna,
    nic dobrego ją nie czeka
    będzie wkrótce jak beka!

  • Zdzisław B. 20.12.2020

    Jak tu nie pić wina,
    kiedy dobra chwila?
    Wino bogów napojem...
    czasem pije się we dwoje ;)

  • Onyx 20.12.2020

    Zajebiaszczaste

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania