(cd. z cyklu "Zabawy słowem")
Czasem przy dobrym winie
dzioucha się też nawinie.
Wina to wina była...
od wina zaciążyła.
O winieAutor: Zdzisław B.Czytano 320 razyData dodania: 19.12.2020
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić26
5.
Znaczy ok.
Haha, dobre :) Forma króciutka, a potrafi rozbawić ;D
Już chyba się dawno zorientowałeś, że często lubię pisać wg zasady "minimum słów, maksimum treści" ;)
Zdzisław B. Owszem, jednak zawsze zadziwia mnie, że utrzymujesz i nie tracisz "formy" ;)
Zdzisław B. O jaki miszcz! Nic jeno: padajcie narody, pocałujta mnie w brodę! Oceny chwilowo nie dałam, ponieważ - moim skromnym zdaniem - jest tu niewiele do oceny :p
Shogun O formę trza dbać, aby nie odstawać ;) Pozdrówka.
Gdzieś słyszałem, że IQ spada tak o siedem punktów na pokolenie. Nieprawda.
Dużo więcej? :) Zabawna fraszeczka. 5
piliery Miło, że się spodobała.
Miód :)
I ocet :-D
Ant, a nawet miód pitny, jako tradycyjny napitek ;)
Nie podoba mi się.
Pod tym względem - osobliwie - zgodziłyśmy (się) :-D
Kigja, nie wszystkim musi.
Spoko
Buczyborze, i fajnie. Pozdrawiam.
Sama sobie winna, pić wina nie powinna, nic dobrego ją nie czeka będzie wkrótce jak beka!
Jak tu nie pić wina, kiedy dobra chwila? Wino bogów napojem... czasem pije się we dwoje ;)
Zajebiaszczaste
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (21)
5.
Znaczy ok.
Haha, dobre :) Forma króciutka, a potrafi rozbawić ;D
Już chyba się dawno zorientowałeś, że często lubię pisać wg zasady "minimum słów, maksimum treści" ;)
Zdzisław B. Owszem, jednak zawsze zadziwia mnie, że utrzymujesz i nie tracisz "formy" ;)
Zdzisław B. O jaki miszcz! Nic jeno: padajcie narody, pocałujta mnie w brodę! Oceny chwilowo nie dałam, ponieważ - moim skromnym zdaniem - jest tu niewiele do oceny :p
Shogun O formę trza dbać, aby nie odstawać ;) Pozdrówka.
Gdzieś słyszałem, że IQ spada tak o siedem punktów na pokolenie.
Nieprawda.
Dużo więcej? :) Zabawna fraszeczka. 5
piliery Miło, że się spodobała.
Miód :)
I ocet :-D
Ant, a nawet miód pitny, jako tradycyjny napitek ;)
Nie podoba mi się.
Pod tym względem - osobliwie - zgodziłyśmy (się) :-D
Kigja, nie wszystkim musi.
Spoko
Buczyborze, i fajnie.
Pozdrawiam.
Sama sobie winna, pić wina nie powinna,
nic dobrego ją nie czeka
będzie wkrótce jak beka!
Jak tu nie pić wina,
kiedy dobra chwila?
Wino bogów napojem...
czasem pije się we dwoje ;)
Zajebiaszczaste
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania