q

q

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (55)

  • Bio 26.10.2016

    Bardzo przyjemnie się to czyta. :) 5

  • Neurotyk 26.10.2016

    Bio, bardzo mi miło :)

  • Angela 26.10.2016

    Syn zostawia Ci 5 : )

  • Neurotyk 26.10.2016

    Angela, miło mi, że prawdziwe dziecko to czytało, a nie tylko my - dzieci podróbki :)

  • Angela 26.10.2016

    Neurotyk skoro kategoria dla dzieci, to go przygnałam, niech ćwiczy, a i tak czasem tu zagląda : )

  • Ktokolwiek 26.10.2016

    Jaki śliczny :) lekko, przyjemnie, nie przesadnie i z ciekawym i refleksyjnym przesłaniem. Pozytywne i nieco zaskakujące zakończenie jak wisienka na torcie ;) przesyłam 5 i uśmiech, który wywołuje u mnie ten tekst :)

  • Neurotyk 26.10.2016

    Ktokolwiek, dziękuję za tak owocowy komentarz :D

  • Pan Buczybór 26.10.2016

    Brzechwowo, Brzechwowo. 5 Świetny wiersz

  • Neurotyk 26.10.2016

    Panie Buczyborze, na Brzechwie się chowałem jak młodym byłem cielęciem :)

  • Perzigon69 27.10.2016

    Na opowi jest tyle smutnych, poważnych wierszy, dobrze jest czasem przeczytać coś innego, lekkiego i wesołego jak ta bajka :D 5

  • Neurotyk 27.10.2016

    Perzigon69, miło mi, że to co piszę dajśw komuśwytchnienie a nie tylko męczy:) Dzięki:)

  • katharina182 27.10.2016

    Lekkie, przyjemne, ciekawe; ) świetny wiersz, zostawiam 5

  • Neurotyk 27.10.2016

    Katharina, staram się tak pisać- lekko, przyjemnie, ciekawie:) Dziękuję za krytykę:)

  • Margerita 19.05.2017

    Bardzo fajny wiersz o biednym orzechu włoskim co marzył o podróży pięć

  • Neurotyk 19.05.2017

    Fajnie zinterpretowałaś wiersz – włąśnie o tym opowiadał :) Dzięki za profesjonalną ocene :)

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Hmm , Mar, dzięki Tobie przypadkiem odkryłam bardzo fajny wiersz. Dzięki.

  • Neurotyk 19.05.2017

    En, Mar odkopuje diamenty :)

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Diamenty? Aleś Ty skromny :)

  • Pasja 19.05.2017

    Neurotyk oszlifowane

  • Pasja 19.05.2017

    I ja też, w październiku nawet nie myślałam, że tu będę. Lubię włoskie orzechy pod każdym względem. I te małe i te duże, pomarszczowe niczym mózg.

  • Neurotyk 19.05.2017

    Oto chodzi, dziewczęta, że nieoszlifowane, gdyż, toteż, dlatego, że, iż nie pasuje zdanie: napełnił balię. Jak – napełnioną wodą balią ma płynąć? Bez sensu:/

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Neuro, szczerze to mnie bardziej uderzyła "podróż w gorącą Italię". Ale coś o tym wiem, że niektóre wiersze rodzą się z pewnymi wadami, których nie da się zmienić (no chyba że na gorsze). Napisałabym że bardzo mi się podobało i w ogóle , ale to mogłoby zaszkodzić Twojej sanoocenie :)

  • Pasja 19.05.2017

    Neurotyk ale orzechy będą w baliji pływać, że Ho, ho

  • Neurotyk 19.05.2017

    pasja dobre:D

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse , racja, chwaląc obnizasz wartość tego wiersza:)

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Hmm

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse zle zroZumiałas;)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse zle zroZumiałas;)

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Zatem wyjaśnij :)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse hmm... no, ten tego:)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Zaraz Ci opowiem

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse
    Bardzo się wstydzę o tym powiedzieć…
    To krępujące dość, by o tym nie głosić.
    Cóż, mówią: raz się żyje (dobrze wiedzieć),
    więc... chciałbym o coś panią poprosić.

    A mianowicie, chciałbym prosić o przysługę.
    Wiem – dzisiaj to nie są żadne atencje.
    Ale, żeby nie zabrzmiało zbyt nisko, mówię:
    polecam pani... moją prośbą się zajęcie.

    I żeby nie być w tej sprawie gołosłowny,
    chcę dokładnie pani wytłumaczyć,
    na czym precyzyjnie polega problem,
    jeśli, oczywiście, zgodzić się pani raczy…

    Już zmierzam prostą drogą do wyjaśnienia,
    bo pani musi wiedzieć, że jestem…
    tak jakby... trochę od niechcenia,
    ale… jak już się zdecyduję, to zechcę!

  • Pasja 19.05.2017

    Neurotyk niczym oda do czarodziejki

  • Neurotyk 19.05.2017

    pasja kogo?

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Teraz, żeby zgadnąć o co chodzi, będę musiała rozebrać ten wiersz na części, ech :). Mistrzu górnolotnego stylu, zadał mi pan trudne zadanie :P

  • Neurotyk 19.05.2017

    Lubię zabawy w rozbieranie a Ty, Mistrzynio języka obcego?:)

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Tylko bez kosmatych myśli, proszę :)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse wypraszam sobie! :)

    O czym Ty do mnie...

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Okej, nie było tego :). Więc dzisiaj robimy spam pod Twoim tekstem ?

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse najwyraźniej:)

    Ogladasz mecze piłkarskie?

  • Neurotyk 19.05.2017

    (nigdy nie umialem podrywac kobiet..)

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Nie oglądam, ale przyznam (z czystym sumieniem :) ) że próbowałam w trakcie ostatnich mistrzostw. I uprzedzając pytanie, nie nie dlatego, że Francja je organizowała.

    PS: Neuro, nie szkodzi :)

  • Neurotyk 19.05.2017

    To i pewnie nie grasz;)

    Pislas juz maturę?

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Neurotyk moze podrywaj ją gdzie indziej?

  • Neurotyk 19.05.2017

    Nuncjusz rozmawiamy o futbolu

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Ostatecznie to tekst Neura, więc i jego spam :)

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse liceum, studia, praca przy zamiatanieu chodników- gdzie jesteś teraz, jesli można wiedzieć?

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Liceum, przedbieg przed maturą. Nie ostatni, ale jednak i
    już oblewają mnie poty
    na samą myśl o tym. Rozszerzenie z polskiego jest masakrycznie trudne.

  • Nuncjusz 19.05.2017

    już oblewają mnie poty
    na samą myśl o tym

    ładny zaczątek :)

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Kolejny ma skojarzenia :/

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Enchanteuse chodziło mi o ładny rym i rytm w tym zaczątku wiersza ;p

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Nuncjuszu, nie kpij.

  • Neurotyk 19.05.2017

    Enchanteuse bardzo fajny rytm i rym.
    Nun ma rację

  • Nuncjusz 19.05.2017

    Enchanteuse serio serio :)

  • Enchanteuse 19.05.2017

    Wniosek : pisz na spontanie . Zakładając, że macie rację :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania