Ode mnie zasłużone 5. Wiersz bardzo dobry, jeden z lepszych jakie tutaj czytałam.
Anonim18.06.2015
Dobrze mi się skojarzyło z "Unravel" XD
Wiersz boski, wywołał u mnie wiele emocji. Nie przestajesz mnie zadziwiać, siostro ;) Raz na poważnie raz na śmiesznie XD
Ocena wiadoma ;)
Komentarze (13)
Ode mnie zasłużone 5. Wiersz bardzo dobry, jeden z lepszych jakie tutaj czytałam.
Dobrze mi się skojarzyło z "Unravel" XD
Wiersz boski, wywołał u mnie wiele emocji. Nie przestajesz mnie zadziwiać, siostro ;) Raz na poważnie raz na śmiesznie XD
Ocena wiadoma ;)
Trafiło do mnie lepiej niż strzała amora, 5:)
Dziękuje dziewczyny.
TO BYŁO PIĘKNE : ) 5
Łał! :D 5
Dziękuje wszystkim za oceny!
Ostatnia zwrotka świetna 5 :)
Mądry tekst. Ode mnie 5
Kucze, Kucze ostatnia zwrotka bardzo dobra. Znajdź jakiegoś rapera i mu to sprzedaj - byłby hit :D
Jeszcze raz wszyskim dziękuje ;).
Pospolita powinnaś częściej pisać takie rzeczy :) Bardzo fajnie Ci wychodzą :) Szczególnie apostrofa "Kto tu grzeszy Panie?" robi wrażke :D Daje 5
Dziękować Jared ;). Myślałam, że polecą hejty za obrazę uczuć religijnych, a tu proszę, większości się podoba.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania