.

.

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Grilu 18.06.2015

    Ode mnie zasłużone 5. Wiersz bardzo dobry, jeden z lepszych jakie tutaj czytałam.

  • Anonim 18.06.2015

    Dobrze mi się skojarzyło z "Unravel" XD
    Wiersz boski, wywołał u mnie wiele emocji. Nie przestajesz mnie zadziwiać, siostro ;) Raz na poważnie raz na śmiesznie XD
    Ocena wiadoma ;)

  • NataliaO 18.06.2015

    Trafiło do mnie lepiej niż strzała amora, 5:)

  • Pospolita 18.06.2015

    Dziękuje dziewczyny.

  • Angela 18.06.2015

    TO BYŁO PIĘKNE : ) 5

  • Marzycielka29 18.06.2015

    Łał! :D 5

  • Pospolita 18.06.2015

    Dziękuje wszystkim za oceny!

  • KarolaKorman 19.06.2015

    Ostatnia zwrotka świetna 5 :)

  • Prue 19.06.2015

    Mądry tekst. Ode mnie 5

  • Ekler 19.06.2015

    Kucze, Kucze ostatnia zwrotka bardzo dobra. Znajdź jakiegoś rapera i mu to sprzedaj - byłby hit :D

  • Pospolita 19.06.2015

    Jeszcze raz wszyskim dziękuje ;).

  • Anonim 19.06.2015

    Pospolita powinnaś częściej pisać takie rzeczy :) Bardzo fajnie Ci wychodzą :) Szczególnie apostrofa "Kto tu grzeszy Panie?" robi wrażke :D Daje 5

  • Pospolita 19.06.2015

    Dziękować Jared ;). Myślałam, że polecą hejty za obrazę uczuć religijnych, a tu proszę, większości się podoba.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania