Oka blask.
Jam jest nocą
Jam jest Mara
Złych snów
Ciemna skaza
Dziś burzy
Pięknej nie obaczysz
Nie zastaniesz
Nie doświadczysz
Dziś luny blask
Lustrzany brzask
Namiastka słońca
W ciemną noc
Słońca kropla
W morzu mroku
Ciemność w zła oku
M44G
2014-07-10 23:59:26
Komentarze (5)
A tak mniej grafomańsko grafomanki, to o co biega?
Skąd to Słońce w ciemną noc, w blasku księżyca. Czy bez tego blasku byłaby jaśniejsza?!
Nie istnieje blask księżyca, bez słońca.
M44G
a to nie o tym, a o tę ciemną noc, gdy jest luny blask.
ireneo nawed w pełnie super jasno nocą nie jest, lecz tak masz racje ciemna noc bardziej pasuje do nocy bez księżycowej. https://www.youtube.com/watch?v=MyP3LdVGuzI
ireneo nawet*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania