Ostatnie publikacje
4 dni temu
4 dni temu
4 dni temu
2 tygodnie temu
2 tygodnie temu
2 tygodnie temu
3 tygodnie temu
3 tygodnie temu
miesiąc temu
Ostatnie komentarze
- 2 godz. temu List: Odrodzenie.Aeliora Teraz Ciepło
- wczoraj o 17:25 List: Odrodzenie.Dzień Dobry
- 2 miesiące temu List: Rozpoczęło się przed wiosną, zakończyło latem.https://www.youtube.com/watch?v=NfIYgjdnl9c
- 2 miesiące temu List: A jednak jest. “H^0”Sok z brzozy też jest OK
- 2 miesiące temu List: Detektywistycznie.Aeliora No to trzymam
- 2 miesiące temu List: Detektywistycznie.No to czekamy
- 2 miesiące temu List: Czas na złośliwości. Ponieważ walentynki są raz w roku, a i 8 marca za często się nie zdarza.Aeliora Wszystko jest OK Miłego wieczora życzę.
- 2 miesiące temu List: Czas na złośliwości. Ponieważ walentynki są raz w roku, a i 8 marca za często się nie zdarza.Aeliora Nie koniecznie.
- 2 miesiące temu List: Czas na złośliwości. Ponieważ walentynki są raz w roku, a i 8 marca za często się nie zdarza.Aeliora W tej sprawie milczy wymownie.
- 2 miesiące temu List: Czas na złośliwości. Ponieważ walentynki są raz w roku, a i 8 marca za często się nie zdarza.Aeliora Nie wiem właśnie.