Łon szot czy inne ustrojstwo – Taki lajf –(#OneShotChallenge 3)

Wstałam. Żyję i oddycham. Śniadanie, herba i po niej kawa. A potem, co? Siedzę w kuchni na moim ulubionym krześle. Jedyne miejsce w domu nieobślinione przez sierściucha. Azyl. Papieros. W du..., że znowu jutro obudzę się z niesmakiem. Taki lajf. Mogę udawać, że jestem idealna, pff... zapytajcie małża. Drę mordę od wstania z łóżka. Czy jestem z tego dumna? Nie, bynajmniej. No nic, jak jest praca – cmok w polik wystarcza za pożegnanie, potem wsiadam w Polinkę i bziuuum jadę. 8:24. Do "łorku" na 8:30. Ch*j zdążę. Wpadam na parking, zziajana. 8:34 – not bad. Kawa, dajcie mi tu kawy. Podwójne espresso plus milk. Lecę na speedzie do 16:30. Uff. Kolejny dzień z bani. Wracam. Zakupy, obiad i cisza. Następny fajek. Dzień przetrwany. Siadam. Paluszki świeżbią. Komp mruczy jak cudownie rozpieszczony kociak. Odpalam Worda. Jestem gotowa i w końcu czuję, że żyję...

 

Znacie to uczucie? Jeśli tak, welcome in my life. Zapraszam. Ryszajmy w przygodę. Po coś więcej niż tylko być....

 

Co innego nam pozostało?

 

// Nominację ślę DD i Antoniemu, dajcie nam oneshot z waszego życia:)))

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Shogun 11.06.2020

    No i zacnie :D Taki to ten lajf, że bez kawy i Wordzika ani rusz ;D

  • Kocwiaczek 11.06.2020

    :) napisane pomiędzy kroplami deszczu, uciekając przed burzą. Dzięki Shu za nominację, chociaż nie wiem co mam z nią począć dalej.

  • Shogun 11.06.2020

    Kocwiaczek powinnaś nominować kogoś od siebie ;)

  • Kocwiaczek 11.06.2020

    Shogun zrobione

  • Shogun 11.06.2020

    Kocwiaczek o proszę ;)

  • Anonim 11.06.2020

    Koci,
    tak średnio mi się podobało. Napisane trochę zbyt relacyjnie, brak w tym emocji.

    Śniadanie, herba i potem kawa.
    Moim zdaniem: albo "i", albo "potem", raczej to pierwsze, bo w następnym zdaniu jest "potem", więc powtórzenie.

    Czy jestem z tego dumna. Nie. Bynajmniej.
    Albo "nie", albo "bynajmniej".

    Pozdrawiam

  • Kocwiaczek 11.06.2020

    Coś pomodziłam. Teraz wasza kolej:)

  • Piotrek P. 1988 11.06.2020

    Heheh! Oryginalne, zabawne i klimatyczne. 5, pozdrawiam :-)

  • Kocwiaczek 12.06.2020

    Dzięki Panie P:)

  • Onyx 11.06.2020

    Dobry one shot, tylko dopisz w tytule "#OneShotChallenge" lub "challenge" aby nie było takiego zamieszania ;)

  • Kocwiaczek 11.06.2020

    Zrobione

  • Pan Buczybór 11.06.2020

    Jest luz, dobra narracja, nawet dobrze wplecione anglicyzmy. Ogólnie spoko tekst.

  • Kocwiaczek 11.06.2020

    A dziękuję. Miło:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania