.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Anonim 27.04.2017

    kilka dni temu miałam zamysł napisania wierszyka o smutku.
    ale strasznie mi się nie chce, więc dziękuję za wyręczenie xD

  • Ritha 27.04.2017

    Ty leniuchu:p

  • ówczesny 27.04.2017

    Trzymam takiego znajomka w piwnicy. Czasami tylko wypuszczam go na zewnątrz. Fünf, Frau Ritha. Pozdrawiam

  • Ritha 27.04.2017

    Grazie ówczesny :)

  • Okropny 27.04.2017

    *Fräulein

  • ówczesny 27.04.2017

    Ok(ropny)

  • Ritha 27.04.2017

    Ja z sierpnia, to od urodzenia panna :>

  • Pasja 27.04.2017

    Wpisany jest w nasze życie i czasem wraca, by znów odejść. Kiedy się zaprzyjaźni że strachem, to już niebezpieczny związek. Fajnie i wesoło opisalaś wygnanie smutku z życia.:-)

  • Ritha 27.04.2017

    Oj bardzo noebezpieczny... Dziękuję :)

  • Enchanteuse 27.04.2017

    Ostatnia zwrotka fenomenalna. Rytmicznie, rymowo i na temat. 5 :)

  • Ritha 27.04.2017

    Enchanteuse, dziękuję ze opinię :)

  • motomrówka 27.04.2017

    Noż, sama mi się buzia szczerzy, dwa razy przeleciałam. Gdzieś tam Zemstę słyszę, ale sie fajnie nierymuje, a mimo to rytm dziarsko trzyma. Bardzo, bardzo, bardzo świetne. Kupuję. Żadnych rat. Gotówka. Złota pięciopunktówka ♥♥♥

  • Ritha 27.04.2017

    Ależ moootomróweczko, dziękuję zecemocjonalny komentarz :))) Kłaniam się w pas <3

  • Ritha 27.04.2017

    za emocjonalny*

  • motomrówka 27.04.2017

    Ritha, dobrze żenie dewocjonalny ;))

  • motomrówka 27.04.2017

    Szit, wróć, ja się nie żenie ...

  • betinka 27.04.2017

    Dlaczego nie kopnęłaś bo w jaja.

  • Ritha 27.04.2017

    Nie można dotykać, bo by mnie wessał, jak dementor

  • Pan Buczybór 27.04.2017

    Dawno już nie było u ciebie wiersza. Powrót Króla bym powiedział. Liryczna uczta najwyższej jakości. 5

  • Ritha 27.04.2017

    Ej, lubię te Twoje motywujące komentarze Bucz

  • KarolaKorman 27.04.2017

    Ze smutkiem za pan brat, to nie jest dobry układ, szybka kawa i za drzwi, super, 5 :)

  • Ritha 27.04.2017

    Dzięki :)))

  • Niemampojecia96 04.05.2017

    U mnie też zasiada, w szczytowej formie. Ostatnia strofa taka fest, wgl ladniutko uczlowieczyc tak Smutek. I mnie obezwładnia. I nadal cisza, kurwa Mac.

  • Ritha 05.05.2017

    Nie daj się, ej!

  • Bardzo osobiste.. Myslę że się uwolniłaś.. przynajmniej w tamtym momencie..:)

  • P.S Daję ci 6 bo to poczułem

  • Ritha 20.05.2017

    Dzięki :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania