Autor zapomniał wstawić eskulapa, że to dowcip, pojechać jakimś szlaczkiem dla nieumiejących
czytać. N.p. (_,_) (_._) , co było mogło znaczyć Dwoje na huśtawce, albo Nie wierzę piosence.
błękitnypłomień Tak. küçük znaczy mały. u umlaut wymawia się na nasze jak samogłoska pomiędzy "u" oraz "y". Więc nie jest to ani kuczuk, ani kyczyk , coś pomiędzy. Pewnie istniał rozwinięty handel końmi pomiędzy Słowianami a Turkami . Sprzedawali nam małe, a "my" widocznie myśleliśmy że to nazwa typu konia.
Edward Handscissors Ok, nie sprawdzałam, więc może faktycznie z Mongolii przywlekli i mieli swoją nazwę. Ale nie kocham jenbaniutkich (turków, nie kucyków) wi.ec może stronniczość krzyczy przeze mua
Edward Handscissors Nie, uwierz mi że nie jest spokojnie w Kurystanie okupowanym przez tureckich terrorystów. Ale tom portal literacki i nie chcę poruszać tu tematów politycznych.
Ja jestem prawie rok bez miesiąca. Więc znasz tych ludzi, tylko że to nie są takie same nicki:), bo nie chcę spraw sądowych. Ludzie są bardzo wyczuleni.
Edzio Łapa-jak-nożyce już od wielu lat uczy się angielskiego, z bardzo słabym wynikiem zresztą. Przepisuje oderwane słowa i zwroty z Google, ale sam nie potrafi sklecić nawet najprostszego tekstu na poziomie 7 letniego dziecka. Typowy troll.
Noico Wszystkich od razu nie można, bo będzie kociokwik i kakofonia. Ale nadmienię o Twoim zachowaniu, że piszesz pod dwoma nickami, to trochę nieuczciwe doktorze Jekyll.
Komentarze (58)
Dobrze, że mnie na końcu przeprosileś.... :)
Min beran nim.
Edward Handscissors Zor shaza :))) Supas dakam.
Edward Handscissors Szacun.
błękitnypłomień Meminun :)
Autor zapomniał wstawić eskulapa, że to dowcip, pojechać jakimś szlaczkiem dla nieumiejących
czytać. N.p. (_,_) (_._) , co było mogło znaczyć Dwoje na huśtawce, albo Nie wierzę piosence.
Grain ⚕⚕⚕
Edward Handscissors, gitara.
Grain Panie Sierżancie, szeregowy elew Iksiński melduje wykonanie zadania. Da dyżurze nic ważnego nie wydarzyło SIĘ.
*Podczas dyżuru
Edward Handscissors Memnunim, ale wiem w czym szum - pierwsza osoba l.p, "m" na końcu - miłego i do zoba - ja prawi młodzież.
błękitnypłomień O fajnie! Ta aglutynacja "na literce m" jest także w tureckim - Ben yerim - Ja jeM.( O yer. On je)... i w polskim.
Edward Handscissors Bo oni wszystko maja na zasaadzie 'kopiuj-wklej' :)))
błękitnypłomień Ale kucyk jest turecki!
Edward Handscissors Ej, serio? :
błękitnypłomień Tak. küçük znaczy mały. u umlaut wymawia się na nasze jak samogłoska pomiędzy "u" oraz "y". Więc nie jest to ani kuczuk, ani kyczyk , coś pomiędzy. Pewnie istniał rozwinięty handel końmi pomiędzy Słowianami a Turkami . Sprzedawali nam małe, a "my" widocznie myśleliśmy że to nazwa typu konia.
Edward Handscissors Ok, nie sprawdzałam, więc może faktycznie z Mongolii przywlekli i mieli swoją nazwę. Ale nie kocham jenbaniutkich (turków, nie kucyków) wi.ec może stronniczość krzyczy przeze mua
pomiędzy Słowianami a ludami tureckimi - , Turcy, Azerowie, Uzbecy, Kazachowie ...
błękitnypłomień Pokazałaś to wiele razy. Masz do nich uraz. Nie wnikam.
Edward Handscissors Nioo - ciężko nie mieć, jak się zstanawiasz czy ci ich bomba nie spadnie na łeb, jak ze znajomymi przy ognisku siedzis....
błękitnypłomień Ale teraz chyba już jest spokojnie w tureckim Kurdystanie?
Edward Handscissors Nie, uwierz mi że nie jest spokojnie w Kurystanie okupowanym przez tureckich terrorystów. Ale tom portal literacki i nie chcę poruszać tu tematów politycznych.
Nie znam tych nicków, a jestem tutaj rok.
Czy ci użytkownicy odeszli na inne portale?
Ja jeden trzasnęłam na pewno - ale tylko po charakterystyce wstawianych.... tekstów... nazwijmy to tak.
Ja jestem prawie rok bez miesiąca. Więc znasz tych ludzi, tylko że to nie są takie same nicki:), bo nie chcę spraw sądowych. Ludzie są bardzo wyczuleni.
Również jeden, bo z nowościami jestem na bieżąco.
Jeden nick na pewno, bo nowy. Z pozostałymi mam problem, ale jeszcze pomyślę nad nietoperzem. Największy problem mam zPodmiotliryczny i Amidaw.
nicki pozmienianie... No, większość rozszyfrowałem xd. Niezłe nawet, choć tak skrótowo mocno i zbyt łagodnie
Edward Handscissors dyżurny na opowi...:))
Większość trafiłam, chyba tylko z trzema miałam problem.
"Cereal" trafiasz?
Uśmiechaszcze:)
"Pana Cereal" - tego nie chyba nie kumam...
Bo jeśli Celi... to to samo, co pan Bogu...
to po angielsku. Tylko tyle powiem.
Edward Handscissors, To i tak na razie nie wpadłem na trop, ale zapewne jest aktywnym userem.
yanko wojownik 1125 "laerec fo smynonys"
Edward Handscissors, Coś mi kołata, ale na razie na odległych tyłach mózgu - jakieś kojarzenie, ale na razie bez konkretu.
Edward Handscissors, No on tu pisze wyżej, takie miałem pierwsze skojarzenie, ale poddałem je w wątpliwość.
yanko wojownik 1125 Uderz w stół a sekator utnie ci kciuka! :)
'Cereal' to po angielsku 'grain' (zboże).
Edzio Łapa-jak-nożyce już od wielu lat uczy się angielskiego, z bardzo słabym wynikiem zresztą. Przepisuje oderwane słowa i zwroty z Google, ale sam nie potrafi sklecić nawet najprostszego tekstu na poziomie 7 letniego dziecka. Typowy troll.
Kurczę, o szaraczkach napisałeś, a gdzie elitka?
MartynaM Elita nosi jedwabną, powabną bieliznę na nietrzymanie moczu i trzyma się w kupie.
Przecież opisałem całą elitę. Kogo pominąłem?
Edward Handscissors, nie powiem, że własną kupę, tzn. własne wywody.
Ale Ciebie nie pominął;))) Są tu wszyscy najważniejsi.
Noico, zdrowia nie ma.
Edward Handscissors ja nie jestem elitka. Dawaj Buczybora, Anta, Akwadara, Jareda itd. Oni tu od samego początku są.
MartynaM Dzięki za propozycję. Skupię się teraz na tych bohaterach. Tych trzech pierwszych często się widuje. Jared chyba coś rzadko.
Pasję, Dekaosa, oni się tak poświęcają dla portalu. Potraktowałeś ich wszystkich jak drugi sort.
MartynaM, To cykliczne jest, na razie poznajemy po części bohaterów drugiego planu.
Noico Wszystkich od razu nie można, bo będzie kociokwik i kakofonia. Ale nadmienię o Twoim zachowaniu, że piszesz pod dwoma nickami, to trochę nieuczciwe doktorze Jekyll.
MartynaM "Martyna", w tekście nie ma tego imienia :)
Edward Handscissors, no oni tworzyli z Adminem to miejsce i należy im się pierwszeństwo.
Edward Handscissors, ale jest inne znajome mi.
Edward Handscissors może nadmień najpierw o 22 nickach pana nietoperza, bo poczuje się obrażony. Ja mam tylko jeden.
Część pierwsza nie być ostatnią, może być tylko wprowadzeniem. Chyba, że autor nie ma pomysłu na kontynuację, albo uniósł się honorem.
Część pierwsza nie może być ostatnią
-Poprawiłam zdanie, bo zabrakło jednego słowa.
A kruszynka już rozszyfrowała moje 22 nicki? :)))
To tylko z moich mógłbyś napisać tekst :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania