Orędujący z góry

Dziś niespodziewanie przypomniał mi się Ksiądz,

Prałat i Kapelan zarazem - Zbigniew Powada.

Był moim krewnym. Jego rodzice trzymali mojego tatę do Chrztu, a on sam był bliskim kuzynem ojca. Czemu on akurat dzisiaj chodzi mi po głowie nie mam pojęcia ale czytam że pomagał kobietom ciężarnym, ratował dzieci w ciąży zagrożonej. Raduje się serce moje,..na te wieści. Wgryzam się w różne treści na temat duchownego i chętnie dowiedziałabym się jak najwięcej. Jeśli ktoś wie coś na jego temat, chętnie poczytam..będę wdzięczna. 🙏

Średnia ocena: 2.1  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • Aleks99 2 miesiące temu

    Interpunkcja nie istnieje prawie, do tego zły zapis. Oczy bolą.

  • najmniejsza 2 miesiące temu

    To nie o nim.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    W jakiej diecezji był ten ksiądz?

  • najmniejsza 2 miesiące temu

    Głównie Bielsko Żywiecka ale w skali kraju ,w całym kraju bo zasłużony dla Solidarności.IPN o nim pamięta

  • najmniejsza 2 miesiące temu

    Wow udało mi się trafić na rzeczywistą jego wypowiedź :-))))

    https://youtu.be/10_dOFegcNo?is=Zm_tP8Tyd-SZzkrg

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Byłem w tej katedrze dwa lata temu. Tam w Bielsku jest też chyba, niestety pomnik Lutra koło kościoła ewangelickiego.

  • najmniejsza 2 miesiące temu

    Dobranocka super!

  • najmniejsza 2 miesiące temu

    Przepiękna jest ta Katedra ,już wiem dokąd koniecznie muszę się udać.:-)

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Naucz się stawiać odstępy i przecinki.

  • najmniejsza 2 miesiące temu

    Blogoslawię!

  • ireneo 2 miesiące temu

    Pora na prałata i kapelana, patrona alkoholików i pedofilów tak świeckich jako konsekrowanych. Jankowski powinien przyśnić się rozkosznie. No i po bożemu. Wszak Maryja pod duchem świętym dzieckiem była.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Paszoł pod swoje wysrywy.

  • ireneo 2 miesiące temu

    Dobranocka
    O, okruszynka, a co koronko, dorwał cię w piwnicy? Uważaj, bo teraz oręduje z góry. I to nie z parteru nad piwnicą. Jak doleci do niego Leszek flaszka, to się będzie działo.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    ireneo paszoł.

  • najmniejsza 2 miesiące temu

    Miesiąc temu został Ochrzczony mój wnczek- Mikołaj.:-)...

  • ireneo 2 miesiące temu

    najmniejsza
    a co to tik tok? A poza wszystkim to Jezus po to pokazał że wszedł na krzyż by zdjąć z ludu jego grzechy którymi obarczył Adamostwo aby xamknąć żródło pasożytowanua dostojnych tęgości. Chrzest był wskazany do czasu kiedy wszystkich obecnych i przyszłych z grzechu uwolnił a od chrztu amnestionował.

  • najmniejsza 2 miesiące temu

    ireneo Bardzo zależało mi by mój wnuczek otrzymał Chrzest .To był bardzo smutny dzień dla córki gdyż przebywałam w śpiączce i jak mówi córka,nie mogła się w pełni cieszyć z tego dnia przez wzgląd na te okoliczności a jednocześnie próbowała nie dać znać po sobie że łzy same jej się wyciskają z oczu.Cirka nie wiedziała czy dożyję tego dnia i najbardziej jak wspomina ,obawiała się tego że nie zdąży zrobić zdjęcia mnie z wnuczkiem.
    Nie byłam obecna na tym ważnym wydarzeniu ale przecież nie ja tu byłam wtedy ważna:-)

  • realista 2 miesiące temu

    ireneo. Warszawkę opanowały hordy dzików z ryjami na pół metra.
    Część dupiarzowi udało się odstrzelić i wrzucić do miejskich pojemników na padlinę.
    Jednak jak się tu okazało, że jeden pod zmienionym nickiem w masce ohydy,
    zmylił zielonych i wkradł się do opowi i tu ryje w Świątyni podczas Chrztu Świętego.
    Że jesteś pozbawiony jakiegokolwiek człowieczeństwa to nie nowina,
    Ale dlaczego ryjesz bez powodu pod najmniejszą jak dzika świnia? Niepojęte szambo rozlało się ku radości spamerskich trolli.

    najmniejsza . Nie ma przyzwolenia na szarganie przez kier..za Najświętszych Świętości.
    Niech Ciebie i twojego Wnuczka strzeże Anioł Stróż. Z Bogiem. Zło Dobrem zwyciężaj!!!

  • realista 2 miesiące temu

    Aleks99 6 godz. temu
    Chyba trochę przesadzasz
    Przywołuję cię do konfrontacji z tym typem ireneo. Sam oceń gdzie ta przesada.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    ireneo a tak zakłamany szwabisko tyfus wciskał kity
    ze on pstryknieciem palca zrobi tanie paliwo bo

    on słonce peru się na tym zna

    thumany tefalenowe i tępoto z jagodna

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Dobranocka Tańsze niż za pisu, analfabeto.

  • Bettina 2 miesiące temu

    Łeeee łeeee

  • Bettina 2 miesiące temu

    Co za dzień!

  • realista 2 miesiące temu

    Bettina. Dobrej nocy życzę!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania