Owoc wiadomości dobrego i złego
Płatnego ateusza na opowi, nikt nie przekona
Że w odróżnieniu od małpy, człowiek nie ma ogona.
Stąd się jego cała ciemnota wyłania
Że odrzucił Boga, i nie ma do Nieba powołania.
Niech ci w oczach stanie dziewczyna hoża
Do zakochania niech cię wzbudzi iskra Boża.
Patrzy, patrzy i prócz nóg nic nie widzi
Przy tym, swojej ślepoty się nie wstydzi.
Bo u niego druga połówka człowieka
Tylko jako szparka, do użycia się wywleka.
Nie ma znaczenie uczucie i miłosne przywiązanie
Jak się przedmiot zużyje, to podlega wymianie.
( WYMIENIŁEM ŻONĘ NA NOWSZY EGZEMPLARZ. JE)
Kobieta , mężczyzna to nie ma znaczenia
To tylko narzędzie do zaspokojenia.
Bo to zwykła ślepota duchowa
Która za rzekomą nowoczesnością się chowa.
Żebyś dokładnie o tym wiedział
Posłuchaj, co Chrystus powiedział;
*Każdy, kto oddala swoją żonę –
- naraża ją na cudzołóstwo;
a kto by oddaloną wziął za żonę,
dopuszcza się cudzołóstwa*.
Ateusz zaraz się oburzy, że on jest od małpiszona
I że mowa o trwałości małżeństwa, nie do niego skierowana.
Poza tym, skoro on nie wierzy w Boga
To jego nie dotyczy żadna trwoga.
Niestety, brakiem świadomości się nie wymigasz
Bo 'owocem wiadomości dobrego i złego' się odżywiasz.
Komentarze (50)
Ja pierdole
>Marzena 25 min. temu Ja pierdole< Wpisujesz się w ten wers eseju
**Tylko jako szparka, do użycia się wywleka.
Nie ma znaczenie uczucie i miłosne przywiązanie
Jak się przedmiot zużyje, to podlega wymianie.
( WYMIENIŁEM ŻONĘ NA NOWSZY EGZEMPLARZ. JE)**
Człowieku ty tylko o szparkach i seksie piszesz. Słabo mi psychiczny debilu 😂
Marzena . A czy to ja przechwalam się na opowi o seksownych podbojach z trzema na raz,
a w dodatku występujesz do userów o poradę, czy to się innym podoba. Więc ci powiadam we wiązanym słowie bez osobistych odniesień ,że z takim podejściem jest mi nie po drodze, jako wbrew naturze i obyczajom. Widocznie temat ci pasi , że po trzech dniach żalisz się, że amanci cię opuścili.
Swoich frustracji nie włączaj do moich moralitetów, o poszanowaniu życia naturalnego.
realista jesteś debilem to nie dopisuj do mojego życia swoich seksistowskich komentarzy, debil powtarzam
Marzena Skoro się prezentujesz na publicznym forum , to licz się z publiczną oceną . Ja ciebie nie obrażam a swoją ocenę o stanie umysłu **jesteś debilem** zachowaj sobie. Bajo!
/Poza tym, skoro on nie wierzy w Boga
To jego nie dotyczy żadna trwoga./
Rozumiesz co napisałeś? obnażyłeś system, narzędzie, którym jest religia, wiara.
Wszystko opiera się na strachu i straszeniu – to fundament twojej religii!!!👹
il cuore. Już całkiem masz zlasowany ideologicznie czerep. Zaprezentowany cytat nie dotyczy religiantów ale argumentów ateistów, którzy uważają że ich to nie dotyczy, bo powiedzą Boga nie ma. Słońce i deszcz jednakowo działają na jednych i drugich, a Bóg jest jeden dla wszystkich
realista Ale strzeliłeś samobója xD Il cuore ładnie cię zjechał, śmierdzioszku :D
SwanSong .Już całkiem masz zlasowany ideologicznie czerep. Zaprezentowany cytat nie dotyczy religiantów ale argumentów ateistów którzy uważają, że ich to nie dotyczy, bo powiedzą Boga nie ma. Słońce i deszcz jednakowo działają na jednych i drugich, a Bóg jest jeden dla wszystkich
* Płatnego ateusza na opowi, nikt nie przekona
Ze w odróżnieniu od małpy, człowiek nie ma ogona.
Stąd się jego cała ciemnota wyłania
Że odrzucił od Boga, i nie ma do Nieba powołania.*
Widocznie w Kolegium Tumnum nie uczyli czytania ze zrozumieniem.
Radośnie Panu hymn miłości śpiewamy
I dobroć Jego wychwalamy.
Alleluja i do przodu!.
realista Tłumacz się, tłumacz, bo walnąłeś samobója xD
SwanSong
Pedały!!! Raz dogadajcie siẹ.
Betti, przestań, przecież oni są superekstra !
i pozdrowienia dla Cainka
❤️hejCain👋
wszyscy skaczą na realistę z pazurami 🐅 Łaaaaa!
a on kroczy ciemną doliną i walczy do upadłego z szatanami o tysiącu jęzorach 🤺
hahaha 😀
nie lękaj się ! bodisathwy z Zen są z tobą, realisto ! 💪
Moczybober Moim Panem , Nauczycielem i Bogiem jest Syn Boży Jezus Chrystus.
Budda nie jest bogiem tylko medytatorem.
Zostawcie Realistę w spokoju. To mój dobry przyjaciel i nie pozwolę go obrażać
„Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz”
realista Jak zwykle żartowniś z ciebie drogi Realisto
realista , puknij się Szatan jest bardzo potrzebny ! i dżiny też, poważnie.
Mniszka z worka Pandory, wynajęła się na usługi swojego ojca szatana,
i poczęła głosić herezje na opowi, w czeluściach piekielnych buka w dyni.
lejemy ich ! 🙏
Szatan, też !
dzięki szatanie ! 🙏
🎼a Szatan, a Szatan też przyjacielem Realisty jest
lalala 🎶
Moczybober.Szatan .Mniszka. Hurma złego na jednego. Chrystus mój Bóg i mój Pan. Oto Jego słowa.
*Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą*.. «Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście? Przecież z obfitości serca usta mówią. 35 Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobre rzeczy, zły człowiek ze złego skarbca wydobywa złe rzeczy. 36 A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. 37 Bo na podstawie słów twoich będziesz uniewinniony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony».
realista , nie martw się też go siejemy, jak nie przestanie cię straszyć ! Despota jeden !
Zlejemy *
tak mondrala jeden, myśli że jest ważniejszy od Ojca !
Bóg nie umarł, jak frajer na krzyżu.Ba Jest Najważniejszy ! 💪
i Niezniszczalny jak Generał Bao !
Tak jest, realista - nie bój się Jezusa to tylko jakiś kierownik, tylko.
Prawdziwa moc to Bóg i Szatan. Reszta to tylko asystenci, kierownicy...
Bóg Szatan i generał Bao !
Moczybober ""zła się nie ulęknę, bo Ty Boże jesteś ze mną”. W Tobie moja wiara i siła.
realista , tak jest ! Oto prawdziwe słowo Boże :)
🤺 yrzynaj się siostra jestem z tobą :)
mamy pizze ?
jeszcze nie !
🤺trzymaj linię ❤️
PIZZA ! 😘
Jezus ! jak zwykle to samo KjMć
Wyraz i Lulu nie przepychać się do dosu
MANGO HABANERO ! 👊
😁
Fajne zakończenie urlopu :) ale się obżarłamm!
°|° no ja też 😋
spadamy ?
Tak. I kończymy jasełki 🤘
i wracamy do Joseonu ?
Niestety, tak :/
👋👋👋
🙋
@snierzna ,Moczybober, Mniszka
No to udał się wam seans pogardy do katoli.
Tanio się sprzedałyście szatanowi za kawałek pizzy bez dosu (sosu?)
Zawiązałyście trójkąt seksi czy kwartet z .Szatanem
Miejcie dla niego litość bo nie wydoli.
Mnie nic wasza orgia nie wzrusza ,
bo odporna moja dusza.
Kto ma obrońcę Boga,
na tego nie przyjdzie żadna trwoga.
Chryste króluj , Chryste zwyciężaj !
Opowijska usernia.
A na dzisiejsze podsumowanie
Niech wniosek ten zostanie.
Kto nie uznaje Księgi Rodzaju
To tu ma przegląd ludzkiego obyczaju
Tak jak pierwotnymi ludźmi byli Adam i Ewa
Która za kęs zachęty, uległa szatanowi z drzewa
Tak dziś na takie same szatańskie podniety
Są łase naiwne dziewczyny i kobiety.
Niestety, brakiem świadomości się nie wymigasz
Bo 'owocem wiadomości dobrego i złego' się odżywiasz.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania