.

.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Constantine 25.12.2015

    "wymieniliśmy parę zdań zajadając pyszne danie." - przecinek po "zdań"

    " który swoją drogą jakoś długo nie wracał z lasu." - przecinek po "który", "drogą"



    powiem tylko, że piękna i ciepła opowieść, w sam raz na świąteczny czas. ode mnie 5/5 :F

  • ausek 25.12.2015

    Wiem, wiem, że jest bardzo wymowna ;)

  • Slugalegionu 25.12.2015

    Ale po co z tego robić drabble. :p Zmarnowany potencjał... mniejsza. Za krótko, trzy.

  • ausek 25.12.2015

    Slugalegionu bo mogę :)

  • Slugalegionu 25.12.2015

    No cóż, na to nie znajdę żadnych argumentów. XD

  • ausek 25.12.2015

    Slugalegionu tak szczerze miałam to już napisane dość dawno. I tak jakoś skojarzyło mi się ze świętami... Może to wina zjedzenia za dużo maku... :)

  • Slugalegionu 25.12.2015

    Już nigdy nie wpadnę do Ciebie na obiad. XD Boję się, że to ja nim będę. XD

  • littlelies 25.12.2015

    Fajne, ale nie wiem czy mam się śmiać czy bać (chodzi o tego Tomka)

  • alfonsyna 25.12.2015

    Krótkie i konkretne - w tym wypadku mi to wystarczyło. Rozbawiło mnie to chyba znacznie bardziej niż powinno XD W każdym razie, 5 za ciekawe "ugryzienie" tematu :)

  • Angela 25.12.2015

    Czy to źle, jeśli wizja zjedzonego na biwaku kolegi, rozśmieszyła mnie do łez? : D 5

  • Rasia 25.12.2015

    Końcówka mnie rozbawiła :D Nie spodziewałam się tego, fajny pomysł. Zostawiam 5.

  • ausek 25.12.2015

    Dziękuję. Miło mi, że Was zaskoczyłam. ;)

  • Nazareth 25.12.2015

    Rewelacja, skojarzyło mi się z Rolandem Toporem. Muszę się nie zgodzić, ze Slugalegionu, dla takich historii krótka forma działa świetnie. Zostawiam zasłużone 5.

  • ausek 26.12.2015

    Dziękuję, czasami mnie natchnienie kopnie ;)

  • Shiroi Ōkami 17.04.2016

    Dobra, tu mnie całkowicie zaskoczyłaś, aż oczy ze zdziwienia wytrzeszczyłam, a potem zachichotałam XD

  • Joker 07.01.2017

    Aż żałuje, że tak późno na to wpadłem. Kompletne zaskoczenie :D

  • ausek 07.01.2017

    Dzięki, miało zaskoczyć. Taki miałam cel. :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania