Idz
Przed siebie idz.
I nie patrz wstecz.
Wyrzuć wspomnienia.
Niech idą precz.
Żyj tylko chwilą.
A jeżeli trzeba to ją goń.
Bo ona ma czas.
Życia największą broń.
Nie słuchaj szeptów sumienia.
Wyłącz je wież przecierz.
Że znieczulica jest dziś.
Ważniejsza od miłości.
Więc idź bo z nim gożej.
Jak bez niego.
W dzisiejszym żyje się świecie.
Komentarze (4)
"Przed siebie idz." - idź*
"Wyłącz je wież przecierz." - wiesz przecież*
"Że z nim gożej jak bez niego." - gorzej*
Już miałam Cię pochwalić za brak ortów, ale końcówka zepsuła mój zachwyt. Bardzo ładnie to napisałaś, ale za błędy zostawiam 3,5 czyli 4.
Mnie też końcówka trochę zraziła, dlatego zostawiam 4 : )
Dzięki. Staram się unikać ortów. Ale jak każdy popełniam błędy.
Końcówka bez rymów, ale początek warto zapamiętać, 4 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania