.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (52)

  • NataliaO 15.08.2015

    znam to :) ale dziewczynkę bym udusiła, wkurwia mnie ;) Idzie Ci dobrze pisanie tego tematu.
    5 :)

  • Anonim 15.08.2015

    Taka rola jej przypadła :D Dzięki :***

  • NataliaO 15.08.2015

    zauważyłam ;)

  • wolfie 15.08.2015

    To pomieszanie czasów było celowe? Byłabym wdzięczna, gdybyś mi to wyjaśniła :) Co do dialogu - podobał mi się, był bardzo naturalny. Zostawiam 5.

  • Anonim 15.08.2015

    Nie było, niedopatrzenie z mojej strony ;D Dzięki, poprawię ^^

  • Prue 15.08.2015

    Złapałam :) Postać dziewczynki jest intrygująca. Będzie jakimś aniołkiem, istota pojawiająca się po bohaterkę. Ciekawe. Ciekawe.
    Co do historii podoba mi się, ale chciałabym oprócz poznania się dziewczyn przeczytać o głównej bohaterce, jak żyję z tą chorobą. Podoba mi się, że opowiadanie ma uczucia, emocje ciężkie, prawdziwe. Lubię uczucia.
    Dam 5

  • Anonim 15.08.2015

    Właśnie napisałam o tym jak żyła z chorobą na podstawie historii naszej Nat, która oczywiście się zgodziła :D Oczywiście opisałam ją własnymi zdaniami, niektóre sceny zmieniłam, inne poprawiłam, ale chciałam, by miało jak najwięcej wspólnego z naszą Nat ;)
    Co do dziewczynki - ćśśś XD
    Dziękuję Prue :***

  • Prue 15.08.2015

    Dobrze jestem cicho. Czekam na więcej.

  • Anonim 15.08.2015

    Mam nadzieję, że nie zawiodę ;)

  • Haruu 15.08.2015

    Każda Julia bierze narkotyki, jeszcze tego nikt nie zauważył? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Tekst jest boski, a bohaterki jeszcze bardziej xD zostawiam piątaka xD

  • Anonim 15.08.2015

    Julia twoją idolką? :D Dzięki Haruu-chan! ;)

  • Haruu 15.08.2015

    Takk xD jest bardzo podobna xD

  • Pospolita 15.08.2015

    Ja chcę kolejną część! 5.

  • Anonim 15.08.2015

    A ja chcę to opowiadanie dokończyć T.T Dziękuję :***

  • Dominik 15.08.2015

    historii naszej Nat
    Czyli masz kogoś bliskiego kto choruje na to. Współczuję Ci :(
    Dziewczynka jest dość dziwna, ale czuję, że pomoże bohaterce.
    5

  • Anonim 15.08.2015

    Tak, mam kogoś takiego :( I choć znam ją tylko przez Internet, stała się moją przyjaciółką. Dziękuję za komentarze i oceny ;)

  • Dominik 15.08.2015

    Każda znajomość w realu czy w internecie ma wartość.

  • Anonim 15.08.2015

    Zgadzam się ;)

  • Dominik 15.08.2015

    Ale lepiej, że nie znacie się w realu, bo trudno jest patrzeć jak ktoś umiera.

  • Anonim 15.08.2015

    Ona nie umrze, bo jej zabroniłam, haha XD

  • Dominik 15.08.2015

    Dobre podejście masz.

  • Anonim 15.08.2015

    ta Julia to chyba coś w stylu Anioła Stróża
    kurde...genialnie piszesz i ten kontrast między Julią a Natalią, ożywia i dodaje smaczków, aż mam ochotę na lizaka

  • Anonim 15.08.2015

    Filip, kupię Ci :*

  • Dominik 15.08.2015

    Dopiero teraz po przeczytaniu kolejny raz opowiadania dopatrzyłem się kto jest "natchnieniem" jeśli mogę się wyrazić tak.

  • Anonim 15.08.2015

    No, moje natchnienie czytało komentarze :D

  • Dominik 15.08.2015

    No, oczywiste.

  • Anonim ;3 15.08.2015

    Czy tylko ja czytając to, myślałam o "Gwiazd naszych wina"? :D
    Czekam, co dalej *o*
    o_o

  • Anonim 15.08.2015

    Co tak dużo osób dzisiaj przybywa? xD Dziękuję :***

  • KarolaKorman 15.08.2015

    Lizaków nie lubię, więc niech Julcia zje całego, na zdrowie :) Jest superowa. Słodka, irytująca, tajemnicza - moja faworytka. Mam nadzieję, że ma jakąś ważną misję do spełnienia, ale czekam cierpliwie 5 :)

  • Anonim 15.08.2015

    Dziękuję Karola :*** A owszem ma, ale to na razie mój sekret ;)

  • Autor Anonimowy 16.08.2015

    A mi się Julia podoba, jest całkiem intrygująca i w wyobraźni rysuje się nawet nieco przerażająca, sama nie wiem dlaczego. No nic, ciekawi mnie co z tego wyniknie i jaki wpływ będzie miała na główną bohaterkę, dlatego czekam niecierpliwie na następną część ;)

    W całym tekście pojawia się 12 razy słowo "ale", pod koniec aż zanadto rzuca się w oczy.

    Co do Twojego komentarza pod poprzednim - zdecydowanie się zgadzam, NataliaO i jej teksty to jakiś kosmos, a Ślepiec prezentuje poziom o jakim można marzyć. Też czytam ich z przyjemnością, do tej grupy dodaję Ciebie i parę innych osób na opowi, bo trafiają się naprawdę dobre teksty - i nie słodzę fałszywie, żeby nikt sobie nie pomyślał. Po prostu tak jest ;)

  • Anonim 16.08.2015

    Dziękuję ci naprawdę XD Aż mi się chce dalej pisać :D
    Tak, Wy jesteście u mnie wysoko na liście, choć jest w niej całe mnóstwo innych osób ;)
    I znowu to "ale"... Muszę przykuć do tego większą uwagę, bo widzę, że często je powtarzam :/ No nic, poprawię :D Dziękuję, za wytkniecie błędów :*

  • NataliaO 16.08.2015

    A co mi tam zrobie Ci nie potrzebny komentarz. A ja lubię czytać Autora Anonimowego, masz dziewczyno bardzo dobry poziom i to jak piszesz powala. A o Shiroi nie wspominam, bo wiadomo, że lubię czytnąć Ciebie:* I, że by nie było ja zaliczam to grono świetnie piszących Drassena :)

  • Anonim 16.08.2015

    Podpisuję się pod Nat :D

  • Anonim 16.08.2015

    Choć ja siebie nie czytam... Ja siebie piszę, choć dziwacznie to brzmi XD

  • NataliaO 16.08.2015

    no dziwacznie :)

  • Autor Anonimowy 16.08.2015

    Dziękuję Natalia, bardzo mi miło ;)
    Shiroi, pisz, pisz - czekamy ;)

  • NataliaO 16.08.2015

    No, właśnie czekamy hihi :))*

  • Anonim 16.08.2015

    Ja czekam na Wasze teksty :*

  • NataliaO 16.08.2015

    Aha:)

  • Ichigo-chan 17.08.2015

    Lubię to opowiadanie :D Postacie są ciekawe, Julcia jest świetna XD Chociaż na razie były tylko dwie nie licząc rodziców Anny...
    Ale to dopiero część druga, więc czekam na kolejny rozdział i szczerze mam taką cichą nadzieję, że się rozkręci C:
    5 :D

  • Anonim 17.08.2015

    Chyba się rozkręci pod koniec, bo wszystkie rzeczy zaczną się wyjaśniać XD Dzięki Ichi-chan :***

  • Ichigo-chan 17.08.2015

    Pozostaje mi cierpliwie czekać :D
    Offtopowy-offtop-przepraszam-jestem-beznadziejnym-człowiekiem: Grej się pisze!

  • Anonim 17.08.2015

    To dobrze, Ichngo ;)

  • Ichigo-chan 17.08.2015

    Jesteś okropna XD Weź lepiej załóż pas cnoty ;)

  • Anonim 17.08.2015

    Wredny XD

  • Majeczuunia 18.08.2015

    Już wiem! Ja i Jula mamy tego samego dilera!
    A tak całkiem serio, to ty mnie poniszczysz tymi tragediami. Niesamowite, jak ty umiesz opisywać uczucia tej chorej osoby w tak realistyczny sposób... 5

  • Anonim 18.08.2015

    Właśnie nie umiem, ale się nie poddaję XD Dzięki kochana :***

  • Angela 24.08.2015

    Genialnie piszesz, a tą małą bym udusiła : ) 5

  • Anonim 24.08.2015

    O Angela :O Nie spodziewałam się, że zajrzysz XD Dziękuję :***

  • Angela 24.08.2015

    A coś Ty myślała? przeczytam wszystko, bo podoba mi się to jak piszesz, tylko biednie z czasem. : )

  • Anonim 24.08.2015

    Nie wiem, co myślałam XD Ale jest mi miło z tego powodu :***

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania