Złapałam :) Postać dziewczynki jest intrygująca. Będzie jakimś aniołkiem, istota pojawiająca się po bohaterkę. Ciekawe. Ciekawe.
Co do historii podoba mi się, ale chciałabym oprócz poznania się dziewczyn przeczytać o głównej bohaterce, jak żyję z tą chorobą. Podoba mi się, że opowiadanie ma uczucia, emocje ciężkie, prawdziwe. Lubię uczucia.
Dam 5
Anonim15.08.2015
Właśnie napisałam o tym jak żyła z chorobą na podstawie historii naszej Nat, która oczywiście się zgodziła :D Oczywiście opisałam ją własnymi zdaniami, niektóre sceny zmieniłam, inne poprawiłam, ale chciałam, by miało jak najwięcej wspólnego z naszą Nat ;)
Co do dziewczynki - ćśśś XD
Dziękuję Prue :***
ta Julia to chyba coś w stylu Anioła Stróża
kurde...genialnie piszesz i ten kontrast między Julią a Natalią, ożywia i dodaje smaczków, aż mam ochotę na lizaka
Lizaków nie lubię, więc niech Julcia zje całego, na zdrowie :) Jest superowa. Słodka, irytująca, tajemnicza - moja faworytka. Mam nadzieję, że ma jakąś ważną misję do spełnienia, ale czekam cierpliwie 5 :)
Anonim15.08.2015
Dziękuję Karola :*** A owszem ma, ale to na razie mój sekret ;)
A mi się Julia podoba, jest całkiem intrygująca i w wyobraźni rysuje się nawet nieco przerażająca, sama nie wiem dlaczego. No nic, ciekawi mnie co z tego wyniknie i jaki wpływ będzie miała na główną bohaterkę, dlatego czekam niecierpliwie na następną część ;)
W całym tekście pojawia się 12 razy słowo "ale", pod koniec aż zanadto rzuca się w oczy.
Co do Twojego komentarza pod poprzednim - zdecydowanie się zgadzam, NataliaO i jej teksty to jakiś kosmos, a Ślepiec prezentuje poziom o jakim można marzyć. Też czytam ich z przyjemnością, do tej grupy dodaję Ciebie i parę innych osób na opowi, bo trafiają się naprawdę dobre teksty - i nie słodzę fałszywie, żeby nikt sobie nie pomyślał. Po prostu tak jest ;)
Anonim16.08.2015
Dziękuję ci naprawdę XD Aż mi się chce dalej pisać :D
Tak, Wy jesteście u mnie wysoko na liście, choć jest w niej całe mnóstwo innych osób ;)
I znowu to "ale"... Muszę przykuć do tego większą uwagę, bo widzę, że często je powtarzam :/ No nic, poprawię :D Dziękuję, za wytkniecie błędów :*
A co mi tam zrobie Ci nie potrzebny komentarz. A ja lubię czytać Autora Anonimowego, masz dziewczyno bardzo dobry poziom i to jak piszesz powala. A o Shiroi nie wspominam, bo wiadomo, że lubię czytnąć Ciebie:* I, że by nie było ja zaliczam to grono świetnie piszących Drassena :)
Anonim16.08.2015
Podpisuję się pod Nat :D
Anonim16.08.2015
Choć ja siebie nie czytam... Ja siebie piszę, choć dziwacznie to brzmi XD
Lubię to opowiadanie :D Postacie są ciekawe, Julcia jest świetna XD Chociaż na razie były tylko dwie nie licząc rodziców Anny...
Ale to dopiero część druga, więc czekam na kolejny rozdział i szczerze mam taką cichą nadzieję, że się rozkręci C:
5 :D
Anonim17.08.2015
Chyba się rozkręci pod koniec, bo wszystkie rzeczy zaczną się wyjaśniać XD Dzięki Ichi-chan :***
Już wiem! Ja i Jula mamy tego samego dilera!
A tak całkiem serio, to ty mnie poniszczysz tymi tragediami. Niesamowite, jak ty umiesz opisywać uczucia tej chorej osoby w tak realistyczny sposób... 5
Anonim18.08.2015
Właśnie nie umiem, ale się nie poddaję XD Dzięki kochana :***
Komentarze (52)
znam to :) ale dziewczynkę bym udusiła, wkurwia mnie ;) Idzie Ci dobrze pisanie tego tematu.
5 :)
Taka rola jej przypadła :D Dzięki :***
zauważyłam ;)
To pomieszanie czasów było celowe? Byłabym wdzięczna, gdybyś mi to wyjaśniła :) Co do dialogu - podobał mi się, był bardzo naturalny. Zostawiam 5.
Nie było, niedopatrzenie z mojej strony ;D Dzięki, poprawię ^^
Złapałam :) Postać dziewczynki jest intrygująca. Będzie jakimś aniołkiem, istota pojawiająca się po bohaterkę. Ciekawe. Ciekawe.
Co do historii podoba mi się, ale chciałabym oprócz poznania się dziewczyn przeczytać o głównej bohaterce, jak żyję z tą chorobą. Podoba mi się, że opowiadanie ma uczucia, emocje ciężkie, prawdziwe. Lubię uczucia.
Dam 5
Właśnie napisałam o tym jak żyła z chorobą na podstawie historii naszej Nat, która oczywiście się zgodziła :D Oczywiście opisałam ją własnymi zdaniami, niektóre sceny zmieniłam, inne poprawiłam, ale chciałam, by miało jak najwięcej wspólnego z naszą Nat ;)
Co do dziewczynki - ćśśś XD
Dziękuję Prue :***
Dobrze jestem cicho. Czekam na więcej.
Mam nadzieję, że nie zawiodę ;)
Każda Julia bierze narkotyki, jeszcze tego nikt nie zauważył? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tekst jest boski, a bohaterki jeszcze bardziej xD zostawiam piątaka xD
Julia twoją idolką? :D Dzięki Haruu-chan! ;)
Takk xD jest bardzo podobna xD
Ja chcę kolejną część! 5.
A ja chcę to opowiadanie dokończyć T.T Dziękuję :***
historii naszej Nat
Czyli masz kogoś bliskiego kto choruje na to. Współczuję Ci :(
Dziewczynka jest dość dziwna, ale czuję, że pomoże bohaterce.
5
Tak, mam kogoś takiego :( I choć znam ją tylko przez Internet, stała się moją przyjaciółką. Dziękuję za komentarze i oceny ;)
Każda znajomość w realu czy w internecie ma wartość.
Zgadzam się ;)
Ale lepiej, że nie znacie się w realu, bo trudno jest patrzeć jak ktoś umiera.
Ona nie umrze, bo jej zabroniłam, haha XD
Dobre podejście masz.
ta Julia to chyba coś w stylu Anioła Stróża
kurde...genialnie piszesz i ten kontrast między Julią a Natalią, ożywia i dodaje smaczków, aż mam ochotę na lizaka
Filip, kupię Ci :*
Dopiero teraz po przeczytaniu kolejny raz opowiadania dopatrzyłem się kto jest "natchnieniem" jeśli mogę się wyrazić tak.
No, moje natchnienie czytało komentarze :D
No, oczywiste.
Czy tylko ja czytając to, myślałam o "Gwiazd naszych wina"? :D
Czekam, co dalej *o*
o_o
Co tak dużo osób dzisiaj przybywa? xD Dziękuję :***
Lizaków nie lubię, więc niech Julcia zje całego, na zdrowie :) Jest superowa. Słodka, irytująca, tajemnicza - moja faworytka. Mam nadzieję, że ma jakąś ważną misję do spełnienia, ale czekam cierpliwie 5 :)
Dziękuję Karola :*** A owszem ma, ale to na razie mój sekret ;)
A mi się Julia podoba, jest całkiem intrygująca i w wyobraźni rysuje się nawet nieco przerażająca, sama nie wiem dlaczego. No nic, ciekawi mnie co z tego wyniknie i jaki wpływ będzie miała na główną bohaterkę, dlatego czekam niecierpliwie na następną część ;)
W całym tekście pojawia się 12 razy słowo "ale", pod koniec aż zanadto rzuca się w oczy.
Co do Twojego komentarza pod poprzednim - zdecydowanie się zgadzam, NataliaO i jej teksty to jakiś kosmos, a Ślepiec prezentuje poziom o jakim można marzyć. Też czytam ich z przyjemnością, do tej grupy dodaję Ciebie i parę innych osób na opowi, bo trafiają się naprawdę dobre teksty - i nie słodzę fałszywie, żeby nikt sobie nie pomyślał. Po prostu tak jest ;)
Dziękuję ci naprawdę XD Aż mi się chce dalej pisać :D
Tak, Wy jesteście u mnie wysoko na liście, choć jest w niej całe mnóstwo innych osób ;)
I znowu to "ale"... Muszę przykuć do tego większą uwagę, bo widzę, że często je powtarzam :/ No nic, poprawię :D Dziękuję, za wytkniecie błędów :*
A co mi tam zrobie Ci nie potrzebny komentarz. A ja lubię czytać Autora Anonimowego, masz dziewczyno bardzo dobry poziom i to jak piszesz powala. A o Shiroi nie wspominam, bo wiadomo, że lubię czytnąć Ciebie:* I, że by nie było ja zaliczam to grono świetnie piszących Drassena :)
Podpisuję się pod Nat :D
Choć ja siebie nie czytam... Ja siebie piszę, choć dziwacznie to brzmi XD
no dziwacznie :)
Dziękuję Natalia, bardzo mi miło ;)
Shiroi, pisz, pisz - czekamy ;)
No, właśnie czekamy hihi :))*
Ja czekam na Wasze teksty :*
Aha:)
Lubię to opowiadanie :D Postacie są ciekawe, Julcia jest świetna XD Chociaż na razie były tylko dwie nie licząc rodziców Anny...
Ale to dopiero część druga, więc czekam na kolejny rozdział i szczerze mam taką cichą nadzieję, że się rozkręci C:
5 :D
Chyba się rozkręci pod koniec, bo wszystkie rzeczy zaczną się wyjaśniać XD Dzięki Ichi-chan :***
Pozostaje mi cierpliwie czekać :D
Offtopowy-offtop-przepraszam-jestem-beznadziejnym-człowiekiem: Grej się pisze!
To dobrze, Ichngo ;)
Jesteś okropna XD Weź lepiej załóż pas cnoty ;)
Wredny XD
Już wiem! Ja i Jula mamy tego samego dilera!
A tak całkiem serio, to ty mnie poniszczysz tymi tragediami. Niesamowite, jak ty umiesz opisywać uczucia tej chorej osoby w tak realistyczny sposób... 5
Właśnie nie umiem, ale się nie poddaję XD Dzięki kochana :***
Genialnie piszesz, a tą małą bym udusiła : ) 5
O Angela :O Nie spodziewałam się, że zajrzysz XD Dziękuję :***
A coś Ty myślała? przeczytam wszystko, bo podoba mi się to jak piszesz, tylko biednie z czasem. : )
Nie wiem, co myślałam XD Ale jest mi miło z tego powodu :***
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania