:)
*.*Autor: AlfaGlobulinaCzytano 355 razyData dodania: 24.06.2020
Średnia ocena: 2.8 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić25
Bardzo sympatyczny, ładny wiersz. Masz rację, codzienna rutyna jest na swój sposób piękna. Choć nie zawsze tak nam się wydaje. Zostawiam 5 ?
Czasem warto pochylić się na codzienną rutyną. Chociaż poranki bywają zniechęcające, to drzemie w nich jakiś czar :)
AlfaGlobulina→Polubiłem czytać wiersze Twe:)→Napisać można na ͟k͟a͟ż͟d͟y͟ ͟t͟e͟m͟a͟t Wszystko zależy od wyobraźni i tego ''czegoś'', co się nie da określić. Pozdrawiam:)↔5
Bardzo mnie radują Twoje słowa :) Oczywiście, nawet pozornie zwykły początek dnia może być powodem natchnienia.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Bardzo sympatyczny, ładny wiersz. Masz rację, codzienna rutyna jest na swój sposób piękna. Choć nie zawsze tak nam się wydaje. Zostawiam 5 ?
Czasem warto pochylić się na codzienną rutyną. Chociaż poranki bywają zniechęcające, to drzemie w nich jakiś czar :)
AlfaGlobulina→Polubiłem czytać wiersze Twe:)→Napisać można na ͟k͟a͟ż͟d͟y͟ ͟t͟e͟m͟a͟t
Wszystko zależy od wyobraźni i tego ''czegoś'', co się nie da określić.
Pozdrawiam:)↔5
Bardzo mnie radują Twoje słowa :) Oczywiście, nawet pozornie zwykły początek dnia może być powodem natchnienia.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania