.

 

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • TeodorMaj 05.11.2016

    Nie udało mi się zgadnąć. Myślałem, że to Arysto :P Tekst bardzo dobry Ritho :)

  • Ritha 05.11.2016

    Dzięki :)

  • KarolaKorman 05.11.2016

    Nie posądzałam Cię o takie dzieło, pięknie :) 5

  • Ritha 05.11.2016

    A widzisz, nie wspomnę, że pisałam dość szybko :) Dzięki ;)

  • ausek 05.11.2016

    Ja Ciebie też nie zidentyfikowałam. ;)

  • Ritha 05.11.2016

    Teraz to już nie wiem czy to dobrze czy źle xD

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania