Przedostatnia zwrotka niezbyt pasuje.
Zgubnej i polubił się nie rymuje. To trzeba zmienić.
Ogólnie fajny temat, wiersz też, chyba będę zaglądał częściej.
Podoba mi się, że używasz takich wyszukanych słów.
Popraw tamto, to moje pięć będzie szczere :D Masz kredyt zaufania.
Ponoć pierwsza myśl jest najlepsza i nie należy jej zmieniać :) Wiersz dobry, nigdy nie miałem, o co się przyczepić w twojej twórczości :) Mogę powiedzieć, że nawet bardzo mi się podoba, a to pewnie dlatego, iż uwielbiam Piratów z Karaibów :) Wiersz świetny, błędów nie ma. Czemu nie dać 5? Masz 5 :)
Komentarze (11)
Świetne! Skojarzyło mi się z "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" XD Pieśń bardzo pasuje do tych czasów ;)
SHIROI W SAMO SEDNO!!! JESTEM WŁAŚNIE PO TYM FILMIE, OGLĄDAŁAM GO JAKIEŚ DWADZIEŚCIA MINUT TEMU!!!
O! XD Kocham ten film *serducho* Nic dziwnego, że cię zainspirował, bo jest świetny! ;)
:D jestem wogóle po całej serii i tak mnie jakoś naszło :) ♥
Przedostatnia zwrotka niezbyt pasuje.
Zgubnej i polubił się nie rymuje. To trzeba zmienić.
Ogólnie fajny temat, wiersz też, chyba będę zaglądał częściej.
Podoba mi się, że używasz takich wyszukanych słów.
Popraw tamto, to moje pięć będzie szczere :D Masz kredyt zaufania.
Galthar, doceniam dobre chęci, ale po ukończeniu wiersza nigdy nic w nim nie zmieniam. Może to zły nawyk, ale tak już mam :)
Ponoć pierwsza myśl jest najlepsza i nie należy jej zmieniać :) Wiersz dobry, nigdy nie miałem, o co się przyczepić w twojej twórczości :) Mogę powiedzieć, że nawet bardzo mi się podoba, a to pewnie dlatego, iż uwielbiam Piratów z Karaibów :) Wiersz świetny, błędów nie ma. Czemu nie dać 5? Masz 5 :)
Dziękuję, Vasto :*
Mi też się bardzo podoba Twój wiersz, jest po prostu świetny, 5 :)
Naprawdę dobry, czytając prawie słyszałam fale : ) 5
Pozdrawiam! (5)
JP
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania