Piosenka - Piosenka o miłości
[Zabawa polegająca na pisaniu tekstów piosenek
https://www.opowi.pl/forum/zabawa-polegajaca-na-pisaniu-tekstow-w1558/]
Piosenka o miłości
zaskoczyła mnie parszywa
nikt mi nie powiedział wprost
przyszło wsadzić nos do piwa
niemal spod nóg wyszedł most
Ref.
to piosenka o miłości
co podstępem wzięła mnie
kiedy w końcu to poczułem
świat pod stopą zatrząsł się
mój przyjaciel pan leśniczy
z serca wylał czarną krew
nie miał jednak tyle szczęścia
wziął gwintówkę strzelił w łeb
Ref.
to piosenka o miłości
co złapała go podstępem
dała poczuć ból na skroni
gdy się świat pod nogą trzęsie
powiem szczerze uważajcie
z tą miłością to nie żart
jeśli czujesz, że coś nie tak
pal zelówki choć byś zdarł
Ref.
to piosenka o miłości
co podstępem bierze świat
wszyscy kiedyś to poczują
tak zatrzęsie się im świat
Ref.
a piosenka o miłości
niech przestrogą będzie Wam
to co czujesz na swym ciele
jest początkiem ciężkich ran
Komentarze (22)
Ale co to za miłość, co ranami się kończy? To jakaś zła 'miłość', aczkolwiek złe nie może być miłością. Dobra miłość nie rani, dobra miłość niesie szczęście, dobrej miłości pragnie chyba każdy człowiek /normalny/ ?
Piątaka stawiam za wysiłek twórczy ?
Miłość przede wszystkim jest ślepa.
A szczęśliwi Ci, którzy na ślepo dobrze trafili :)
Dzięki.
Podoba mi się
To i bardzo dobrze :)
Poncki już zaśpiewana Teraz muszę melodię skomponować i leci na t3kstura i jutube
Margerita ?
Szkoda, że Karel Gott nie żyje
Każdego szkoda.
"Powiem szczerze uważajcie, z tą miłością to nie żart". Bardzo ładnie. Zbijam piątkę ?
Dzięki? też mi się podoba ?
Poncki↔Rytmicznie, z różnymi wersjami możliwości. Żart nie żart, czasem trza mieć fart?
Tu mi coś nie pasi rytmicznie, choć ilość sylab 8
''jeśli czujesz, że coś nie tak"
*
''jeśli czujesz, zagrożenie→np.
pal zelówki choć byś zdarł"
Pozdrawiam?:)
Dzięki. Możliwe, że przez to, że jednosylabowce są. Z tego co widzę to Marg już zaśpiewała więc...
Poncki postaram się skompletować jakąś śliczną melodię
Margerita jestem bardzo ciekawe co z tego wyjdzie ?
Albo ż po sz może robić za bardzo "więc cóż, że ze Szwecji"
Poncki tylko uprzedzam że to będzie melodia z głowy bez nut bo nie umiem ich pisać
Margerita
no problem, na hitu na czołówkę "30ton lista lista lista" nie liczę ?
Poncki postaram się też zrobić ilustrowany teledysk
Margerita o kurcze, ambitnie. Trzymam kciuki?
Poncki
https://www.youtube.com/watch?v=tINNbKItLGM
Słusznie ostrzegawczo "mi się przydarzyło - napadło z zaskoczenia, ale ostrzegam ja was". Poniekąd tu mi przychodzi na myśl Los Trabantos (nie raz niegdyś przywoływany numer na opowi) - "Rabatki" https://www.youtube.com/watch?v=i3cs0coz1CM nie przez zbieżność, ale lekko w ten klimat i jak to z tą miłością, choć tam, to może i dobrze się kończy, bo dubeltówka załatwia sprawę w miarę na całą wieczność.
Przesucham z chęcią. Miłość różne ma oblicza. Szczęśliwi ci dla których jest łaskawa i darzy ich wzajemnością.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania