Po drugiej stronie drzwi

Czekam, aż inspiracja wpadnie

krąży gdzieś nad głową, nie siada

piszę kolejną frazę — odpada

jakby nie była moja

pukam do drzwi

czy jesteś na dnie

czy tylko milczysz

po drugiej stronie mnie

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • RGorecki 2 miesiące temu

    super

  • Bettina 2 miesiące temu

    Nie ma ideałów

  • Bettina 2 miesiące temu

    Dopisz -
    O drugiej mnie budzisz

  • Bettina 2 miesiące temu

    Mamy
    , , budzenie o drugiej"

    Jest

    Pukam do drzwi
    Piszẹ kolejną frazą

    Czy fraza to drzwi?
    Jesli tak - pukam

    Jakby nie byla moją.

    Czyli pukam
    Po drugiej stronie.

  • il cuore 2 miesiące temu

    Ktoś kto se wybrał taki Nick
    Niewątpliwy upadek 🐝

  • il cuore 2 miesiące temu

    Jest tutaj także: Sokrates – kurwa,! Koszmar jego istnienia

  • Dedal 2 miesiące temu

    il cuore Cieszę się że mój pseudonim wywiera na tobie takie emocje, zastanawiam się co musi robić moja twórczość 🤔 .
    Czyż nie jest tak że zadaniem artysty jest wywołanie w nas emocji które nas poruszają 😁

  • il cuore 2 miesiące temu

    E! tak poważnie nigdy nie wymyślił bym takiego nicku, chyba że byłbym ujebany zupełnie...
    Ale ty zrobiłeś i zapewne trzeźwo
    Ależ jesteś gównem!

  • il cuore 2 miesiące temu

    Co ma poruszać?

  • Dedal 2 miesiące temu

    il cuore Błogosławieni ci którzy nie wiedzą że są ignorantami Amen 😆

  • il cuore 2 miesiące temu

    Ależ gównie które wierzyć

  • Aeliora 2 miesiące temu

    Jak dalej myslisz czy to upadek...czy jeszcze ja...
    Ta prawdziwa..

  • mamutaszukała 2 miesiące temu

    Aeliora, to działa razem.

  • Aeliora 2 miesiące temu

    Co działa? Bo ja z Dedalem rozumiemy się bez słów i on o tym wie

  • mamutaszukała 2 miesiące temu

    Aeliora, wspólna perspektywa bez oporu -:)

  • Aeliora 2 miesiące temu

    mamutaszukała doskonała odpowiedź

  • Aeliora 2 miesiące temu

    Siodło mi
    Konspiracja na 6 plus

  • Aeliora 2 miesiące temu

    ❤❤❤❤❤❤❤

  • Bernadetta12345 2 miesiące temu

    Jakby geneza wiersza🤭😉podoba mi się

  • Bettina 2 miesiące temu

    Tak.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania