.

 

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Szudracz 02.06.2017

    Odnajduję się w Twoim klimacie. Górzysty, zimny sen :) 5

  • Ritha 02.06.2017

    Dzięki :)

  • Tanaris 02.06.2017

    Poczułam ten relaks, odpoczynek i zapach zbliżającej się nocy. Pięknie opisane klimaty. Mieszkam w kraju skandynawskim, więc śmiało napiszę, że wiersz udany. 5 :)

  • Ritha 02.06.2017

    Ha! Miło mi to słyszeć! Dziękuję :)

  • Freya 02.06.2017

    Wiesz, że to jest niezłe, a tego muzyka nie znam - no tak bywa. Mam pewne ciągoty w tamtym kierunku. Pzdr. ;)

  • Ritha 02.06.2017

    Thomas Bergersen, polecam, u mnie w aucie naparza naokrągło ;)

  • Allfree 03.06.2017

    Ritha https://youtu.be/vVezbVxp2Pw?list=PLOBDXQEWGTiepRsrGdencAzhKHINq0Sw3

  • Ritha 03.06.2017

    <3

  • Allfree 03.06.2017

    Skandynawskie fiordy...i w Twoim wierszu je czuć ;-) 4+

  • Ritha 03.06.2017

    Dzięki :)

  • Pan Buczybór 03.06.2017

    W Skandynawii póki co nie byłem, więc wierzę ci na słowo. Krajobrazy ładne tylko te araby się pałętają wszędzie. 5

  • Ritha 04.06.2017

    Też nie byłam xd
    Dzięki Bucz ;)

  • Niemampojecia96 04.06.2017

    Całkiem byczo, tam zimno i się trzeba ogrzewać ciągle, bardzo, to ładne.

  • Ritha 04.06.2017

    A takie spokojniejsze myślę :)

  • Krypton 14.07.2017

    Skandynawia kojarzy mi się głównie z dużymi ilościami śniegu i przede wszystkim z kolorem szarym. Wracając do "Po skandynawsku" to wiersz jest bardzo przejrzysty i czytelny. To się liczy. 5 i pozdrawiam

  • Ritha 14.07.2017

    Dziękuję :)

  • Nie wiedziałem, że Ty piszesz wiersze, takie wiersze.
    Cóż kiedy fanatyczkę słońca najdzie ochota na zmianę... Może być ciekawie.

  • Ritha 25.03.2018

    Jezuuu, jaki staroć odkopałeś...
    Otóż nie - nie piszę już takich rzeczy :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania