Poczułam ten relaks, odpoczynek i zapach zbliżającej się nocy. Pięknie opisane klimaty. Mieszkam w kraju skandynawskim, więc śmiało napiszę, że wiersz udany. 5 :)
Skandynawia kojarzy mi się głównie z dużymi ilościami śniegu i przede wszystkim z kolorem szarym. Wracając do "Po skandynawsku" to wiersz jest bardzo przejrzysty i czytelny. To się liczy. 5 i pozdrawiam
Komentarze (18)
Odnajduję się w Twoim klimacie. Górzysty, zimny sen :) 5
Dzięki :)
Poczułam ten relaks, odpoczynek i zapach zbliżającej się nocy. Pięknie opisane klimaty. Mieszkam w kraju skandynawskim, więc śmiało napiszę, że wiersz udany. 5 :)
Ha! Miło mi to słyszeć! Dziękuję :)
Wiesz, że to jest niezłe, a tego muzyka nie znam - no tak bywa. Mam pewne ciągoty w tamtym kierunku. Pzdr. ;)
Thomas Bergersen, polecam, u mnie w aucie naparza naokrągło ;)
Ritha https://youtu.be/vVezbVxp2Pw?list=PLOBDXQEWGTiepRsrGdencAzhKHINq0Sw3
<3
Skandynawskie fiordy...i w Twoim wierszu je czuć ;-) 4+
Dzięki :)
W Skandynawii póki co nie byłem, więc wierzę ci na słowo. Krajobrazy ładne tylko te araby się pałętają wszędzie. 5
Też nie byłam xd
Dzięki Bucz ;)
Całkiem byczo, tam zimno i się trzeba ogrzewać ciągle, bardzo, to ładne.
A takie spokojniejsze myślę :)
Skandynawia kojarzy mi się głównie z dużymi ilościami śniegu i przede wszystkim z kolorem szarym. Wracając do "Po skandynawsku" to wiersz jest bardzo przejrzysty i czytelny. To się liczy. 5 i pozdrawiam
Dziękuję :)
Nie wiedziałem, że Ty piszesz wiersze, takie wiersze.
Cóż kiedy fanatyczkę słońca najdzie ochota na zmianę... Może być ciekawie.
Jezuuu, jaki staroć odkopałeś...
Otóż nie - nie piszę już takich rzeczy :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania