Pochwała abstynencji
Najlepiej być trzeźwym z biedy
łatwo wtedy oceniać tych wszystkich degeneratów
dopisywać im historie do własnych traum
i cieszyć tym że jutro może uda się do nich
dołączyć
Najlepiej być trzeźwym z biedy
łatwo wtedy oceniać tych wszystkich degeneratów
dopisywać im historie do własnych traum
i cieszyć tym że jutro może uda się do nich
dołączyć
Komentarze (19)
Świetne, w klimacie omniunizmu.
Pozdrawiam ?
Zdegenerowani proletaryusze łączcie się... Dzięki za odwiedziny, pozdro przyjacielu.
Bardzo celne ? Po co komu kilka rodzajów łyskacza albo win? Wszyscy powinni mieć po równo, nie byłoby wtedy niepotrzebnej zawiści.
Ciekawa interpretacja, dzięki za odwiedziny.
Smutne, kurwa, smutne.
A właśnie że wesołe.
Trochę głupio komentować wiersze, które po chwili znikają. Komentarz zostaje, tekstu nie ma. Tak będziesz robił nadal?
Wiersz przygnębia, ale też otwiera umysł, zastanawia.
Nie wiadomo jednak, o co dokładnie chodzi w środkowym wersie:
dopisywać im historie do własnych traum
- czy chodzi o dopisywanie historii do traum 'tych wszystkich degeneratw", czy chodzi o własne traumy, traumy oceniającego.
Jesli chodzi o pierwsze, to powinno być chyba tak:
dopisywać historie do ich własnych traum,
a jeŚli o traumy obserwujĄcego;
dopisywać ICH historie do własnych traum.
W tej postaci, jaka jest, informacja jest poplątana. Może celowo. Ale jaki w tym cel? Sam się przyjrzyj ponownie:
dopisywać im historie do własnych traum
Im? I do własnych?
Czołem!
Nie do końca pamiętam co miałem na myśli pisząc ten tekst, ale czuję że tak powinno zostać. NIe, nie będę usuwał tekstów. Dziękuję za twoją jak zwykle dociekliwą analizę, zastanowię się jeszcze. Dzięki i miłego dzionka
Łukaszenko, ja tylko daję sygnał, że jest poplątane, a Ty możesz uważać, że to dobry sygnał.
Wers nie jest wyraźny? Ma być mgła. Dwóch ludzi się "zmiesza", jeden dołączy (może) do drugiego.
Już się nie zastanawiam. Nie ma za co, i Tobie miłego
Trzy Cztery Z przyczyn ode mnie niezależnych poprzednie konto nieaktualne, mam nadzieję że będziesz komentować moje kolejne teksty, z tego nowego konta, do czego ciebie serdecznie zapraszam.
Pijanym można dopisać wszystķo, zamroczeni alkoholem mało czają... czy jednak takie oderwanie od rzeczywistości jest fajne, że peel chce dołączyć do tego grona? Czy śmiech z innych, uderzy rykoszetem?
Póki nie spróbuje to się nie dowie?
No tak, badamy życie na własnej skórze.
Najlepiej być trzeźwym z wybor, wtedy jasny ma się pogląd na wszystko.
Szczerze polecam.
Pozdrawiam
Te gatunki są pod szczególną ochroną, prawie na wyginięciu. Pozdrawiam również
A z wyboru wystarczy że wybieramy kolejnych desperatów którzy udają że nami rządzą...
Ty się zakochałeś.
Fajne ...
Ciekawe, ale jednocześnie smutne. Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania